Aslan Burcunun olumlu ve olumsuz genel özellikleri

Aslan

Zodyak’ın 12 burcundan beşinci burç olan Aslan burcunun döngüsü her yılın 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşir. Yıldız haritanızda Aslan burcu gezegen yerleşimine sahip olmasanız da yıl boyunca çeşitli gezegenler Aslan burcunu ziyaret ederek ateş enerjisini uyandırdığı için bu enerjiyi anlamak önemlidir. İşte, Aslan burcuna dair bilinmesi gereken önemli özellikler…

Aslan burcunun özellikleri (23 Temmuz – 22 Ağustos)

 • Sembolü: Aslan
 • Elementi: Ateş
 • Niteliği: Sabit
 • Yönetici gezegeni: Güneş
 • Renk: Altın sarısı, sarı, turuncu
 • Gün: Pazar
 • Uğurlu sayılar: 1, 3
 • Uğurlu taşları: Akik, Kehribar, Oniks, Topaz taşı, Kaplangözü
 • Vücutta tekabül ettiği yer: Kalp, üst sırt, omurga
 • Olumlu özellikleri: Cesur, kibar, cömert, sadık, koruyucu, dobra, eğlenceli
 • Olumsuz özellikleri: Küstah, müsrif, özensiz, taş kalpli, kıskanç, saldırgan
 • En sevdiği şeyler: Kameralar, şarkı söylemek, yakınlık kurmak, iltifat, güzel kıyafetler, tiyatro, pahalı şeyler, tatiller
 • Nefret ettiği şeyler: Görmezden gelinmek, yavan yemekler, yalnız kalmak, vedalar, kral-kraliçe muamelesi görmemek
 • Gizli tutkuları: Dünyayı yönetmek
 • Güçlü yanları: Yaratıcı, tutkulu, cömert, cana yakın, neşeli, esprili olmaları
 • Zayıf yanları: Küstah, inatçı, benmerkezci, tembel, katı olmaları

Aslan burcunun kişisel özellikleri

Aslan Burcu Hediye Önerileri için tıklayın.

Burçlar üç farklı niteliğe göre gruplanır: kardinal (öncü), değişken ve sabit burçlar. Aslan burcu dört sabit burçtan biridir; diğer dört sabit burç ise Boğa, Akrep ve Kova’dır. Bu burçlar her mevsimin ortasına denk gelir. Bunlar dengeleyici burçlardır; kendilerine bir amaç belirler ve sonra da inşa etmeye başlarlar. Öncü burçların öne attığı heyecanlı fikirleri alır, bunları somut bir şeye dönüştürürler.

Aslan burcu ateş elementiyle yönetilen üç burçtan biridir (diğer ikisi Koç ve Yay’dır). Zodyak’ın ikinci ateş burcu Aslan olduğu için, Aslan burcunun sıcaklığı, bir kıvılcımı herkesin hissettiği büyük bir yangına dönüştürür. Pek çok Aslan burcu doğuştan sanatçı ve liderdir. Aslan burcu gezegen döngüsünün etkisi altındayken hepimiz sahne ışıklarını üzerimize çekme arzusuyla yanıp tutuşuruz. Aynı zamanda insanların damarına basan, fazla talepkâr, patronluk taslayarak insanları çıldırtan kişilere dönüşebiliriz.

Ateş elementine bağlı olan Aslan burcu cana yakın ve hayat doludur; her zaman gülmeye ve güzel zaman geçirmeye çalışır. En zor problemleri bile çözebilecek bir zekâya sahip olabilen Aslan burcu pek çok karmaşık durumun çözümünde kolaylıkla inisiyatif alır. Evrenimizin merkezinde duran Güneş tarafından yönetilen Aslanlar öz farkındalık arayışı içindedirler ve egoları sürekli olarak büyür (Güneş de egoyu ve maskülen enerjiyi temsil etmektedir). Arzularının ve kişiliklerinin farkında oldukları için ihtiyaç duydukları her şeyi kolayca isteyebilirler ama bir o kadar kolayca da başka insanların ihtiyaçlarını görmezden gelebilirler. Bir Aslan burcu kazanımlarına ve diğer insanların bu kazanımları nasıl gördüğüne çok kafayı takarsa kolay lokma haline gelir, çabucak alaşağı edilebilir.

