Terazi Burcunun olumlu ve olumsuz genel özellikleri

Terazi

Zodyak’ın 12 burcundan yedincisi olan terazi burcunun döngüsü her yılın 23 Eylül – 22 Ekim tarihleri arasında gerçekleşir. Yıldız haritanızda Terazi burcu gezegen yerleşimine sahip olmasanız da yıl boyunca çeşitli gezegenler Terazi burcunu ziyaret ederek bu burcun hava enerjisini uyandırdığı için bu enerjiyi anlamak önemlidir. İşte, Terazi burcuna dair bilinmesi gereken önemli özellikler…

Terazi burcunun özellikleri (23 Eylül – 22 Ekim)

 • Sembolü: Adalet terazisi
 • Elementi: Hava
 • Niteliği: Kardinal
 • Yönetici gezegeni: Venüs (güzelliğin, lüksün ve aşkın gezegeni)
 • Renk: Pembe, yeşil
 • Gün: Cuma
 • Uğurlu sayılar: 4, 6
 • Uğurlu taşları: Yeşim, Topaz, Pembe Kuvars, Turmalin, Akuvamarin
 • Vücutta tekabül ettiği yer: Alt sırt, popo
 • Olumlu özellikleri: Çekici, sevimli, adil, cana yakın, paylaşımcı, romantik,
 • Olumsuz özellikleri: Faydasız, kararsız, aşırı duygusal, manipülatif, şımarık, kuruntulu
 • En sevdiği şeyler: Büyük konserler, şiir, pahalı mücevherler, tasarım giysiler, iyi yemek, uyum, nezaket, gezmek
 • Nefret ettiği şeyler: Donuk ya da pratik insanlar, zorbalık, bir karar vermeye zorlanmak, “belki”ler, şiddet, adaletsizlik, gevezelik, şekilcilik
 • Gizli tutkuları: Sevmek ve sevilmek
 • Güçlü yanları: Dayanışmacı, diplomat, zarif, tarafsız, sosyal olmaları
 • Zayıf yanları: Kararsız olmaları, çatışmadan kaçmaları, kendilerine acımaları

Terazi burcunun kişisel özellikleri

Terazi Burcu Hediye Önerileri için tıklayın.

Burçlar üç farklı niteliğe göre gruplanır: kardinal (öncü), değişken ve sabit burçlar. Terazi burcu dört kardinal burçtan biridir. Bu burçlar mevsimleri başlatır. Koç, baharı; Yengeç, yazı; Terazi, sonbaharı; Oğlak ise kışı başlatır. Bu burçlar özgün olmayı severler ve yaptıkları her şeyde birinci olmayı isterler. Akım belirleyicidirler; arkadaş ortamlarında partileri, organizasyonları onlar başlatır.

Terazi burcu hava elementi ile yönetilen üç burçtan biridir. Diğerleri ise İkizler ve Kova’dır. Terazi burcu ikinci hava burcu olduğu için, İkizler’in başlattığı iletişim rüzgarlarını nezaket, görgü ve toplumsal bağ rüzgarlarına dönüştürür. Ama Terazi burcunun rüzgarları fırtına gücünde değildir; değişim rüzgarlarını o kadar nazik ve yumuşak bir şekilde getirir ki başka bir noktaya ulaştığınızı güçbela anlarsınız. Hava elementinin özü iletişim ve zekâdır; fikirlerin yayılmasına yardımcı olur. Terazi’nin kişiler arası anlayış gücü de buna eklendiğinde, bağlılıklar, faydalı diyaloglar, başarılı ilişkiler ortaya çıkar. Terazi burcu gezegen geçişi sırasında, tek başımıza yapmayı beceremediğimiz görevleri yapabilmek için kendimize bir eş arayışı içine girebiliriz. Yönettiği burçlara keskin bir zeka veren hava elementi tarafından yönetilen Terazi burcu, güzel kitapları, bitmek bilmez tartışmaları ve söyleyecek çok şeyi olan insanları sever. Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs bu burcun insanlarının harika sevgililer olmalarını sağlasa da diğer yandan da onları pahalı, maddi değeri yüksek şeylere de düşkün kılar.

