Hakkımızda

uplifers-logo

Günümüzün yoğun iş temposunda ve değişen sosyal dinamikleri içinde psikolojik olarak sağlam olmak, fiziksel olarak fit olmak, sağlıklı cinsel tercihler yapmak, trendleri bilmek, mekanları tanımak kolay değil. Uplifers bunun için 5 ana kategori yarattı ve bütün bu ihtiyaçlara bir arada cevap vermek için tasarlandı.

Sağlıklı ve zinde bir yaşam için kişisel gelişim, psikoloji, spor, sağlıklı beslenme, cinsel mutluluk, moda, seyahat ve mekan konularında kullanıcılarına bilimsel ve deneyimsel içerikler sunuyor.

Hayat mücadelesinin arttığı, yaşam koşullarının hızla değiştiği ve doğanın yavaş yavaş terk ettiği büyük şehirlerde size ışık tutuyor.

Eda Günay “İyi yaşa iyi hisset” sloganıyla 2012 yılında Uplifers’ın kuruculuğunu üstlendi. Giderek artan kadrosu ile kişisel sorunlarınıza bile derman olan Uplifers’ta 40’a yakın alanında uzman köşe yazarı bulunmakta.

Uplifers zorlu şehir hayatında size başarı hikayeleri, makaleler, fitness ve besin önerileri, yatak odasının gizli sırları ve gezginlerin tavsiyeleriyle en önemli yardımcı olma yolunda ilerliyor.