Kova Burcu Kadını Özellikleri: Kova Kadınını Yakından Tanıyın

Zeki ve bağımsız kova burcu kadını, kendi davulunun ritmine göre yaşayan, istediği şeyi düşünme ve yapma özgürlüğünün yanı sıra olduğu gibi olma özgürlüğüne de ihtiyaç duyan biridir. O tipik olarak arkadaş canlısı, havalı, eksantrik ve alışılmadık bir kadındır, dünyaya da alışılmadık bir bakış açısıyla bakar. Kova kadını için söylenebilecek en iyi sıfat “orijinal”dir. Bu kadın, hiçbir toplumsal standarta uymaz. Sınırlarda yaşamayı sever ve her zaman sistemin dışında kalır. Özellikle yoksulluk, eşit haklar gibi konularda kültürel değişime katkıda bulunmayı arzulayan sosyal adalet ve değişim tarafından motive edilir. Ancak en yakın arkadaşları ve ailesine karşı empatiden yoksun olabilir. Kova burcu kadını sabırlı ve dinleyen biri değildir. Başkalarının yoğun duygularını göstermesi genellikle onu rahatsız eder. Arkadaşlıklarının çoğu tamamen entelektüeldir. Kova burcu özellikleri için Kova Burcunun olumlu ve olumsuz genel özellikleri yazımıza göz atabilir; Kova kadını özelliklerini keşfetmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Kova Burcu Kadını Genel Özellikler

Kova burcu kadını deyince akla ilk olarak özgürlükçü yapıları gelir. Özgürlüklerine çok düşkün olan Kova burcu kadını kısıtlanmalara karşı çok katıdır ve böyle bir durumda asla yapamaz. Hem aşk ilişkilerinde hem de sosyal ilişkilerinde bunu belli ederler. Oldukça kararlı bir yapıları olan Kova kadınları, kafalarına koydukları her şeye sahip olurlar. Her zaman neşeli ve pozitif enerji saçan bir yapıları vardır. Son derece dürüst ve güvenilir bir yapıları vardır.

Maceraperest bir karaktere sahip olan Kova kadınları romantizmden hoşlanmaz bunun yerine eğlenceli ve macera dolu bir cinsel hayatı tercih ederler. Partnerini her zaman sürprizleriyle şaşırtmak ister.

Neşeli ve sosyal Kova kadınları arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok hoşlanır. Çevresindeki insanları da kendi karakterine ve dünya görüşüne uygun kişilerden seçen Kova burcu bu ortamlarda keyifli vakit geçirmekten hoşlanır. Aynı zamanda araştırmacı ve meraklı kişilikleriyle kitap okuyup araştırmayı da severler.

Özgürlükçü bir yapıya sahip olan Kova kadınları aşk hayatlarında da özgürlüğünü ön plana koyar ve asla kısıtlanmaya gelemez. Onunla uzun süre ilişkide olan bir partneri varsa bu konuda gerçekten saygılı olduğunun bir göstergesidir. İlişkilerinde fedakar olurlar. Genelde maceracı bir kadın olduğu için romantizmden çok hoşlanmazlar. Ancak gerçekten iyi bir aşık olurlar.

Kova burcu fiziksel özellikleri olarak genellikle, ilk olarak dikkat çekici gözleriyle ün salmış olurlar. Heyecanlı karakterlerini dış görünüşlerinden anlamak mümkündür. Hoş ve biçimli bir burun yapısına sahip olurlar. Yaratıcı kişiliklerinden dolayı stilleri genellikle ilgi çekicidir.

En ünlü Kova kadınları: Ajda Pekkan, Mia Farrow, Oprah Winfrey, Shakira, Jennifer Aniston

Kova Burcu Kadını Cinsellik

Kova burcu kadını için entelektüel uyarım, en etkili afrodizyaktır. Onu bir insanla ilginç bir sohbetten daha fazla çekebilecek bir şey yoktur. Açıklık, iletişim, hayal gücü ve risk almaya isteklilik onun yaşama bakışına uyan özelliklerdir. Konu cinsellik olduğunda nadiren sıkıcıdır. Bu yüzden yeni şeyler denemekten hoşlanıyorsanız muhtemelen kova kadınından daha istekli birini bulamazsınız.