Adalet terazisi ile sembolize edilen Terazi burcu denge ve adalet timsalidir. Bu burcun etkisi, ne kadar büyük olursa olsun her türlü meselenin dengeye kavuşmasını sağlar. Büyük bir yasal ya da ahlâkî çatışmanın çözülmesinden tutun bir tablonun nereye asılması gerektiğini belirlemeye kadar, Terazi enerjisini kişiler arası ve estetik ahengi tesis etmeden alıkoyacak hiçbir şey yoktur. Terazi burcu gezegen geçişi sırasında ilişkilerimizde tekrardan zemin kazanır ve hayatlarımızda daha fazla denge arayışına gireriz. Terazi enerjisi toplumsal meziyetlerimizi güçlendirir ve dikkatimizi güzelliğe yönlendirir.

Terazi burcu insanları barışçıl ve adildir. Yalnız kalmaktan nefret ederler. Yanlarında kendileri için bir ayna görevi görecek birilerinin olmasını isterler. Bu bireylerin en çok hoşuna giden şey denge ve simetridir; her daim adalet ve eşitlik peşindedirler. Öte yandan çatışmadan kaçmak için neredeyse her şeyi yapar, mümkün olan her yerde barışı sürdürmeye çalışırlar.

İlginizi çekebilir: Burçlara göre seyahat rehberi: Bir sonraki tatil planınızı burcunuza göre yapın

Terazi burcu kadınının özellikleri

Terazi burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi burcu kadınıyla ilgili detaylı bilgi için tıklayın: Terazi Burcu Kadını Özellikleri: Terazi Kadınını Yakından Tanıyın

Terazi burcu kadını – Aşk

Terazi burcu kadınının her zaman bir ilişkisi vardır: ya uzun süreli bir ilişki içindedir ya da sürekli sevgili değiştirir. Bu aşk kadınları hiçbir zaman durulmayabilirler ama uzun süreli bir ilişki yaşadıklarında da asla geleneksel bir evlilik yapmazlar. Bazı Terazi kadınları “mükemmel sevgili” fantezisine kendilerini fazla kaptırırlar ve bu nedenle çok sık hayal kırıklığına uğrarlar. Öte yandan sevgilisini her yönüyle kabul edebildiği zaman güzel bir ilişki yaşayabilirler. Bu, sevgilisinin her şeyini sevmek demek değildir; daha ziyade kusurlu olmasına izin vermek demektir.

Terazi burcu kadını – Cinsellik

Cinsel açıdan Terazi kadınları, layıkıyla eğlenmesine izin verdiğiniz zaman gerçekten çok mutlu olurlar. Böyle yaptığınız taktirde bu iyiliğin karşılığını verirler. Terazi kadını cinsel birleşmeden önce öpülmeyi, ön sevişmeyi, güzel sözler işitmeyi seven kadınlardandır. İltifat almayı, ne kadar güzel olduğunu duymayı sever, aceleye getirmekten hoşlanmaz.

Terazi burcu kadını – İlişkiler

Dizginlenmekten hoşlanmayan Terazi burcu kadınları için en uygun eş açık fikirli, kıskanç olmayan insanlardır. Ne isterse yapabileceğini bildiği bir ilişkide olduğu müddetçe ilişkilerine sadık kalırlar – bilhassa alelade flörtler, arkadaşça takılmalar gibi şeyler için açık kapı varsa.

Aynı zamanda Terazi burcu kadınlarının, birlikte oldukları insanlara gerçek kişiliklerini göstermeye ihtiyacı vardır. Çünkü her şeyi toz pembe göstermek için acılarını saklama eğilimleri olabilir.

