Burçlara göre hediye seçimi: Hangi burca ne hediye alınır?

Hangi burca ne hediye alınır diye çoğumuz zaman zaman merak etmişizdir. Bazen en yakın dostumuza, bazen partnerimize, bazen bir iş arkadaşımıza hediye alacağımız zaman, bu seçimin kişiye ne kadar uygun olacağını düşünür dururuz… Burçlar, kişilik özellikleri ve tercihler konusunda bize ipuçları sunabilir. Astroloji, kişilerin karakteristik özelliklerini anlamamızda ve onlara en uygun hediyeyi bulmamızda rehber olabilir.

İster sevgiliye hediye, ister en iyi arkadaşa hediye, isterseniz de iş arkadaşınıza, kardeşinize ya da ailenize hediye alacak olun; hangi burca ne hediye alınır rehberimiz size yol gösterebilir. Burçların özelliklerinden yola çıkarak, o burçtaki sevdiğinizi çok mutlu edecek hediye önerilerini değerlendirebilirsiniz. Yıldızlardan aldığınız ipuçları ile sevdiklerinizi çok mutlu edebilir, onlara ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. İşte burçlara göre hediye önerileri:

Görsellere tıklayarak ilgili burcun hediye koleksiyonuna ulaşabilirsiniz.

Koç burcu hediye önerileri (21 Mart – 19 Nisan)

Zodyak’ın ilk burcu Koç; oldukça rekabetçi, dinamik ve esprili bir yapıya sahiptir. Koç burcunu mutlu etmek için oynamaktan keyif alacağı, rekabetçi yanını besleyecek ve komik anlara sahne olacak bir kutu oyunu ilk tercihiniz olabilir. Rekabetçi, dinamik ve girişimci Koçlar için iş toplantılarında giyebileceği bir bluz, home-office aksesuarları ve akıllı saat gibi verimli çalışma saatlerinde kullanabilecekleri objeler diğer hediye seçenekleri arasında yer alabilir.

Koç kadınına ne alınır: Koç kadını, enerji dolu, rekabetçi ve cesur bir ruha sahip olduğundan, ona kendini özel hissettirecek şık kıyafetler, iddialı makyaj malzemeleri, çarpıcı kokulara sahip parfümler veya son teknoloji ürünlerden biri ideal hediye olacaktır. Ayrıca, kutu oyunları da iyi bir seçim.

Koç erkeğine ne alınır: Koç erkeği için tablet, akıllı saat gibi teknolojik aletler, ofis hayatını kolaylaştıracak şık masaüstü aksesuarları, iş dünyasında kendisini bir adım öne taşıyacak takım elbise veya kol düğmesi gibi seçenekler mükemmeldir. Kablosuz kulaklık veya deri kaplı ajanda gibi hediyeler de onun yoğun iş temposunda kullanacağı harika hediyeler olabilir.

Koç burcu sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

Koç Burcu Hediye Önerileri Koleksiyonu için tıklayın.

Boğa burcu hediye önerileri (20 Nisan – 20 Mayıs)

Toprak burcu Boğa, etrafını zarif objelerle çevirmekten büyük keyif alır. Doğadan ilham alan hoş kokulu, güzel bir mum, Boğa burcunu çok mutlu edecek bir hediye seçeneği olabilir. Ayrıca evde bakabileceği bir bitki, hoş kokulu bir buket, masaj yağı ya da spa üyeliği gibi hediyeler de Venüs tarafından yönetilen Boğa için harika birer hediye olacaktır.

Boğa kadınına ne alınır: Doğanın zarafetini ve güzelliğini evine taşıyabileceği hoş kokulu mumlar, şık bir vazo içinde zarif bir bitki veya aromatik yağlar ile dolu bir spa seti, Boğa kadınının zevkine hitap edecektir. Bunlar, onun huzur bulduğu ev ortamını daha da güzelleştirecek hediyelerdir. Renkli ve şık saksıları da hediye olarak değerlendirebilirsiniz. Çeşitli kahveler, el yapımı bisküviler, tadım kutuları da harika bir hediye olabilir.

Boğa erkeğine ne alınır: Kaliteye ve konfora önem veren Boğa erkeği için, el yapımı deri cüzdan, şık bir kol saati veya evini, müzik dinleme deneyimini zenginleştirecek kaliteli bir ses sistemi düşünebilirsiniz. Ayrıca, kişisel bakımını önemseyen Boğa erkeği için kaliteli bir tıraş seti de iyi bir seçenek olabilir. Evde zaman geçirirken kullanacağı ve keyif alacağı rahat bir minder, kaliteli bir kahve kupası da Boğa erkeği için uygun olabilir.

