Burcunuza göre karakterinize en uygun kozmetik ürünü hangisi?

İnanıp inanmamak sizin elinizde tabii ama astroloji uzmanlarının söylediklerine göre gökyüzündeki yıldızların konumu yaşantımızı yakından etkiliyor. İş hayatımızdan aşk hayatımıza, iç dünyamızdan kaderimize kadar yıldızların bize söylediği pek çok şey var. Yıldızların etkilediği bir başka alan da güzellik alışkanlıkları. Kozmetik dünyası da bunun farkında olmalı ki yıldızların isimlerinden veya simgelerinden etkilenerek üretilmiş onlarca ürün var.

Biz de Uplifers olarak burçlara göre güzellik ürünlerini derledik. Yıldızlar emrinizde…

Koç burcu: Ruj

Koç burcu olarak sizin mobil ve her an harekete geçmeye hazır olmanız lazım. Bu yüzden sizi her zaman hazır gösterecek bir ruj kurtarıcınız olabilir. Dudak renklerinde bir ürün, size geniş bir kullanım alanı sunar.

01 ruj

Boğa burcu: Oje

Boğa her ne kadar bir toprak grubu burcu olsa da Boğalar genellikle pek fazla durduğu yerde durabilen kişiler değillerdir. Ya tamamen rahatlamış ya da doğrudan hedefe kilitlenmiş bir Boğa için en uygun güzellik ürünü oje olabilir. Özellikle metalik tonları tercih edebilirsiniz.

02 oje

İkizler burcu: Tırnak aksesuarları

İkizler insanı her ne kadar çift karakterli olmaktan yakınsa da gerçekte içindeki ikiz ruh milyonlarca şeyle aynı anda ilgilenir ama bu milyonlarca şeyden aldığı haz her seferinde farklıdır. Tırnaklarınıza farklı şekiller verebileceğiniz tırnak bantları ya da nail art ürünleri tam size göre.

03 tırnak bantı

Yengeç burcu: Parfüm

Yengeçlerin yöneticisi Ay’dır. Bu da onları çok hassas ve yaratıcı kişiler yapar. Eğer bir Yengeç iseniz, güzel kokan bir parfüm tam size göre. Paçuli, müge çiçeği, amber gibi kokuları tercih edebilirsiniz.

04 parfüm

Aslan burcu: Göz farı

Bir Aslan burcunun en sevdiği şey, dikkatleri üzerine çekmektir. Peki, çekici ve dumanlı bir göz makyajından daha dikkat çekici ne olabilir ki? Kremli göz farklarıyla yapılacak göz makyajı, tam Aslan burçlarına göre.

05 göz farı

Başak burcu: Oda kokusu

Toprak burcu olan Başaklar için güzel bir oda kokusunun üstüne yoktur. Bergamot ve nane karışımlarından oluşan mumlar ve diğer oda kokuları hem rahatlama sağlar hem de burnunuzu mest eder.

oda kokusu

Terazi burcu: Kolonya

Tüm zodyak burçları arasında en dengeli olanı Terazi’dir. Bu da onların sembollerinde de yer alan dengeleyici özelliklerinden kaynaklarınız. Çekici ama aynı zamanda temiz, ferah dağ kokularını anımsatan kolonyalar tam Teraziler için.

kolonya

Akrep burcu: Parıltılı göz farı

Akrep burcunun yönetici gezegeni Plüton’dur. Bu da onları daha gizemli yapar. Ancak bu, bir Akrep burcunun değişik renk tonlarından hoşlanmadığı anlamına gelmez. Hafif pırıltılı göz farları bir Akrep için vazgeçilmez olabilir.

far

Yay burcu: Turunçgil kokulu mum

Özgür ruhlu Yay burçları, zodyak burçları arasında en enerjik olandır. Maceradan maceraya koşan Yay burçlarının kullandığı ürünlerin de onların bu enerjisini taşıyabilmesi gerekir. Özellikle turunç, limon, portakal kokularının bir araya geldiği mumlar vazgeçilmez olabilir.

mum

Oğlak burcu: Sabun

Birinin Oğlak burcu olduğunu fark etmeniz oldukça kolay. Eğer herkes paydos ettiğinde, hala çalışan birileri varsa bilin ki o kişi Oğlak burcudur. Geç saatlere kadar çalıştıktan sonra gerilen vücudunuzu yatıştıracak şey, ılık bir banyo ve hoş kokulu bir sabun olabilir; özellikle de karamel ve turunçgil karışımı kokular.

sabun

Kova burcu: Parfüm

Uranüs tarafından yönetilen Kova burçlarının karakterinde biricik ve tek olmak yatar. Bir Kova burcunun en çok ihtiyaç duyduğu şey ise onu elde etmenin ne kadar zor olduğunu gösteren, havalı bir parfüm.

parfüm

Balık burcu: Marjinal renkli ojeler

Hayalperest ve rahat insanlar olan Balık burçları, bir fikirden diğerine kolayca zıplayabilir. Bu da onların, koleksiyon yapacak kadar ojeleri varken neden masmavi bir oje sürdüklerini açıklar.

11 oje

Kaynak:
Refinery29

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!