Terazi burcu kadınının sevdiği ve sevmediği şeyler

Terazi burcu kadınları kendileri olmayı severler. Her zaman heyecanlı ve eğlenceli bir maceraya açıktırlar. Otostop çekmek, lunaparka gitmek gibi şeylere bayılırlar. Eğlenceye, gülmeye, neşeye ve güzelliğe düşkündürler. Özgür olmayı sevdikleri için olumsuz özellikleri fazla olan insanlardan kaçarlar. Tasasız, çekici ve rahattırlar.

Terazi burcu kadınına ne hediye alınır?

Terazi burcu kadınları alımlı dış görünüşlerine vurgu yapan hediyeleri çok beğenirler. Pek çok Terazi kadını süslenmeye bayılır. Bu nedenle güzel bir cep aynası harika bir hediye olabilir. Ayrıca romantik insanlar oldukları için gerçek çiçekler ya da kendi yazdığınız bir şiir de güzel bir seçenek.

İlginizi çekebilir: Burcunuza göre karakterinize en uygun kozmetik ürünü hangisi?

Terazi burcu erkeğinin özellikleri

Terazi burcu erkeği – Aşk

Terazi burcu erkekleri acı gerçeklerdense şiirsel bir ideali tercih eden umutsuz romantiklerdir. Partnerleri açısından Terazi erkeklerinin yüksek kaidelerine uyum sağlamak zor olabilir. Gerçek hayatın keskin kenarları bu burcun erkekleri için tatsızdır. Her daim yanlış bir karar vermekten ve uzun süreli bir ilişkiye girmekten korkan Terazi erkekleri hakkında bir karar vermek yanıltıcı olabilir.

Terazi burcu erkeği – Cinsellik

Terazi burcu erkeği cinselliği yaşamının hayatî bir parçası olarak görür. Cinselliğe olan sevgisi fiziksel değil psikolojik kaynaklıdır. Size verebileceği her şeyi verir ama karşılığında da aynısını bekler. Son derece maceraperest olduğu için yeni şeyler denemeye meraklıdır.

Terazi burcu erkeği – İlişkiler

Terazi burcu erkeği yalnız olmaktan nefret eder ve kendisiyle, duygularıyla yüzleşmekten korkar. Bu nedenle birden fazla partnerle kendisini oyalar. Uzun süreli ilişkide ise Terazi erkeği hayallerinizin erkeği olabilir: Sizi iltifatlar ve jestlerle şımartır. Kendi içindeki özgürlük – bağlılık çelişkisini bir çözüme bağlayabilirse güzel bir ilişki ortaya çıkabilir.

Terazi burcu erkeğinin sevdiği ve sevmediği şeyler

Terazi burcu erkeği gerçek bir ehlikeyiftir; daldan dala konar, karmaşa yaratır, sonra da bir anda ortadan kaybolur. Dürüstlük, birlik ve güzellik gibi ütopik idealler üzerinde şiirler yazmayı sever.

Terazi burcu erkeğine ne hediye alınır?

Terazi burcu erkekleri Zodyak’ın züppeleridir. Son modaya uygun giyinmeyi severler ve pek çok erkeğin giyemeyeceği türden şeyler giyerler. Şapkalar ve şallar, dikkat çekici gözlükler en sevdiği aksesuarlar arasındadır; dolayısıyla bu tarz bir hediye hoşlarına gidecektir. Modaya düşkün olan Terazi burcu erkekleri için önemli olan kalite değil yeniliktir. Hediye seçiminde buna dikkat ederseniz çok seveceği bir hediye alabilirsiniz. Burçlara göre hediye seçimi: Hangi burca ne hediye alınır?

Uplifers olarak Terazi burçları için Amazon’da oluşturduğumuz koleksiyonu incelemek için tıklayın.

