Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Başak Erkeğini Yakından Tanıyın

Başak burcu erkeği, inanılmaz derecede zekidir ve her zaman bilgiyi ayrıştırmakla, kendi kalabalık beyninin içeriğini organize etmenin yollarını bulmakla meşguldür. Dünyayı kendi özelliklerine uydurmaktan ve çevresinde barışçıl, düzenli bir alan yaratmaktan zevk alır. O, zihninde sürekli dönüp duran düşünceleri durdurmak için bu düzene mecburdur. Bir başak erkeği küçük hatalarında bile kendisini çok sert ve acımasız şekilde eleştirebilir. Her durumda tüm sonuçları kontrol etmek gibi yoğun bir isteği vardır. Tatilleri, programları, işlerini titizlikle planlar. Ve dikkatle çizilen planları suya düştüğünde başka bir plana sakince geçiş yapması zordur. Başak burcunu yakından tanımak için Başak Burcunun olumlu ve olumsuz genel özellikleri yazımıza göz atabilir; Başak burcu erkeği özellikleri hakkında daha fazlasını merak ediyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.

Başak Burcu Erkeği Cinsellik

Başak burcu erkeği cinsellik konusunda genellikle zayıf şekilde tasvir edilir. Oysa asla zayıf değildir, sadece bariz ve kaba şeyler yerine ince ve dolaylı yorumlar sunar. Özellikle kaygılı bir başak erkeğiyle birlikteyseniz ilk hamleyi yaparak daha rahat hissetmesini sağlayabilirsiniz. Hayatının her alanında geribildirimi önemseyen bu adama eleştirinin çok fazla zarar verebileceğini, cesaretlendirmenin ise büyük faydalar sağlayabileceğini unutmayın.

Başak Burcu Erkeği Aşk

Başak burcu erkeği, problem çözmeyi sever. Bu nedenle keskin zekasına hayran olan ve deneyimlerinden bir şeyler öğrenmek isteyen kişilerle ilişki kurar. Onun mentorluğu her iki tarafa da iyi gelebilir. Ancak konu aşk olduğunda kişisel sınırları içeren alanlarda denge bulmak önemlidir. Başak erkeği genellikle duygusal dünyasında neler olup bittiğiyle ilgili sessiz kalır. Size tutkulu bir mektup yazabilir ancak yüzyüze geldiğinizde bunu reddedecek şekilde davranacaktır. O sizinle toplum içinde flört edecek türden bir adam değil, ilişkinizden emin olana dek beraberliğinizi gizli tutmak isteyebilir. Başak erkeği ile mutlu bir aşk istiyorsanız tüm bu kodlarını çözünceye kadar sabırlı olmalısınız.

Başak Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Bir başak erkeğinin en çarpıcı fiziksel özelliği yürüyüşü ve duruşudur. Onu en tembel gününde bile öne eğik, kambur dururken göremezsiniz. Başak burcu erkeğinin dik duruşu, lineer düşünce sürecini yansıtır. Yürüyüşü ortalamanın üzerindeki zeka düzeyini haykırır. O, zekasının farkındadır ancak nadiren bu konuda kibardır. Başak burcu erkeği, dış görünümüyle de entelektüel yetenekleriyle de daima gurur duyar.

İlginizi çekebilir: Zodyak ve kristaller: Başak burcu ve değerli taşları (23 Ağustos-22 Eylül)

Başak Burcu Erkeğinin Diğer Burçlar İle Uyumu

Başak burcu erkeği kişisel özellikleri bir kenara; terbiyesi ve doğal zarafeti ile herkesin kalbini kazanabilir. Partneri olacak kişiyi yakından gözlemler ve kriterlerine uyduğundan emin olduktan sonra kalbini açar. Eğer siz de ona karşı açık fikirli olabilirseniz size muhteşem bir sevgili olacak ve son derece hassas davranacaktır. Başak burcu erkeğinin diğer burçlarla uyumu hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Başak Burcu Erkeği Koç Burcu Kadını

Başak erkeği ile koç kadını anlaşması zor iki insandır. Her ikisi de tüm yönleriyle birbirinden farklıdır. İletişim, bu iki insanın bir arada kalabilmesinin tek anahtarıdır. Eğer farklılıklarını aşmanın bir yolunu bulabilirlerse birlikte bir ilişkiyi de yürütmeleri mümkün olabilir.

Başak Burcu Erkeği Boğa Burcu Kadını

Başak erkeği ile boğa kadını, muhteşem bir eşleşmedir. Boğa kadını başak erkeğinin gergin ruh halini ve endişelerini yatıştıracak kadar sakin ve stabildir. Başak erkeği ise kuralları adım adım izleyerek işlerin mantık çerçevesinde ilerlemesini sever. Boğa kadını onun sistemine keyifle ayak uyduracak ve mükemmel bir ilişkileri olacaktır.

Başak Burcu Erkeği İkizler Burcu Kadını

Başak erkeği ile ikizler kadını ilişkisi adeta bir kumardır. Çünkü bu ikili çok benzeyen ve hiç benzemeyen özelliklere sahiplerdir. Her ikisi de Merkür tarafından yönetilir. Merkür’ün ikizler kadını üzerindeki etkisi mantıklı düşünme gücünü arttırmasıdır. Başak erkeği üzerindeki etkisi ise biraz farklı olabilir. Bunun ilişkilerindeki anlamı, her ikisinin de belirli bir konuda aynı mantıksal sonuca varabilmeleridir. Ancak durumla çok farklı şekillerde ilgileneceklerdir. Bu da bazen uyumsuzluğa yol açabilir.