Aslan enerjisi doğal olarak dışavurumcu ve şaşaalıdır. Bizi en çok istediğimiz projelerimiz ve sevdiklerimiz konusunda koruyucu kılar. Yüreğimiz tarafından yönetilmemizi sağlar. Aslan burcu gezegen geçişi sırasında arzularımızın şaşaasına teslim olur, dışavurumcu hale gelebiliriz. Aslan enerjisi etrafımızdaki insanları hor görmemize, bir gruptaki her bireyin değerli olduğunu unutmamıza sebep olabilir. Yine de Aslan sezgilerini güçlü bir liderliğe sevk edebilir ve herkesin gün ışığından nasiplenmesine izin verebiliriz. Doğru kullanıldığında Aslan enerjisi diğer insanları uyandırır, canlandırır ve güçlendirir.

İlginizi çekebilir: Burçlara göre seyahat rehberi: Bir sonraki tatil planınızı burcunuza göre yapın

Aslan burcu kadınının özellikleri

Aslan burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan burcu kadınıyla ilgili detaylı bilgi için tıklayın: Aslan Burcu Kadını Özellikleri: Aslan Kadınını Yakından Tanıyın

Aslan burcu kadını – Aşk

Ateş elementine bağlı olan Aslan burcu kadını tutkulu ve cana yakındır; duygularını kolaylıkla ve açık bir biçimde gösterir. Âşık oldukları zaman sevdikleri kişiye karşı eğlenceli, sadık ve oldukça cömert olurlar. Avının peşinde bir aslan kadını dişli bir biridir, avıyla arasına giren herhangi bir şeyi ortadan kaldırmasını bilir.

Aslan burcu kadını – Cinsellik

Aslan kadınları romansın dilini çok iyi bildikleri için cinsellikleri oldukça içgüdüsel olabilir. Fiziksel dünyaya sıkı sıkı tutunan Aslan kadınlarının bedenleri ve cinsellikleri özgüvenli ve güçlüdür. Hiçbir zaman isteklerinden, zevklerinden ve seksten utanmadıkları için aşırı iffetli olmaktan hazzetmezler. İnsan vücudundan, bu vücutla yapılabilecek eğlenceli, tuhaf ve harika şeylerden utanıyorsanız bu vahşi kedi size günün sonunda hepimizin sadece birer hayvan olduğunu hatırlatmanın dahiyane bir yolunu bulacaktır.

Aslan burcu kadını – İlişkiler

Hemen hemen tüm ilişkilerinde lider rolünü üstlenirler; bağımsızlık ve inisiyatif alma ihtiyaçlarına sıkı sıkıya tutunurlar. Bu durum partnerlerini zaman zaman yorabilir, bilhassa Aslan burcu kadını kendi isteklerini dayatıp burunlarını sokmamaları gereken işlere burunlarını sokmaya başladıkları zaman can sıkıcıdır. Aslan kadının öz farkındalığı yüksek, makul ve onun kadar zeki biriyle birlikte olması gerekmektedir. Ayrıca bu kişinin kendilerini ifade etme ve kendileri için savaşma gücü yüksek olmalıdır, yoksa Aslan’ın güneşi onları kavurabilir.

Aslan burcu kadınının sevdiği ve sevmediği şeyler

Parlak koyu renkler, güçlü saçlar, stiletto ayakkabılar… Çoğu Aslan kadını gücüne vurgu yapan bu tarz şeylerle dikkatleri üzerine çekmeyi sever; hepsi bu kadar iddialı olmasa da çok konuşulacak türden sıra dışı şeyler giymeyi severler.

Aslan kadını hakimiyet alanı olan evinin her santimetrekaresini dekore etmeye bayılır. Yaşadığı yerde sadece bir süreliğine de kalsa bunun için zaman harcamayı sever.

Aslan burcu kadınına ne hediye alınır?

Aslan kadını lükse düşkündür; parlak renkli, mücevherli, gösterişli giysileri sever. Ne kadar çok mücevher varsa o kadar iyidir; ister yapay elmas olsun ister Swarovski kristali. Her ne kadar gerçek taşları daha çok sevse de tasarımı özgün ve şatafatlı olan her şeyi sevecektir.

İlginizi çekebilir: Burcunuza göre karakterinize en uygun kozmetik ürünü hangisi?