Terazi burcu erkeğiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın: Terazi Burcu Erkeği Özellikleri: Terazi Erkeğini Yakından Tanıyın

Terazi burcunun burç uyumu

Terazi burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi burcunun en iyi anlaştığı burçları, Kova, İkizler ve Yay olarak sıralayabiliriz.

 • Kova – Terazi uyumu:  Kova da Terazi de sosyalleşmeyi, konuşmayı ve insan içinde olmayı severler. Bir çift olarak sosyal hayatları oldukça zengin ve doyurucu olacaktır. Ayrıca birbirleriyle fikirlerini paylaşmaktan da hoşlanırlar. Terazi’nin doğal diplomatlığı Kova’nın inatçı damarını yumuşatacak, birlikte zorlu yolları kolaylıkla aşacaklardır.
 • İkizler – Terazi uyumu:  Romantizm uyumu açısından İkizler ve Terazi birlikteliği ideal bir birlikteliktir. Entelektüel, cinsel ve sosyal açıdan birbirleri için biçilmiş kaftan gibidirler. Her ikisi de çeşitliliği sever ve farklı farklı ilgi alanlarının olmasından hoşlanırlar. Her ikisi de kıskançlıktan uzaktır ve tutkulu insanlardır. İlişkileri uyumlu bir ilişki olacaktır.
 • Yay – Terazi uyumu:  Sıcakkanlı Terazi ile tutkulu Yay burcu asla birbirlerinden sıkılmazlar. Terazi burcu, maceraperest Yay burcu için ilişkiyi ilgi çekici kılmayı becerebiliyorken Yay burcu de entelektüellik tutkusuyla birlikte Terazi’ye istediği zihinsel tatmini sağlayabilir. Yay burcu bağımsızlık arzusunu Terazi’nin güvenilir bir partner ihtiyacına engel olmadığı müddetçe uzun süreli bir birliktelikleri olacaktır.

Terazi burcu, Balık, Yengeç ve Boğa burçlarıyla anlaşmakta zorlanabilir.

 • Balık – Terazi uyumu: Terazi de Balık da başkalarının mutluluğuna odaklanan duygusal burçlar olduğu için başlangıçta iyi bir ilişki gibi görünse de Balık burcu insanlarla geçinmek konusunda Terazi burcuna benzemez. Balık burcu Terazi’nin çeşitlilik merakını uçarılık olarak görecekken Balık’ın üzgün olduğu zamanlarda kara kara düşünme huyu ve ilgilenilme ihtiyacı Terazi’nin canını sıkmaya başlayacaktır.
 • Yengeç – Terazi uyumu: Bu ikisinin ilişkide epey farklı ihtiyaçları vardır. Yengeç derin bir duygusal bağ kurmak isterken Terazi entelektüel bir bağ kurmak isteyecektir. Yengeç’in bunalımlı halleri de eğlenceye düşkün Terazi’nin sinirlerini bozacak, Terazi’nin uçarılığı Yengeç’in güvenlik ihtiyacı ile çatışacaktır. Ayrıca Yengeç burcunun aşırı derecede eleştirel olma eğilimi nedeniyle Terazi burcu ilişkiden soğuyabilir.
 • Boğa – Terazi uyumu: Her ikisi de sanattan, müzikten, hayatın incelikli yönlerinden zevk alsa da ortak noktaları burada sona erer. Boğa burcu birlikte güvenli bir hayatın temellerini atmanın planını yaparken Terazi burcu bunu sıkıcı bulur. Terazi’nin uçarılığı ve iradesizliği de Boğa’yı rahatsız edecek ve güvende hissetme ihtiyacıyla çatışacaktır.

Terazi burcunun burçdaşlarıyla ve Koç burcu ile kuracağı ilişkiler hakkında da net bir şey söylemek mümkün olmayabilir.

