Spalar

Gaia Fitness Center&Spa

Hyatt Regency Istanbul, yenilenen sağlık ve spor merkeziyle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. 1000 metrekarelik bir alanda faaliyet gösteren Gaia Fitness Center&Spa; yüzyıllık Roma ve Osmanlı banyolarının mirasını 21.yüzyıl şehir spa’sı kavramıyla bütünleştirerek misafirlerine sunuyor.

Hyatt Regency Istanbul, Taşkışla Cad. Taksim-Istanbul, Tel: 0212 368 12 34

Laveda Spa

Ritz-Carlton bünyesinde yer alan Laveda Spa, masaj terapileri, fitness programları ve özel bakımlarıyla günlük yaşamın stresini uzaklaştırmayı hedefleyen mekanlar arasında yer alıyor. 10 Bakım odasında sunulan masaj ve bakımları, sauna, jakuzi, ve kapalı havuz gibi hizmetler tamamlıyor. 24 saat açık fitness center, zihin ve beden sağlığını daha da geliştirmeye yardımcı oluyor. Geleneksel Türk Hamamı bakımı ise geleneksel ve modern tekniklerle cildin tazelenmesini sağlıyor.

Süzer Plaza, Elmadağ, Askerocağı Cad. No:15 Şişli, Istanbul, Tel: 0212 344 44 44

 

CAUDALIE VINOTHERAPIE SPA HOTEL LES OTTOMANS

Istanbul Boğazı kıyısındaki Les Ottomans Oteli, dünyaca ünlü Caudalie Vinothérapie Spa keyfini misafirleriyle buluşturuyor. Sıvı ses havuzu, meditasyon vahası, Türk Hamamı, Kırmızı şarap banyosu, üzüm masajı ve vucut bakımı servisleri ile misafirlerine keyifli anlar yaşatıyor. Fitness ve pilates seansları da sunulan hizmetler arasında.

Muallim Naci Caddesi No: 168, Muhsinzade Yalısı, Kuruçeşme – İstanbul, Tel: (0 212) 287 10 24

 

The Marmara Taksim Oteli Spa Ve Gym

The Marmara Taksim Spa’da vücut ve zihin için eksiksiz bir spa deneyimine yönelik olarak doğal terapiler ve masaj, yüz masajı, hidroterapi, el, ayak ve vücut uygulamaları gibi doğal terapiler sunulmaktadır.
Burada Shiatsu, İsveç masajı, spor, aromaterapi, antistres, antiselülit ve refleksoloji gibi masajlara yönelik üç adet özel masaj odası bulunmaktadır.
Pilates, style gym, karate, esflex, resist ball ve aikido gibi derslere de katılabilirsiniz. Burada aynı zamanda bir solaryum, Türk hamamı, sauna, jakuzi ve bir açık havuz da bulunmaktadır.

Taksim Meydanı Taksim, Tel: 0212 334 83 00

 


Mövenpick Hotel Istanbul Spa

Mövenpick Hotel Istanbul’un uzman masaj terapistleri iyi görünmeniz ve kendinizi iyi hissetmeniz için geleneksel tekniklerin yanı sıra en son yenilikleri ve trendleri de kapsayan masaj seçenekleri uyguluyor.

Büyükdere Caddesi, 4. Levent İstanbul, Tel:+90 212 319 29 29

 

 

Day Spa, W Hotel

Şehrin kalbi Akaretler Siraevler’de W Istanbul’un şık ve heyecanlı atmosferinde bir yeniden doğuş noktası
St.Barth’ın; Karayipler’den bitki, meyve ve çiçeklerin aktif içerikleriyle hazırlanan el yapımı ürünleri ve Thalgo’nun zengin oligo-elementler, proteinler, amino asitler ve vitaminleri ile yapılan bakımlarının uzun süre etkisinde kalacaksınız. Tamamen yenileyen ve canlandıran kalojen yüz ve göz bakımı, derin doku masajı ve Jet-Lag recovery masajı ile eşsiz duygular yaşayacaksınız.

Süleyman Seba Cd. No:22 K:2. Beşiktaş / İstanbul, Tel: 0212 381 21 55

 

Çırağan Palace Kempinski Spa managed by Sanitas

Sanitas tarafından işletilen Çıragan Palace Kempinski Spa’da ayrıcalıklı ürünlerle uygulanan masaj ve bakımlarla yenilenebilir, Boğaz’ın engin sularında yüzüyormuş hissini veren açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, Fitness Merkezi ve geleneksel Türk Hamamı ile kendinizi şımartabilirsiniz.
Masaj terapileri, yüz ve vücut bakımları konforlu bakım odalarının yanı sıra yaz aylarında yüzme havuzunun hemen yanı başında, Çırağan Sarayı’nın yemyeşil bahçeleri içinde Boğaz’a karşı konumlandırılan kabinlerde de sunuluyor.

Çırağan Cad. No: 32 Beşiktaş Istanbul, Tel: 0212 326 46 46

 

Çemberlitaş Hamamı

Asırlardır devam eden hama geleneğini yaşamak için şehirdeki en doğru adreslerden biri.

Hamama girişte, belirtilen programlardan birini seçip ödemeyi yaptıktan sonra soyunma alanında soyunup verilen peştemalı vücuda sararak rahatlamaya doğru ilk adımı atabilirsiniz.. Eşyaların bulunduğu dolap kilitledikten sonra göbektaşının bulunduğu ikinci bölüme geçiliyor. Ortada büyük bir göbektaşı, etrafında yıkanmak için kurnaların olduğu sofa ve halvetlerden oluşan bu alana sıcaklık bölümü denir. Bu bölümde göbektaşının üzerine yatarak ve oturarak veya kurnaların etrafına bir süre oturarak terleniyor. Hizmet veren personel göbektaşında kese ve masaj yapar. Masajdan sonra müşteri kurnaların birinde yıkanır. 

Vezirhan Caddesi 8, Çemberlitaş, Çemberlitaş, Fatih, Tel:  (212) 522 79 74


LifeCo Wellbeing Merkezi

Akatlar’da yer alan merkezlerinde LifeCo, detox programlarından, well-aging terapilerine, masaj ve spa hizmetleri ile esneklik derslerinin de yer aldığı kapsamlı bir wellbeing hizmeti sunuyor. Beslenme önerileri ve detox programlarıyla pekiştirilmiş hizmetlerle, merkez misafirlerine sağlıklı yaşamı keşfetmenin yolunu gösteriyor.

İstanbul Well-being Merkezi, Club Sporium (Mayadrom Arkası), Cumhuriyet Cad. No: 4/8
TR-34626 Akatlar, Istanbul, Tel:  0.212.3253280

 

LifeCo Bodrum Detox Merkezi

TürkBükü’nün merkezinde, mandalina bahçeleri içerisindeki The LifeCo Bodrum Detox Merkezi’nde sağlık ve enerji depolarken kilo verecek, zararlı alışkanlıklarınızdan kurtulacak, hayatın yoğun ve yorucu akışından uzaklaşarak dinlenme ve arınma fırsatı bulacaksınız.

Bağarası Mahallesi, Göltürkbükü, Bodrum, Tel: +90.252.3776310