Aslan burcu erkeğinin özellikleri

Aslan burcu erkeği – Aşk

Aslan erkeği romantik ilişkilerinde kral muamelesi görmeyi ister; bu onun narsisist olduğu değil, öz saygısı yüksek bir insan olduğu anlamına gelir. Onunla yapacağınız planlar her zaman büyük ve heyecanlı olacaktır. Aslan erkeği âşık olduğunda çokça hediye verir ve bu hediyelerin çoğu pahalı şeylerdir. Onunla birlikte olmak isteyen herhangi biri kraliyet ailesine girmeyi hak ettiğini kanıtlamalıdır. Aslan erkeği iltifat almayı da sever; her ne kadar özgüvenli görünseler de sevdiklerinin yanındayken güvende hissedebilmek için övülme ihtiyacı duyar.

Aslan burcu erkeği – Cinsellik

Aslan erkekleri, sevginin sıcaklığını, yoğun bir ilişkinin ateşini hissetmek isteyen tutkulu ve eğlenceli sevgililerdir. Aslan erkeklerine göre seks son derece önemlidir ve kendilerini dokunarak ifade ederler. Herkesin içinde sevgisini göstermesine de hazırlıklı olun çünkü Aslan erkeği sadece ellerinizi tutmakla yetinmeyecektir.

Aslan burcu erkeği – İlişkiler

Bir Aslan erkeğini çileden çıkarmanın birinci yolu onu görmezden gelmektir. Süslü sözler sarf ederek etkileyiciliğini artırmaya çalışır ama bu da en fazla beş dakika sürer. Kısa süre sonra, ölü taklidi yapan fareyle oynamaktan sıkılan kedi gibi ilgisini kaybedecektir. Bu büyük kediyi kendinize çekmek istiyorsanız onun mükemmelliğine hayran olduğunuzu gösterin ve bol bol iltifat edin.

Aslan burcu erkeğinin sevdiği ve sevmediği şeyler

Aslan erkeği bulunduğu her yerde ilgi odağı olmayı sever. Enerjik, neşeli ve biraz çocuksu olan Aslan erkekleri hayatta olduklarını hissetmeyi severler ve coşkularını birlikte zaman geçirdikleri insanlarla paylaşmanın bir yolunu bulurlar. Canlı ve büyüleyici kişilikleri son derece çekicidir.

Aslan erkeğine ne hediye alınır?

Epey gurme olan Aslan erkekleri, pişirmeyi sevmeseler de iyi yemek yemeyi severler. Pek çok kişi tarafından beğenilen güzel bir restoranda iyi bir akşam yemeği güzel bir seçenek olabilir; tabii daha önce binlerce kez gitmediği bir yerse. Aslan erkekleri sıra dışı olmayı tercih ettikleri için dünya mutfağından farklı yemekler yapan bir restorana götürebilirsiniz. Burçlara göre hediye seçimi: Hangi burca ne hediye alınır?

Aslan erkekleri gösterişçi ve kurumludurlar, dışarıdan nasıl göründüklerine önem verirler. Bu yüzden saç bakım ürünleri, tıraş ürünleri de güzel bir seçenek olabilir.

Uplifers olarak Aslan burçları için Amazon’da oluşturduğumuz koleksiyonu incelemek için tıklayın.

Aslan burcu erkeğiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın: Aslan Burcu Erkeği Özellikleri: Aslan Erkeğini Yakından Tanıyın

Aslan burcunun burç uyumu

Aslan burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan burçları için Yay, Koç ve İkizler, ideal partner adaylarıdır:

 • Yay – Aslan uyumu: Her ikisi de dinç, coşkulu ve eğlence düşkünü burçlardır; macerayı ve özgürlüğü severler, hayat doludurlar. Birbirlerinin çıtasını yeni bir düzeye çıkarırlar. İkisinin de cinsel gücü yüksektir; seksi birbirleriyle bağ kurmanın ve vakit geçirmenin bir yolu olarak görürler. Hayatın pek çok önemli meselesinde uzlaşırlar.
 • Koç – Aslan uyumu: Koç burcuyla Aslan burcunun mizaçları birbirine çok benzer. Her ikisi de tutkulu, enerjik ve biraz bencildir ama birbirlerine saygı duymaya özen gösterdikleri müddetçe güzel bir ilişki yaşarlar. Her ikisi de cinselliği sevdiği için cinsel hayatları ilişkilerinde aralarındaki bağları güçlendiren bir role sahip olacaktır.
 • İkizler – Aslan uyumu: Her ikisi de hayata coşku ve belli bir zevkle yaklaşır. Her ne kadar farklı noktalarda dursalar da (İkizler aklıyla, Aslan yüreğiyle hareket eder), Aslan’ın doğal sıcaklığı İkizler’in alaycılığını dengelerken İkizler’in eğlenceye düşkünlüğü Aslan’ın doğal neşesini cezbeder. Birlikte oldukları her an harika zaman geçirirler.