Başak Burcu Erkeği Yengeç Burcu Kadını

Başak erkeği ile yengeç kadını iyi anlaşabilir. Başak erkeği rasyoneldir, yengeç kadını duygusaldır; ancak başak erkeğinin sakin ve yumuşak sesinden gelen tavsiyeleri dinlemeye de son derece isteklidir. Başak erkeği açısından bakıldığında beslendiğini, sevildiğini hissetmek oldukça güzel. Bu iki insan birbirlerini daima takdir ediyor. Bu yüzden ilişkileri genellikle evliliğe gidebilir.

Başak Burcu Erkeği Aslan Burcu Kadını

Başak erkeği ile aslan kadını nadiren uzun süreli bir duygusal ilişkiye girebilir. Başak erkeği mütevazıdır, aslan kadını ise gösterişli. Aslan kadınının büyük bir gururu vardır ve bu özelliği başak erkeğinin hoşuna gitmeyebilir. Onun otoriter kişiliği kısa zamanda başak erkeğini kızdıracak, başak erkeğinin hata bulma doğası da aslan kadınını çileden çıkartacaktır. Aralarındaki uyumsuzluk muhtemelen çabucak ortaya çıkar ve birbirlerinden uzaklaşırlar.

Başak Burcu Erkeği Başak Burcu Kadını

Başak erkeği ile başak kadını birbirini iyi tanıdıkları için kolaylıkla anlaşabilir. Özellikle aralarında iş ilişkisi varsa mükemmel başarılar elde edebilirler. Her ikisi de mükemmeliyetçi, işkolik, pratik ve organizedir. Ancak konu aşk olduğunda benzerlikleri fazla olduğu için aralarındaki romantizm ve tutku sona erebilir.

Başak Burcu Erkeği Terazi Burcu Kadını

Terazi kadını sosyal bir insandır, başak erkeği ise utangaç. Sevgiyi ifade etmeye gelecek olursak başak son derece gizlidir, terazi çok açık ve romantik. Başak erkeği gerçekçidir, terazi idealist. Tüm bunlar bir araya geldiğinde bu ikili sıklıkla birbirini çekici bulmaz. Başak erkeği ile terazi kadını arasındaki aşk iyi bir seçim olmayabilir, çünlü ikisi de birbirini çıldırtacak özelliklere sahiptir.

Başak Burcu Erkeği Akrep Burcu Kadını

Başak erkeği ile akrep kadını arasındaki çekim yüksektir. Akrep kadını başak erkeğinin sakin ve görünüşte soğukkanlı yaklaşımından etkilenir. Her ikisinin de benzer bir yaşam tarzı vardır. Her şeyin mükemmel olmasını isterler ve yalnızlıklarına değer veren sosyal insanlardır. Başak erkeği de akrep kadını da kalbini açmak konusunda oldukça temkinlidir. Birbirlerine güvendiklerinde başak erkeği akrep kadınının yoğunluğunu azaltabilir, akrep kadını da başak erkeğinin hayatına biraz derinlik katabilir.

Başak Burcu Erkeği Yay Burcu Kadını

Başak erkeği ile yay kadını birbirinden çok farklıdır. Başak erkeği üretken, temkinli ve çekingendir. Yay kadını ise kaygısız, spontane ve bazen umursamaz. Her ikisi de değişken doğaları gereği esnek ve uyarlanabilir insanlardır ancak farklı kişilikleri ve yaşam hakkındaki tutumları işin içine girdiğinde uzun vadeli bir ilişki yaşamaları zorlaşır.

Başak Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını

Başak erkeği ile oğlak kadını harika bir ikili olabilir. Başak erkeği sürprizleri sevmez ve oğlak kadınının uzun vadeli gelecek planlarını takdir eder. Bu iki insan birbirine saygı ve hayranlık duyar, çoğu zaman o kadar fazla ortak noktaya sahiptirler ki ilişkilerinin evliliğe gitmemesi için hiçbir neden yoktur.

Başak Burcu Erkeği Kova Burcu Kadını

Başak erkeği ile kova kadını çok iyi arkadaş olabilir, çünkü her ikisi de entelektüeldir. Ancak konu aşksa bu asla bitmeyen bir mücadele anlamına gelir. Başak erkeğinin de kova kadınının da hayata farklı yaklaşımları vardır, birbirlerinin kötü yönlerini ortaya çıkarabilirler.

Başak Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını

Balık kadını başak erkeğinin zıt burcudur. Ancak başak erkeği istemsizce balık kadınının insani görüşüne ve rahat tarzına kapılır. Balık kadını ise başak erkeğinin aynı anda birçok işi yapabiliyor olmasından etkilenir. Bu ikili, kendilerinde olmayan özellikleri birbirinde bulacaktır. Birlikte çok mutlu bir ilişkiye yelken açabilirler.

İlginizi çekebilir: Başak Burcu Kadını Özellikleri: Başak Kadınını Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!