Kova Burcu Kadını Aşk

Kova kadını insanda uzak bir yıldızdan gelen soluk bir parıltı gibi bir sihir bırakır. Hemen yanınızda oturuyor olsa bile ruhunun binlerce ışık yılı uzakta olduğu hissine kapılabilirsiniz. Ancak bu, sıcak bir partner olamayacağından değildir. Başlangıçta evet ama gerçekten aşık olduğunda o anda ne hissettiğinden çok geleceğe yönelik planlara kapılacaktır. Yine de onun için en iyisi, partnerinden uzakta kendi alanına sahip olmasıdır. Çünkü kova kadını uzun süre bir yere sabitlenmeyi sevmeyen son derece bağımsız biridir.

Kova Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Kova burcu kadını tıpkı kişiliği gibi fiziksel olarak da orijinal bir görünüme sahip olabilir. Bazıları kıyafetten saça kadar erkeksi bir görünüm sergilerken bazıları da saç ve modada her zaman yeni, sıcak ve agresif bir tarzın en uç noktasındadır. Her iki durumda da kova kadınının görünümü geleneksel değil, her anlamda uyumsuzdur.

İlginizi çekebilir: Zodyak ve kristaller: Kova burcu ve değerli taşları (22 Ocak – 19 Şubat)

Kova Burcu Kadınının Diğer Burçlar İle Uyumu

Tipik bir kova kadını ilişkilerinde eşitlik ve sınırsız özgürlük ister. Onun kendi kuralları; kendine özgü düşünceleri, fikirleri, ahlaki değerleri ve standartları vardır. Başkaları için tahmin edilemez ve inatçı görülebilir. Ancak insanların onun hakkındaki düşüncelerini asla umursamaz. Birinin onun fikrini değiştirmesi neredeyse imkansızdır. Buna izin vermeyecektir. Yaşam hakkında “yaşa ve yaşat” tutumu vardır. Her şeyi kendi benzersiz bakış açısından görür. Kova burcu kadınının diğer burçlarla uyumu hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Kova Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği

Kova kadını ile koç erkeği uyumlu bir çift olabilir. İkisi de çok maceracıdır ve yeni şeyler keşfetmeyi sever. Bu yüzden birlikte çok eğlenebilirler. Koç erkeği kova kadınındaki en önemli eksik olan tutkuyu ilişkilerine katabilir. Ayrıca kova kadınının bireysellik ihtiyacını da iyi anlayabilir. Bu yüzden birlikte heyecan verici bir ilişkiyi paylaşırlar.

Kova Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği

Kova kadını ile boğa erkeği zor bir eşleşmedir. Boğa erkeği kova kadını için sıkıcı ve sinirli görünebilir. Ancak boğa erkeği dayanıklı ve sabırlıdır. Eğer aralarında bir çekim oluşursa boğa erkeği onu elde edene kadar savaşacaktır. Eğer ikisi de açık fikirli olabilirse birlikte yeni şeyler deneyimleyebilirler.

Kova Burcu Kadını İkizler Burcu Erkeği

Kova kadını ile ikizler erkeği iyi bir ikilidir. İkizler erkeği sohbet konusunda uzmandır, kova kadını da konuşmayı ve tartışmayı sever. İkizler erkeği kararsız ve güvenilmez bulunur; kova burcu kadını insanları olduğu gibi kabul eder; bu nedenle ona karşı son derece hoşgörülü olacaktır. İkizler erkeği kova kadınının zekasını, yaratıcılığını ve asi karakterini sevecektir. Birlikte derin bir anlayış ve manevi bir bağı paylaşabilirler.

Kova Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği

Kova kadını ile yengeç erkeği anlaşması zor iki insandır. Kova kadını sosyal ve dışa dönükken yengeç erkeği içe dönüktür. Ancak kova burcu kadını onun ilişkiye adanmış halini de sevecektir. Bununla birlikte yengeç erkeği duygusaldır, kova kadınından tek olduğu konusunda güvence bekler. Kova burcu kadını ise bunu gerçekten anlamayacaktır.