Aslan burcu, Oğlak, Boğa ve Akreplerle çok iyi anlaşamaz:

 • Oğlak – Aslan uyumu: Oğlak ve Aslan kadar birbirine zıt olan pek az burç vardır. Farklı dillerden konuşurlar ve çok az konuda anlaşırlar. Oğlak’ın hayal gücü eksikliği tutkulu, sanatçı ruhlu Aslan’ı hayal kırıklığına uğratırken Aslan’ın itkiselliği muhafazakâr Oğlak’ı irrite eder. Söz konusu cinsellik olduğunda da yine zıt noktalarda oldukları için uyum sağlayamazlar.
 • Boğa – Aslan uyumu: Bu iki burç para mevzularında pek çok sorun yaşar. Boğa burcu tutumluluğu, geleceğe hazırlık yapmayı severken Aslan burcu şimdide yaşayıp para harcamayı tercih eder. Ayrıca sevgilerini gösterme biçimleri de birbirinden farklıdır; Boğa burcu, bencil Aslan burcunun veremeyeceği bir teslimiyet beklerken Aslan burcu da ihtiyaç duyduğu hayranlığı Boğa burcundan göremez.
 • Akrep – Aslan uyumu: Her ikisi de son derece güçlü kişiliklere sahiptir ama o kadar farklıdırlar ki birlikte olmayı beceremezler. Aslan, Akrep’in duygusal yoğunluğunu ve kıskançlık krizlerini dayanılmaz bulurken Akrep de Aslan’ın uçarılığından hoşlanmayacaktır. Her ne kadar ikisi de anlaşmaya açık olduklarında birliktelikleri devam edebilse de ortak nokta bulmaları epey zordur.

Aslan – Aslan ve Aslan – Kova ilişkilerinin nasıl sonuçlanacağı belirsizdir: 

 • Aslan – Aslan uyumu: İki Aslan pek çok açıdan şahane olabilir. Övgü ve hayranlık hususunda almak kadar vermeyi de öğrenebilirseler oldukça eğlenceli ve sevgi dolu bir birliktelik olabilir. Cinsel açıdan da son derece uyumlu bir birliktelik olacaktır. Lakin “hep bana”cı tutumlarının ilişkiyi ele geçirmesine müsaade ederlerse ilişkileri fırtınalı ve kavgalı bir güç mücadelesine dönüşebilir.
 • Kova – Aslan uyumu: Her ikisinin de büyük hayalleri vardır ve hayattan büyük şeyler beklerler. Bununla birlikte meselelere yaklaşımları epey farklıdır. İçten, insancıl Kova, Aslan’ın benmerkezci tavırlarından hoşlanmayacaktır. İlgi odağı olmayı seven Aslan da Kova’nın zaman zaman uzaklaşma eğilimini sevmeyecektir. Yine de geçinmeye meyillilerse farklılıklarının işe yaramasını da sağlayabilirler.

Aslan – Koç uyumu

Ateş burcu olan Aslan ve Koç ideal partnerlerdir. Birlikte yeni projeler başlatma ve zorlukların üstesinden beraber gelebilme yetenekleri onları bir arada tutar. Koç, Aslan’dan yaratıcılık konusunda pek çok şey öğrenirken, Aslan da Koç’un entelektüel birikiminden faydalanır. Ne var ki, her ikisi de her zaman bir numara olmak istediğinden, egolarını kontrol altında tutmayı öğrenmeleri gerekir. Romantik ilişkilerin yanı sıra en iyi arkadaş olma potansiyelleri de yüksektir.

Aslan – Boğa uyumu

Aslan da Boğa da oldukça sabit karaktere ve tutarlı yaşam tarzına sahiptir. Bu özellikleri, onları çok iyi bir çift yapabileceği gibi, kısa sürede büyük sorunlara da yol açabilir. Aslan ve Boğa’nın anlaşabilmesi için pek çok konuda fedakarlıkta bulunmaları gerekir. Ancak ortak paydada buluşup sorunları çözmek için adım atarlarsa, yıllarca sürecek bir beraberlikleri olabilir.