 • Terazi – Terazi uyumu:  Bu birlikteliğin en güçlü noktası, her ikisinin de güzel şeyleri, sanatı ve uyumu seviyor olmasıdır. İki Terazi birlikte geçinip gitmekten, mümkün olduğunca barışçıl bir hayat yaşamaktan başka bir şey istemezler. Bununla beraber çözüme ulaşmamış çatışmalar sorun yaratabilir. Her ikisi de çatışmadan kaçındıkları için önemli meselelerin çözümü normalden daha uzun sürebilir.
 • Koç – Terazi uyumu: Bu ilişki çoğu zaman güçlü bir karşılıklı çekimle başlar. Her ikisi de cinselliğe eşit oranda değer verdiği için ten uyumları yüksektir. Pek çok açıdan birliktelikleri ilham verici olacaktır. Bununla beraber Koç burcu, çok talepkâr olmamaya, Terazi’yi zapt etmeye çalışmamaya dikkat etmelidir. Aynı şekilde Terazi de Koç’un övgüye ve hayranlık dolu sözlere ihtiyaç duyduğunu unutmamalıdır.

İşte Terazi burcunun tüm burçlarla uyumu:

Terazi – Koç uyumu

Terazi ve Koç uyumu söz konusu olduğunda, zıtlıkların birbirini çektiğini söyleyebiliriz. Koç burcu, rahatlama ve denge sembolü olan Terazi’den her durumda sakin kalmayı ve sabırlı olmayı öğrenecektir. Ne var ki, bunun çok da kolay bir yolculuk olacağını söylemek mümkün değil; çünkü Koç burcunun değişmesi yıllar alabilir. Diğer yandan, Terazi de, Koç’un ateşli ve agresif tavrından keyif alabilir. Son olarak, her iki burç da birbirini ‘daha iyisi olmak’ için motive edecektir.

Terazi – Boğa uyumu

Hem Boğa hem de Terazi, Venüs gezegeni tarafından yönetildiğinden, bu iki burcun benzer estetik anlayışına sahip olduğundan bahsetmek mümkün. Ne var ki, bu iki inatçı burç bir araya geldiğinde, estetik anlayışları dışında ortak bir paydada buluşmaları zor olabilir. Sağlıklı bir ilişki için, bu ilişkinin temelinde fedakarlık yer almalıdır. Ancak azla yetinmek, her iki burcun da karakterinde yoktur. Ancak ortak noktalarını keşfetmeyi başarabilirlerse, uzun süreli bir ilişkinin onları beklediğinden şüphe yoktur.

Terazi – İkizler uyumu

Hava burcu olan Terazi ve İkizler ilişkisini tek teklimeyle özetlememiz gerekirse ‘flört’ diyebiliriz. Birbirleriyle her an flört etme kapasitesine sahip bu ikili, birbirleriyle sağlıklı bir ilişki kurmak için de istekli olacaktır. Birlikte her konu hakkında konuşabilirler ve anlaşamayacakları pek fazla konu yoktur.

Terazi – Yengeç uyumu

Terzi ve Yengeç bir araya geldiğinde, karşılarına çıkan engeller ne kadar büyük olursa olsun, ilişkilerini sürdürmek için savaşacaklardır. Ancak Yengeç, Terazi’yi sıkıştırmaya çalışırsa anlaşmaları zorlaşabilir. Diğer yandan Terazi, Yengeç’le birlikte olmak istediği sürece, bu ilişkinin yürümemesi neredeyse imkansızdır. Tabir-i caizse kedi-köpek gibi dalaşsalar da, her durumda birbirlerine dönmeyi ve barışmayı başaracaklardır. Ancak ilişkinin sağlıklı şekilde devam edebilmesi için, her ikisinin de çabası gerekir.

Terazi – Aslan uyumu

Her ilişkinin odak noktasında yer almaktan hoşlanan Aslan burcu ve Terazi’nin ilişkilerini sürdürmesi, ancak Aslan’ın ilişkinin merkezinde yer aldığı durumda mümkündür. Çünkü Aslan burcu, başkasının liderliğini takip etmeyi sevmez. Hava burcu olan Terazi’nin güçlü ve baskın yanı, bu ikilinin bir arada kalmasını zorlaştıracaktır.