Boğa burcu sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

Boğa Burcu Hediye Önerileri Koleksiyonu için tıklayın.

İkizler burcu hediye önerileri (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler burcu, adından da anlaşılacağı üzere oldukça çok yönlü bir burçtur. Entelektüel, büyük fikirleri olan, etkileyici ve iletişimden keyif alan İkizler için, yeni bir telefon ya da telefonunu renklendirecek aksesuarlar harika bir seçim olacaktır. Kalem-defter ikilisinden asla vazgeçmeyen İkizler için kişiselleştirilmiş bir kalem ya da üzerinde adının yer aldığı bir defter de güzel bir seçim olabilir.

İkizler kadınına ne alınır: Yeni bir telefon veya telefonunu kişiselleştirebileceği aksesuarlar, İkizler kadınının isteklerine cevap verebilir ve günlük konforunu artırabilir. Ayrıca, üzerinde ismi yazılı şık bir kalem veya defter, onun düşüncelerini kaydetmesi için mükemmel bir hediye olacaktır. Özellikle duygu ve düşüncelerini yazıya dökmek istediğinde kullanacağı şık bir günlük onu çok mutlu edebilir.

İkizler erkeğine ne alınır: İkizler erkeği için en yeni teknolojik ‘gadget’lar, akıllı bir telefon kılıfı, kablosuz şarj veya kişisel notlarını tutabileceği şık bir not defteri idealdir. Tablet veya e-book gibi hediyeler de İkizler erkeğini mutlu edebilir. Zekasını ve yaratıcılığını tetikleyecek bulmacalar, sudoku kitapları veya zeka oyunları da onun için mükemmel hediyeler arasında yer alabilir.

İkizler burcu sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

İkizler Burcu Hediye Önerileri Koleksiyonu için tıklayın.

Yengeç burcu hediye önerileri (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç burçları için ev, kalplerinin attığı yerdir. Hassas bir ruha sahip, rahatlıktan ve sıcak ortamlardan keyif alan Yengeçlerin hayal kurma yönleri de oldukça gelişmiştir. Yengeç burçları için gündüz düşlerine renk katacak, köpüklü bir banyo topu, yalnızlıktan keyif almalarını sağlayacak ideal bir hediye olabilir. Yemek yapmaktan keyif alan Yengeçler için yeni bir tencere, ailesine bağlı Yengeçler için de kişiselleştirilmiş fotoğraflarla dolu bir takvim de mutluluk verici hediye seçenekleri arasında.

Yengeç kadınına ne alınır: Yengeç kadını için evini daha da sıcak bir yuvaya dönüştürecek ve evdeki konforunu artıracak banyo tuzları, aromaterapik mumlar veya şık bir fotoğraf çerçevesi düşünülebilir. Ayrıca, yemek yapmayı seviyorsa (ki genelde Yengeçler mutfağa düşkün olurlar) mutfak için şık bir aksesuar veya yeni bir yemek kitabı da ona keyif verebilir.

Yengeç erkeğine ne alınır: Yengeç erkeği için aile resimlerini sergileyeceği şık bir fotoğraf albümü, evde rahatlaması için kaliteli bir koltuk minderi veya hobi olarak ilgilenebileceği bir yemek kursu harika bir hediye olabilir. Ev ortamında konfor ve huzuru ön planda tutan hediyeler onun için en iyisidir. İsminin yazdığı bir mutfak önlüğü veya shaker seti de evde keyifli zaman geçirmesini sağlayacağı için Yengeç erkeğine hediye olarak alınabilir.

Yengeç burcu sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

Yengeç Burcu Hediye Önerileri Koleksiyonu için tıklayın.

Aslan burcu hediye önerileri (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Yaratıcı ve etkileyici Aslan burcu, spot ışıklarının ve ilginin üzerinde olmasından büyük keyif alır. Yeteneklerini ortaya çıkarmasını sağlayacak bir karaoke mikrofonu, sahnede ışıldamalarına yardımcı olacak eğlenceli bir hediye seçeneği olabilir. Karakterlerini giydikleriyle yansıtmayı seven Aslanlar için gösterişli bir aksesuar, şık bir ayakkabı ya da ışıltılı bir makyaj seti de alabilirsiniz.