Aslan – İkizler uyumu

Aslan ve İkizler bir araya geldiğinde, her ikisi de dramadan ve skandallardan keyif aldıkları için, dedikodu seansları asla bitmez. Daha derin ve ruhani bir açıdan bakılacak olursa, birbirlerine destek olabilecekleri derin sohbetlere girmekten de çekinmezler. Magazinsel konular kadar birbirlerinin omuzlarında ağlayacakları paylaşım anları da çokça olacağı için hızlıca derin bir bağ kurabilirler. İkizler, Aslan için en uyumlu partnerlerden biridir.

Aslan – Yengeç uyumu

Gökyüzünde yan yana duran Yengeç ve Aslan, bir arada olmaktan keyif alırlar. Ne var ki, ateş burcu olan Aslan’ın agresif tavırları, Yengeç’in duygusal yanını zadeleyebilir. Duygusal olarak orta noktada buluşmayı başarabilirlerse, ilişkilerini sürdürmeleeri mümkün olacaktır. Ancak bunun zaman ve sabır gerektireceğinin de bilincinde olmaları gerekir.

Aslan – Aslan uyumu

İki Aslan bir araya geldiğinde, dramalar had safhada olacaktır. Eğer iki taraf da birbiriyle olmak, beraber gelişmek ve değişmek konusunda istekli olursa; büyük bir aşk doğması da mümkündür. Bu ilişkinin devam edebilmesi için gerekli anahtar kelimeler özveri ve olgunluktur.

Aslan – Başak uyumu

Bu iki komşu burç çoğu zaman ilişki kurmakta zorlanmazlar. Başak burcu bir adım geri atarak Aslan’ın dramalarına alan açabilir. Diğer yandan olaylara pragmatik olmasıyla da tanınan Başak, bu yaklaşımıyla Aslan’ı dizginlemeyi başarabilir. Aslan, Başak’ın nazik ve sabırlı tavrına hayran olurken, bu davranışlarına sonsuz bir sadakatle karşılık vermeyi ihmal etmez. Aslan’ın Başak’a her durumda güvenebileceğini bilmesi de bu ilişkinin devamlılığını sağlar.

Aslan – Terazi uyumu

Aslan ve Terazi harika bir ikilidir. Terazi’nin barışçıl ve diplomatik yapısı, Aslan’ın ipleri eline almasına izin verir ve destekleyici rolüyle Aslan’ın liderliğine ayak uydurur. Aslan ise, Terazi’nin hayatı boyunca aradığı sadık eş olmak için harika bir adaydır. Zorluklara karşı beraber mücadele etme güçleri, bu ikiliyi bir arada tutar.

Aslan – Akrep uyumu

Sabit burçlar olan Aslan ve Akrep, her ne kadar birbirlerini çok sevmeseler de bir araya gelmekten çekinmezler. İkisi de birbirinin sağlam, güvenilir ve sert duruşuna çekilir. Birbirleriyle her konuda çelişirler; Aslan sadakat, güven ve gerçeği ararken, Akrep’in daha gizli ve sezgisel bir yaklaşımı vardır. Akrep’in mahremiyet ihtiyacı, Aslan’ın sosyalleşme isteğiyle de çatışır.

Aslan – Yay uyumu

Bu iki ateş burcu bir araya geldiğince, olabileceklerin sınırı yoktur. Yay maceracıdır ve her zaman iyi vakit geçirmenin peşindedir. Aslan ise hayatı bir parti havasında yaşamayı sever. Bu nedenle Aslan ve Yay bir araya geldiğinde hızlıca sağlam bir arkadaşlık ya da ilişki kurabilirler. Birlikte harika zaman geçirmekle kalmayıp, birbirlerini geliştireceklerdir de.

Aslan – Oğlak uyumu

Aslan ve Oğlak, bir araya gelmesi zor bir ikilidir. İşkolik Oğlak, Aslan’ın ilgi ihtiyacını karşılamakta zorlanabilir. Oğlak’a göre başarı çoğu zaman yapılan işle ölçülürken, Aslan kaynaklarını doğru şekilde kullanmayı önceliklendirir. Birbirleri hakkındaki negatif düşüncelerini bir kenara koymayı başarabilirlerse, anlaşmaları mümkün olabilir.