Terazi – Başak uyumu

Terazi ve Başak burcu, birbirlerinin sınırları, mahremiyet ve özgürlük beklentileri konusunda saygılı oldukları ürece oldukça iyi anlaşacaklardır. Başak burcu yenilenmek için yalnız kalmaya ihtiyaç duyar. Terazi, Başak’ın bu isteğini görmezden gelmezse, harika bir ikili olabilirler.

Terazi – Terazi uyumu

Terazi burcundan iki kişi bir araya geldiğinde, oldukça dinamik bir ikili olacaklardır. Aynı burçtan oldukları için, birbirlerinin ihtiyaçlarını anlamakta ve karşılamakta zorluk çekmezler. Ancak anlaşmazlıklar ortaya çıktığında, tartışmalar hızlıca alevlenebilir. Dışarıdan pasif-agresif bir çift gibi görünseler de, öncelikleri savaşmak değil, barışmaktır.

Terazi – Akrep uyumu

Terazi ve Akrep, çok kısa sürede, hayat boyu sürecek derin bir bağ kurabilirler. Akrep burcu, değer verdiği kişilerle bir arada olmaktan hoşlanırken; ilişki odaklı Terazi burcu da bu ilişkide kendini güvende hisseder. Karşılaşabilecekleri tek sorun, güven problemidir. Birbirileri tarafından önemsendiklerini ve korunduklarını bildikleri sürece, onsuza dek mutlu olabilirler.

Terazi – Yay uyumu

Terazi ve Yay, saatlerce, aralıksız şekilde, herhangi bir konu hakkında konuşabilecek bir ikilidir. Ancak sağlıklı bir ilişki için kurdukları bağın yüzeysel değil, derin bir bağ olması gerekir. Terazi’nin bağlılık odaklı tavrı; özgür olmayı ve kısıtlanmayı sevmeyen Yay’ın bu ilişki hakkında uzun vadeli planlar yapmaktan kaçmasına neden olabilir. Arkadaşlık ilişkisinde daha başarılı olabilecek bu ikilinin bariz farklılıkları, bu ilişkide de yollarının ayrılmasına sebebiyet verebilir.

Terazi – Oğlak uyumu

Romantizm konusunda belirli bir beklentileri olan Terazi ve Oğlak ilişkisi, bir araya gelmekte zorlanmazlar. Bu ikiliyi ayırabilecek tek konu, işkolik Oğlak burcunun rahatlamak ve birlikte vakit geçirmek için yeterince çaba göstermemesi olacaktır. Bu dengesizlik, her durumda denge arayışında olan Terazi’yi zorlayabilir. Ancak orta noktada buluşmayı başardıklarında ilişki sağlıklı bir şekilde devam edebilir.

Terazi – Kova uyumu

Hava burçları olan Terazi ve Kova, birlikte harika bir ikilidir. Yaratıcı projelerden politik konulara kadar, fikirlerini paylaşabilecekleri pek çok konu vardır. İlişkileri de, diyalogları da asla sıkıcı değildir; böylelikle zamana meydan okurlar. Özen göstermeleri gereken tek konu, duygularını paylaşabilmeleri için birbirlerine alan açmaları gerektiğidir.

Terazi – Balık uyumu

Aşk söz konusu olduğunda, Terazi ve Balık mükemmel bir ikilidir. Yaratıcı ve artistik özelliklere sahip Terazi ve Balık burçları, birbirlerinin yeteneklerine hayranlık duyarlar ve sanat üzerine uzun sohbetler edebilirler. İlişkilerde ‘sonsuza dek mutlu yaşamaya’ inanan bu ikili, bu beklentilerini gerçekleştirmek için çaba göstermek durumunda kalabilirler.