Aslan kadınına ne alınır: Aslan kadınının gösterişli doğasını yansıtacak lüks bir aksesuar, ışıltılı bir makyaj seti veya dikkat çekici bir ayakkabı mükemmel olabilir. Ayrıca, yeteneklerini sergileyebileceği bir sanat malzemesi seti veya kişiselleştirilmiş bir takı, çanta, cüzdan gibi aksesuarlar da onun hoşuna gidecektir. Çarpıcı kokulara sahip parfümler de iyi bir seçim olabilir.

Aslan erkeğine ne alınır: Karizmatik Aslan erkeği için sahnede veya günlük hayatta kullanabileceği şık bir gömlek, iddialı bir parfüm veya kendini güçlü bir şekilde ifade edebileceği bir hobi seti düşünülebilir. Ayrıca, sosyal çevresinde dikkat çekebileceği özel bir aksesuar veya şık ve kaliteli bir gözlük de ona uygun bir hediye olabilir.

Aslan burcu sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

Aslan Burcu Hediye Önerileri Koleksiyonu için tıklayın.

Başak burcu hediye önerileri (23 Ağustos – 22 Eylül)

Hayatınızda bir Başak burcu varsa, ne kadar planlı, mükemmeliyetçi ve organize olduklarını yakından görme fırsatınız olmuştur. Yapılacaklar listesi hazırlamaktan büyük keyif alan Başak burçları için günlük planlayıcı, ajanda gibi bir hediye, oldukça tatmin edici olacaktır. Kendini sürekli geliştirmek isteyen Başak burçları için online ders üyelikleri, kitap abonelikleri gibi hediyelere de yönelebilirsiniz.

Başak kadınına ne alınır: Düzenli ve organize bir yaşam sürdüren Başak kadını için günlük planlayıcı, şık bir ajanda veya kendini geliştirebileceği online bir kurs hediye edebilirsiniz. Ayrıca, minimalist tasarıma sahip bir takı veya zarif bir masa lambası da onun beğenisini kazanabilir. Düzene takıntılı olan Başak burçları için çok sayıda şık ve kullanışlı organizerler, dolap içi düzenleyiciler, masaüstü aksesuarları bulabilirsiniz.

Başak erkeğine ne alınır: Pratik ve mükemmeliyetçi Başak erkeği için son teknoloji bir elektronik alet, iş hayatını kolaylaştıracak akıllı bir ajanda veya kişisel gelişimine katkı sağlayacak kitaplar mükemmel hediyelerdir. Ayrıca, sağlıklı yaşamına katkıda bulunacak spor aksesuarları da düşünülebilir. Yine düzen ve organize yaşam için düzenleyici kutuları, masaüstü ofis aksesuarlarını tercih edebilirsiniz. Notlarını düzenleyebileceği bir tablet ve akıllı kalem de harika bir hediye olabilir.

Başak burcu sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

Başak Burcu Hediye Önerileri Koleksiyonu için tıklayın.

Terazi burcu hediye önerileri (23 Ağustos – 22 Eylül)

Dengeli, sakin bir kişiliğe sahip Terazi burcunun romantik yanı da oldukça gelişmiştir. Onu düşündüğünüzü belli edecek ve her kullandığında sizi hatırlayacağı, zevklerine hitap eden ve pastel tonlardaki hediye seçenekleri Teraziler için mutluluk verici olacaktır. Sanatsal yönü gelişmiş Teraziler için sevdikleri bir sanatçının tasarımını satın almak da keyifli alternatifler arasında.

Terazi kadınına ne alınır: Estetik zevki yüksek Terazi kadını için, pastel tonlarda bir sanat eseri, zarif bir takı seti veya onun zevkine uygun şık bir dekoratif obje ideal hediye olabilir. Ayrıca, romantik bir akşam yemeği için iki kişilik bir rezervasyon, çok sevdiği ithal bir yiyecek veya içecek de harika bir hediyeye dönüşebilir.

Terazi erkeğine ne alınır: Zarif ve dengede yaşamayı seven Terazi erkeği için, sanatsal değeri olan bir tablo, şık bir kıyafet veya modern tasarım bir saat düşünülebilir. Ayrıca, sosyal çevresiyle zaman geçirmekten keyif aldığı için eğlenceli bir kutu oyunu veya güncel bir sanat sergisinin biletleri de hoş bir sürpriz olacaktır.

