Burçlar

Hayatın Vazgeçilmezi Burçlar:

Eğer sizde burçlar konusunda meraklı iseniz tam yerindesiniz. Kişilik analizlerinin vazgeçilmezi olan burçlar sayesinde karşınızda ki kişinin genel özelliklerini bilmeniz mümkün. Örneğin, aslan burçları benmerkezci olurken, balık burçları daha duygusaldır, akrep burçları ise genel kanıya göre kindar.

Burçlar sayesinde tam olarak karşınızdaki tanımasanızda karakter özellikleri hakkında bilgi sahibi olma fırsatımız olur. Ancak burçlar da genel olarak her daim doğru kişilik analizini vermeyebilir. On iki farklı burç olmasına rağmen on iki farklı kişilik yoktur. Bunu dışında burçlar gezegenlerin hareketlerine göre o gün içerisinde şanslı, duygusal ya da heyecanlı olabilirler. Eğer içinizde anlamsız bir burukluk var ise günlük burç yorumunuza bakmanızda fayda var. Buna ek olarak sevgili adayınızın burcu ile kendi burcunuzun uyumuna bakarak ortalama bir ilişki hesap etmeniz mümkün.

İlişki sırasında yaşayacağınız bir kaç şeyi bilmek daha sağlam adımlar almanızda fayda sağlayacaktır. Örneğin siz özgürlüğünüze çok düşkün; o ise anlamsız kıskançlık krizlerine girecek karakterde biriyse bu ilişkiyi tekrar bir gözden geçirmenizde fayda vardır.

Burçların Özellikleri:

Koç Burcu Boğa Burcu İkizler BurcuYengeç Burcu

       Koç Burcu                 Boğa Burcu               İkizler Burcu           Yengeç Burcu

 

Aslan Burcu Terazi Burcu Başak Burcu Akrep Burcu

 

    Aslan Burcu                 Başak Burcu              Terazi Burcu           Akrep Burcu

 

Yay Burcu Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu

       Yay Burcu                 Oğlak Burcu                 Kova Burcu             Balık Burcu

 

burçlar

Günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerilerine Günlük Burç Yorumları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

burçlar