Terazi burcuna uygun meslekler

Terazi burcu için mutlu bir hayatın anahtarı dengeyi bulmaktan geçer; özel hayatlarına yeteri kadar zaman ayıramayacakları işleri sevmezler. Bu tarz bir işe girdiklerinde bir an önce kurtulmak isterler. Güzellik ve adalet arayışı içinde olan Terazi burcu “iç mimar, dekoratör, diplomat, hukukçu, model, magazinci, kimyager, kariyer danışmanı, antikacı, güzellik salonu çalışanı ya da işletmecisi, tasarımcı, politikacı, noter, hâkim, hakem” olursalar mutlu bir iş hayatına sahip olabilirler.

İlginizi çekebilir: Yıldızlar aslında hangi işi yapmamız gerektiğini söylüyorlar

Terazi burcu ünlüler

 • Kim Kardashian,
 • Lil Wayne,
 • Simon Cowell,
 • Snoop Dogg,
 • Gwen Stefani,
 • John Lennon,
 • Michael Douglas,
 • Catherine Zeta-Jones,
 • Mahatma Gandhi,
 • Vladimir Putin,
 • T.S. Eliot,
 • Oscar Wilde

Eğer astronomik mutluluklar için astrolojik öneriler almak istiyorsanız, Uplifers’ın günlük burç yorumlarını takip edebilirsiniz.

Terazi burcunun değerli taşları

Astroloji ve kristaller arasındaki güçlü bağlantıyı daha önce fark etmiş veya bu bağlantıdan yararlanmış olabilirsiniz. Eğer henüz keşfetmediyseniz burcunuza en uygun değerli taşları bulup bunları yaşamınızın uygun alanlarında kullanmaya başlayabilirsiniz. Adaleti her zaman ön planda tutan ve romantik ruhlu olan Terazi burçları için enerjilerini dengeleyecek taşların başında turkuaz geliyor. Daha fazlası için: Zodyak ve kristaller: Terazi burcu ve değerli taşları

Terazi burcunun bilinmeyen yönleri

Hemen hemen hepimizin burçlar hakkında bildiği birtakım genel geçer bilgiler var. Yukarıda tüm bahsettiklerimiz de bunlara dahil. Ancak, hepsi bu kadarla sınırlı değil. Örneğin, genellikle tarafsızlıklarını korumaları ile bilinen Teraziler, aynı zamanda bir tarafın çok sıkı savunucusu da olabilirler. Daha fazlasını keşfetmek için tıklayın.

Terazi burcu tartışmalarda nasıl davranır?

Söz konusu ikili ilişkiler olduğunda hepimiz doğru iletişim kurmaya gayret ederiz, ancak buna rağmen bazen tartışmalar kaçınmaz olabilir. Ve tartışmalar esnasında nasıl davrandığımız, çatışmalara nasıl karşılık verdiğimiz, burcumuza göre değişiklik gösterebilir. Kendini ifade etmek yerine duygularını saklamaya meyilli olan Terazi burçlarını tartışmanın içerisine çekmek zor olabilir ama empati çok önemli: Tartışmalarda hangi burç nasıl davranır?

Terazi burcuna özel hobi önerileri

Boş zamanlarımızı nasıl değerlendirdiğimiz, nelerden keyif aldığımız ve yaşamlarımızı daha anlamlı kılmak için neler yaptığımız konusunda büyük ipuçları taşıyor. Burçlarımız da bu konuda yönlendirici etkiye sahip olabiliyor. Her zaman iyi görünmek isteyen, kendi tarzını yansıtan kıyafetlerin içerisinde evde zaman geçirmeyi seven Terazi burçları için en ideal hobileri keşfetmek için: Hangi burç evde nasıl zaman geçirmeli?