Aslan – Kova uyumu

Aslan ve Kova, zıtlıkların harika sonuçlar doğurabileceğinin kanıtı bir ikilidir. Aslan açık fikirli kalabildiği ve sabit doğasının duygularını kontrol etmesine izin vermediği sürece, gayet iyi anlaşabilirler. Kova, yeterince fedakar olup Aslan’ın ön plana çıkmasına izin verebilirse, problem yaşamayacaklardır.

Aslan – Balık uyumu

Aslan ve Balık oldukça ilginç bir ikili olabilirler. Aslan, Balık’ın mistik doğasından etkilenir ve rehberliğine ihtiyaç duyar. Balık ise Aslan’ın en iyi versiyonuna ulaşabilmesi için onu desteklemekten çekinmez. Diğer yandan Aslan da Balık’ı her konuda motive etmeyi başarır. Balık, Aslan’dan aldığı güçle yeni projelere başlayabilir, inisiyatif alabilir ve yeni adımlar atabilir. Yaşanabilecek tek sorun, Aslan’ın hızlı tavırları ile Balık’ın ağırkanlılığının çatışması olacaktır.

Aslan burcuna uygun meslekler

Aslanlar son derece enerjiktir ve çoğu zaman meşgul insanlardır. İstekli, yaratıcı ve iyimser insanlar olan Aslanlar işlerine bağlandıkları zaman her şeyi yaparlar. Onlar için en uygun seçenek, kendi kendilerinin patronu olmaktır. “Aslanlar, profesyonel sporcu, model, mimar, otel yöneticisi, politikacı, animatör, rehber, reklamcı, oyuncu, borsacı, halkla ilişkiler uzmanı, organizatör, cerrah, yönetmen olabilirler.”

İlginizi çekebilir: Yıldızlar aslında hangi işi yapmamız gerektiğini söylüyorlar

Aslan burcu ünlüler

 • Madonna,
 • Jennifer Lopez,
 • J.K. Rowling.
 • Kylie Jenner,
 • Barack Obama,
 • Demi Lovato,
 • Robert De Niro,
 • Jennifer Lawrence,
 • Daniel Radcliffe,
 • Arnold Schwarzenegger,
 • Whitney Houston,
 • Charlize Theron,
 • Bill Clinton,
 • Alduous Huxley,
 • Coco Chanel

Eğer astronomik mutluluklar için astrolojik öneriler almak istiyorsanız, Uplifers’ın günlük burç yorumlarını takip edebilirsiniz.

Aslan burcunun değerli taşları

Astroloji ve kristaller arasındaki güçlü bağlantıyı daha önce fark etmiş veya bu bağlantıdan yararlanmış olabilirsiniz. Eğer henüz keşfetmediyseniz burcunuza en uygun değerli taşları bulup bunları yaşamınızın uygun alanlarında kullanmaya başlayabilirsiniz. Yönetmeyi seven, lider ruhlu Aslan burcu için değerli taşların başında güneş taşı geliyor. Daha fazlası için: Zodyak ve kristaller: Aslan burcu ve değerli taşları

Aslan burcunun bilinmeyen yönleri

Hemen hemen hepimizin burçlar hakkında bildiği birtakım genel geçer bilgiler var. Yukarıda tüm bahsettiklerimiz de bunlara dahil. Ancak, hepsi bu kadarla sınırlı değil. Örneğin, Aslan burçlarını kendilerini sevme yönleriyle tanıyor olsak da başkalarına karşı sevgi gösterme konusunda da oldukça cömertler. Daha fazlasını keşfetmek için tıklayın.

Aslan burcu tartışmalarda nasıl davranır?

Söz konusu ikili ilişkiler olduğunda hepimiz doğru iletişim kurmaya gayret ederiz, ancak buna rağmen bazen tartışmalar kaçınmaz olabilir. Ve tartışmalar esnasında nasıl davrandığımız, çatışmalara nasıl karşılık verdiğimiz, burcumuza göre değişiklik gösterebilir. Aslan burcu konuşarak tartışmaları çözmeye çalışmaktansa önce kendi içinde sorunu anlayıp halletmek için empatiyle yaklaşabilir: Tartışmalarda hangi burç nasıl davranır?

Aslan burcuna özel hobi önerileri

Boş zamanlarımızı nasıl değerlendirdiğimiz, nelerden keyif aldığımız ve yaşamlarımızı daha anlamlı kılmak için neler yaptığımız konusunda büyük ipuçları taşıyor. Burçlarımız da bu konuda yönlendirici etkiye sahip olabiliyor. Lider özelliğinden dolayı kalabalık ortamlarda ön plana çıkmayı seven Aslan burçları için sosyalleşmelerine yardımcı olan aktiviteler oldukça önemli: Hangi burç evde nasıl zaman geçirmeli?