Terazi burcu sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

Terazi Burcu Hediye Önerileri Koleksiyonu için tıklayın.

Akrep burcu hediye önerileri (23 Ekim – 21 Kasım)

Oldukça sıra dışı bir burç olan Akrep, tutkulu, güçlü ve çekici bir karaktere sahiptir. Mistik yönlerini beslemekten de keyif alan Akrepler için; tarot destesi ve melek kartları gibi seçenekler spiritüel yanlarına hitap ederken, Uplifers Mutluluk Kartları ise her an mutluluk duyacakları birer hediye seçeneği olacaktır. Akrep burçları için ayrıca kaliteli dantelli iç çamaşırları, deri objeler de kullanmaktan alternatif hediye seçenekleri arasında.

Akrep kadınına ne alınır: Gizemli ve tutkulu Akrep kadını için, mistik yönünü besleyecek bir tarot destesi, çekici bir iç çamaşırı veya çanta, bileklik, saat gibi deri bir aksesuar mükemmel olabilir. Ayrıca, duygusal derinliğini yansıtabileceği kaliteli ve kullanışlı bir günlük veya kişiselleştirilmiş bir hediye de Akrep kadınının hoşuna gidebilir.

Akrep erkeğine ne alınır: Güçlü ve karizmatik Akrep erkeği için deri bir cüzdan veya kişisel zevklerine hitap eden özel bir parfüm düşünülebilir. Ayrıca, kişisel gelişimine katkı sağlayacak bir kitap veya şık bir sanat eseri de onu çok mutlu edebilir. Deri ve şık bir cüzdan veya tarzını tamamlayacak bir saat de olabilir.

Akrep burcu sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

Akrep Burcu Hediye Önerileri Koleksiyonu için tıklayın.

Yay burcu hediye önerileri (22 Kasım – 21 Aralık)

Yay burçlarına verilebilecek en güzel hediyeler arasında, seyahat tutkularını besleyecek, seyahat edemese de yeni keşifler yapmasını sağlayacak gezi kitapları, seyahat fotoğraflarından seçkilerle oluşturulmuş baskılar ya da gelecek seyahatlerini planlamalarına destek olacak hediyeler alabilirsiniz. Kabin boy valiz, seyahat esnasında kullanabilecekleri aksesuarlar ya da pasaport kılıfı gibi seçenekler de alternatifleriniz arasında yer alabilir.

Yay kadınına ne alınır: Macera dolu Yay kadını için, seyahat tutkusunu besleyecek bir valiz, yeni bir dil öğrenmesine yardımcı olacak bir kurs veya dünyanın farklı yerlerinden ilham alan bir gezi kitabı harika bir seçim olacaktır. Dünya mutfağını anlatan yemek kitapları ya da şık ve eğlenceli mesajlar içerek pasaport kılıfları da ince düşünülmüş bir hediye olabilir. Ayrıca, gelecekteki seyahat maceraları için şık ve fonksiyonel bir sırt çantası da düşünülebilir.

Yay erkeğine ne alınır: Özgürlüğüne düşkün Yay erkeği için, seyahat esnasında kullanabileceği pratik aksesuarlar, bir pasaport kılıfı veya seyahat temalı objeler mükemmel olabilir. Ayrıca, açık hava etkinlikleri için bir kamp malzemesi seti veya doğa yürüyüşü için gerekli ekipmanlar da onun hoşuna gidebilir.

Yay burcu sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

Yay Burcu Hediye Önerileri Koleksiyonu için tıklayın.

Oğlak burcu hediye önerileri (22 Aralık – 19 Ocak)

Pratik, hevesli ve her zaman bir plan dahilinde hareket etmeyi seven Oğlak burçları, hedeflerine ulaşmak için durmadan çalışır. Ancak bu nedenle de çabuk yorulabilirler. Oğlak burçları için stresli anlarında rahatlamalarını sağlayacak aromaterapi spreyleri, tütsüler, Palo Santo gibi hediyeler güzel birer seçimdir. Tarihi değeri olan objelere de ilgi duyan Oğlaklar için, doğdukları güne ait gazete küpürü, vintage aksesuarlar da hediye seçenekleriniz arasında yer alabilir.