Terazi burcuna özel mantralar

Hayat inişlerle ve çıkışlarla dolu, upuzun bir yolculuk ve bu yolculukta bizi biz yapan özelliklerimizin farkında olmak yolculuğu daha keyifli yapmanın yanı sıra kolaylaştırmanın da anahtarı. Burçlara özel mantralar da burcumuzun özelliklerine uyan cümlelerle içsel enerjimizi dengelemenin en güçlü yolu. Karar vermeyi en zor şeylerden biri olarak gören Terazi burçları için sezgilerini mantık ile dengeleyebilmeleri çok önemli. İşte bu konuda onlara yardımcı olacak mantralar: Burçlara göre mantralar: Burç özelliklerine uygun mantralarla enerjinizi dengeleyin

Terazi burcuna özel seyahat planı

Tatilleri kim sevmez değil mi? Bazen yolculuğun kendisi bazense gidilecek yerin büyüsü, seyahatlerin çekiciliğini artırır. Ancak, kabul etmekte fayda var ki herkesin tatil anlayışı aynı olmadığı gibi keyif aldığı aktiviteler de farklıdır. Kişiliğimizi şekillendiren burç özelliklerimizin de tatil seçimlerimizde önemi büyüktür. Sanatsal yönünü her zaman ön planda tutan ve estetikten, yaratıcı dokunuşlardan keyif alan Terazi burçları için seyahat planında kültür-sanat olmazsa olmaz: Daha detaylı bir keşif için hemen tıklayın.

Terazi burcuna özel yaratıcı aktiviteler

Eğer yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak istiyor ama size neyin uygun olup olmadığını bilmiyorsanız burcunuzun yönlendirmelerini dikkate alabilirsiniz. Sanatla uğraşmaktan ve kendilerini sanatsal yollarla ifade etmekten keyif duyan Terazi burçları için resim, yaratıcılıklarını en fazla kullanabilecekleri alan olabilir. Daha detaylı keşfetmek için hemen tıklayın.

Terazi burcuna özel sabah rutini

Güne nasıl başladığımız, güne nasıl devam ettiğimiz konusunda büyük etki sahibi. Ancak, çoğu zaman bunu gözden kaçırabiliyoruz. Burcumuzun özelliklerinden ilham alarak sabahlarımızı çok daha verimli hale getirebilir, tüm günümüzü iyileştirebiliriz. Rafine zevkleri olan ve rahatlatıcı, sakinleştirici pratiklerden hoşlanan Terazi burçları için en uygun sabah rutinini tıklayın ve hemen keşfedin.

Terazi burcuna özel akşam rutini

Şüphesiz ki uzun ve yorucu bir günden sonra keyifle dinlenmek ve rahatlamış hissetmek, herkesin en büyük arzusu. Bunu henüz kendiniz için nasıl yapacağınızı bulamadıysanız, burcunuza en uygun akşam rutinini daha keşfetmemişsiniz demektir. İyi giyinmeyi seven ama yeterince düzenli bir burç olmadığı için zorlanan Terazi burçlarının gün sonunda ve ertesi günün sabahında kendilerini iyi hissetmeye devam edebilmeleri için en ideal akşam rutinini tıklayarak keşfedebilirsiniz.

Terazi burcuna özel egzersiz türleri

Egzersiz yapmanın gerekliliği ve önemi yaşamın her alanında karşımıza çıkıyor olsa da bu zorunluluk hissini keyifli bir aktivite düşüncesi ile değiştiremeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Yaşamın her alanında denge arayan ve hiçbir zaman zarafeti elden bırakmak istemeyen Terazi burçları için en keyifli ve en verimli egzersiz türünü keşfetmek için tıklayın.

Terazi burcuna özel evden çalışma önerileri

Evden çalışmanın pek çok avantaj sağladığı bir gerçek, ancak zaman zaman çeşitli zorlukları da olabiliyor. Dengeli yaşamı seven, kendi ile olduğu kadar sosyal çevresi ile de zaman geçirmeyi seven Terazi burçlarına özel evden çalışırken verimliliği artırma ipuçları için hemen tıklayın.