Kova Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği

Kova kadını ile aslan erkeği karşılıklı çaba ile iyi bir uyumluluk yakalayabilir. İkisi de sosyaldir. Aslan erkeği ilgi odağı olmayı sever ve her zaman onun dikkatini çekmek ister. Bu kova burcu kadını için biraz fazladır. Aslan erkeği haklı olabilmek için tartışmalarda kontrolü elinde tutmayı sever. Kova kadınının boyun eğmeyi öğrenmesi gerekecek. Aslan erkeği de dinlemeyi ve uzlaşmayı öğrenmek zorunda kalacak.

Kova Burcu Kadını Başak Burcu Erkeği

Kova kadını ile başak erkeği ilişkisi için anahtar kelime uzlaşmadır. Birlikte olabilmeleri için farklı kişilikleri arasında bir denge bulmaları gerekir. Bazen bu, kova kadını için sorumluluklarla ilgilenmeyi sevmediğinden kolay olacaktır. Ama yine de arada bir yeni şeyler denemek isteyecek ve başak erkeğiyle sakin bir akşam geçirmek zorunda kalacak.

Kova Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği

Kova kadını ile terazi erkeği hem romantik bir çift hem de en iyi arkadaş olabilir. Her ikisi de entelektüel sohbetleri ve özgürlüklerini korumayı sever. Terazi erkeği sıra dışı doğası nedeniyle kova kadınından etkilenir. Kova kadını ise onun havalı tavrından hoşlanır. Ayrıca terazi erkeğinin flörtöz tavrına, özel ilgisine ve ilişkiye getirdiği romantizme de hayran olacaktır.

Kova Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği

Kova kadını ile akrep erkeği anlaşması zor bir ikilidir. Yoğun ve gizemli akrep erkeği, eğlenceli kova kadını için çok fazla olabilir. Başlangıçta ilgisini çekecek ancak sonra daha fazla özgürlüğe ihtiyaç duyacak. Akrep erkeği ise koa kadınının hayatı yeterince ciddiye almadığını düşünecektir.

Kova Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği

Kova kadını ile yay erkeği yaşam boyu sürecek bir ilişkiye sahip olabilirler. Kova kadını yay erkeğinin dürüstlüğünü takdir eder. Her zaman heyecan arayan yay erkeği ise öngörülemeyen zeki kova kadınından hoşlanır. Yay erkeği kova burcu kadınını çok eğlendirecektir. Her ikisi de sosyalleşmeyi sever, bu nedenle ortak arkadaşlar edinebilirler.

Kova Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği

Kova kadını ile oğlak erkeği ilişkisinin uzun sürmesi için karşılıklı çok emek vermeleri gerekir. Kova kadını yaratıcı ve pozitiftir. Oğlak erkeği sessiz, kararlı ve hırslıdır. Oğlak erkeği kova kadınının aksine oyunların aptalca olduğunu düşünür ve değişimi sevmez. Bu yüzden anlaşabilmeleri için kendilerinden ödün vermelerine ihtiyaç vardır.

Kova Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği

Kova kadını ile kova erkeği ikilisi arasındaki tek sorun, eğlenceyi dünyevi sorumluluklar için durdurmaktır. Her ikisi de hayatın gündelik ayrıntılarıyla ilgilenmeyi sevmez. Eğer iş bölümü yapabilirlerse eğlenceye daha çok zaman ayırabilirler. Aksi takdirde birbirlerini iyi tanıdıkları için zamanla umutsuzluğa kapılarak birbirlerinden uzaklaşabilirler.

Kova Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği

Kova kadını ile balık erkeği uzlaşmaları şartıyla birlikte mutlu olabilir. Balık erkeği kova kadınından daha duygusaldır. Kova kadını onun hassas doğasına uzak kalabilir. Kova kadınının ondan hoşlanabilmesi için biraz da olsa ona alan tanıması gerekecektir. Eğer ortak bir noktada buluşabilirlerse bir ilişki de yaşayabilirler.

İlginizi çekebilir: Kova Burcu Erkeği Özellikleri: Kova Erkeğini Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!