Oğlak kadınına ne alınır: Pratik ve hedef odaklı Oğlak kadını için, iş hayatında kullanabileceği şık ve kaliteli bir kalem, organizasyonunu kolaylaştıracak zarif bir planlayıcı veya kişisel gelişimine katkı sağlayacak bir online kurs ideal olabilir. Ayrıca, stresli anlarında rahatlamasına yardımcı olacak bir aromaterapi seti de düşünülebilir.

Oğlak erkeğine ne alınır: Disiplinli ve çalışkan Oğlak erkeği için, ofis masasını düzenleyecek şık bir masa düzenleyici, profesyonel bir görünüm kazandıracak bir kravat veya kaliteli bir kahve makinesi mükemmeldir. Ayrıca, tarihi ilgi alanlarına hitap eden bir kitap veya antika bir obje de onun ilgisini çekebilir.

Oğlak burcu sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

Oğlak Burcu Hediye Önerileri Koleksiyonu için tıklayın.

Kova burcu hediye önerileri (20 Ocak – 18 Şubat)

Sadık ve şefkatli birer şifacı olan Kova burçları için, bağış ve destek odaklı herhangi bir hediye oldukça mutluluk verici olabilir. Desteklemekten gurur duydukları bir platforma bağış yaparak ya da hediyenizi bu platformların dükkanlarından seçerek onları mutlu edebilirsiniz. Yaratıcı yönü daha gelişmiş bir Kova burcu için hediye alacaksanız, kaliteli ve renkli bir boya seti; teknolojiye ilgi duyan Kovalar için hayatını kolaylaştıracak teknolojik aksesuarlar da harika birer hediye olacaktır.

Kova kadınına ne alınır: Yaratıcı ve bağımsız Kova kadını için, sanatsal bir hobi seti, teknolojiye dair son yeniliklerden biri veya desteklemeyi sevdiği bir kuruluş için yapılan bağış, onun değer yargılarına hitap edecek harika hediyeler olabilir. Ayrıca, kişisel gelişimine katkı sağlayacak bir workshop veya seminer de ona uygun bir seçenek olabilir. Gezgin ruhunu yansıtacak seyahat temalı hediyeleri de değerlendirebilirsiniz.

Kova erkeğine ne alınır: İnovatif ve ileri görüşlü Kova erkeği için, son teknoloji bir aksesuar, yaratıcı projelerde kullanabileceği akıllı bir kalem veya derin düşünmeyi teşvik eden felsefi bir kitap da düşünülebilir. Ayrıca, kişisel hobilerini geliştirebileceği ve ilgi duyduğu bir sanat seti de olabilir.

Kova burcu sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

Kova Burcu Hediye Önerileri Koleksiyonu için tıklayın.

Balık burcu hediye önerileri (19 Şubat – 20 Mart)

Hayalperest, sezgileri kuvvetli ve yaratıcı Balıklar, sakin ancak renkli kişiliklere sahiptir. Pastel tonlarında aksesuarlar ve dekoratif objeler, Balık burçları için keyifli birer hediye seçeneğidir. ‘Canım kendim’ zamanları yaratmaktan keyif alan Balık burçları için sıcacık bir ev terliği, kaliteli bambu çarşaflar ya da köpüklü banyo topları da satın alabilirsiniz.

Balık kadınına ne alınır: Hayalperest ve yaratıcı Balık kadını için, pastel tonlardaki sanat malzemeleri, ruhunu dinlendirecek aromatik bir mum seti veya sıcacık, yumuşacık bir ev terliği mükemmeldir. Ayrıca, yaratıcılığını ifade edebileceği bir resim veya müzik aleti de ona büyük bir mutluluk verebilir.

Balık erkeğine ne alınır: Duygusal ve sezgisel Balık erkeği için, meditatif bir etki yaratacak bir zen bahçesi, kişisel yaratıcılığını destekleyecek kaliteli bir çizim defteri veya sakin bir akşam geçirmesini sağlayacak kitaplar idealdir. Ayrıca, müzikle ilgili hediyeler; pikap, plak, hoparlör gibi seçenekler de harika olabilir.

Balık burcu sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

Balık Burcu Hediye Önerileri Koleksiyonu için tıklayın.

Hediye seçimi, sevdiklerimizi ne kadar iyi tanıdığımızın ve onları ne kadar önemsediğimizin bir göstergesidir. Burçların karakteristik özellikleri, bu özel kişilere en mükemmel hediyeyi bulmamıza yardımcı olabilir.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!