Aslan burcuna özel mantralar

Hayat inişlerle ve çıkışlarla dolu, upuzun bir yolculuk ve bu yolculukta bizi biz yapan özelliklerimizin farkında olmak yolculuğu daha keyifli yapmanın yanı sıra kolaylaştırmanın da anahtarı. Burçlara özel mantralar da burcumuzun özelliklerine uyan cümlelerle içsel enerjimizi dengelemenin en güçlü yolu. Genellikle onaylanmaya ihtiyaç duydukları için başkaları tarafından kabul görememekten çekinen Aslan burçları için oldukları halleriyle yeterli ve değerli olduklarını kendilerine hatırlatmaları çok önemli. İşte bu konuda Aslan burçlarına yardımcı olacak mantralar: Burçlara göre mantralar: Burç özelliklerine uygun mantralarla enerjinizi dengeleyin

Aslan burcuna özel seyahat planı

Tatilleri kim sevmez değil mi? Bazen yolculuğun kendisi bazense gidilecek yerin büyüsü, seyahatlerin çekiciliğini artırır. Ancak, kabul etmekte fayda var ki herkesin tatil anlayışı aynı olmadığı gibi keyif aldığı aktiviteler de farklıdır. Kişiliğimizi şekillendiren burç özelliklerimizin de tatil seçimlerimizde önemi büyüktür. Tam bir yaz insanı olan Aslan burçları için sıcaklığın kendini iyice hissettirdiği yerlere doğru yelken açmak en ideal tatil planı olabilir. Daha detaylı bir keşif için hemen tıklayın.

Aslan burcuna özel yaratıcı aktiviteler

Eğer yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak istiyor ama size neyin uygun olup olmadığını bilmiyorsanız burcunuzun yönlendirmelerini dikkate alabilirsiniz. Kendi fikirlerini paylaşmaktan, kendine ait yarattığı dünyanın detaylarını herkese anlatmaktan keyif alan Aslan burçlarının en yaratıcı olabileceği aktiviteleri keşfetmek için tıklayın.

Aslan burcuna özel sabah rutini

Güne nasıl başladığımız, güne nasıl devam ettiğimiz konusunda büyük etki sahibi. Ancak, çoğu zaman bunu gözden kaçırabiliyoruz. Burcumuzun özelliklerinden ilham alarak sabahlarımızı çok daha verimli hale getirebilir, tüm günümüzü iyileştirebiliriz. Müziğin, ruhun gıdası olduğuna inanan ve şarkılarla motive olan Aslan burçları için en uygun sabah rutinini tıklayın ve hemen keşfedin.

Aslan burcuna özel akşam rutini

Şüphesiz ki uzun ve yorucu bir günden sonra keyifle dinlenmek ve rahatlamış hissetmek, herkesin en büyük arzusu. Bunu henüz kendiniz için nasıl yapacağınızı bulamadıysanız, burcunuza en uygun akşam rutinini daha keşfetmemişsiniz demektir. Kendine yatırım yapmaktan, kendi ile kalmaktan ve kendini geliştirmekten hoşlanan Aslan burçlarının gün sonunda ve ertesi günün sabahında kendilerini iyi hissetmeye devam edebilmeleri için en ideal akşam rutinini hemen keşfetmek için tıklayın.

Aslan burcuna özel egzersiz türleri

Egzersiz yapmanın gerekliliği ve önemi yaşamın her alanında karşımıza çıkıyor olsa da bu zorunluluk hissini keyifli bir aktivite düşüncesi ile değiştiremeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Hareketli ama kontrollü hareketleri seven Aslan burçları için en keyifli ve en verimli egzersiz türünü keşfetmek için tıklayın.

Aslan burcuna özel evden çalışma önerileri

Evden çalışmanın pek çok avantaj sağladığı bir gerçek, ancak zaman zaman çeşitli zorlukları da olabiliyor. Hele ki sosyalleşmeyi seven, lider ruhlu Aslanlar için evden çalışmanın daha fazla zorlayıcı şartı da beraberinde getirdiği kesin. Bu nedenle evden çalışırken motivasyon artırıcı eylemlere başvurmaları önemli. Aslan burcuna özel evden çalışırken verimliliği artırma ipuçları için hemen tıklayın.