Terazi Burcu Kadını Özellikleri: Terazi Kadınını Yakından Tanıyın

Terazi burcu kadını burçların en zeki, cilveli, çekici ve arkadaş canlısı kadınlarından biridir. Zarafeti ve kadınlığı ile daima dikkat çeken bu insanın aynı zamanda vahşi bir tarafı vardır. Terazi kadını romantik, idealist ve entelektüel. Bu kadar fazla niteliği aynı anda barındırdığını düşününce neden bu kadar kafa karıştıcı olduğunu anlamak zor değil. Terazi burcunun astrolojik sembolü, bir denge terazisidir. Çünkü onun istediğini elde etmek için birlikte çalışan iki ayrı kişiliği vardır. Terazi burcunun genel özelliklerini keşfetmek için Terazi Burcunun olumlu ve olumsuz genel özellikleri yazımıza göz atabilir; Terazi kadını özellikleri hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Terai Burcu Kadını Genel Özellikleri

Terazi burcu kadınları lüksü, pahalı giysileri ve modayı yakından takip etmeyi çok severler. Hayatı güzel ve zevk içinde yaşamak ve ihtiyaç duydukları lüks şeylere kavuşabilmek için para onlar için olmazsa olmazdır. Paraya bu kadar önem verseler de onlar aslında aşksız asla yaşamak istemezler. Hem para hem aşk içinde yaşamak onlar için çok uygundur zira onlar tam bir Venüs kızıdır! Genellikle dengeli yapıda insanlardır. Ancak tıpkı gerçek bir terazi gibi onlar da zaman zaman dengelerini şaşırabilirler. Böyle durumlarda karşılarındakileri oldukça şaşırtırlar. Güzel olan şeylere değer verdikleri için hayata güzel bakarlar, hayatındaki insanlara güzel davranırlar ve hep güzel şeylerin olmasından yanadırlar. Bu huyları onları çok uyumlu ve çok sevilen kadınlar yapar.

Etraflarına neşe saçan pozitif yapıdaki Terazi kadınları eğer onlara kendilerinin başkalarına yaptığının tam tersi bir hareket yapılırsa çok incinip kırılabilirler. Çünkü onlar her şeye ve herkese güzel gözle bakarlar. Bu yüzden herkesi kendileri gibi zannetme huyları vardır. Ancak hayat ve insanlar her zaman iyi şeylerle karşılaştırmayabilir insanı. Böyle durumlarda kendilerini yalnız ve kırılgan hissedebilirler. Hem de yalnız kalmaktan hiç hoşlanmazlar. Hayatında Terazi burcu olan bir kimse bu pozitif insanın değerini bilmeli ve onunla birlikte kötü olaylara gebe olmak yerine, pozitif duyguları güçlendirmeli ve büyütmelidir. Böylece Terazi kadının sizi mutlu etmek için yapmayacağı şey yoktur.

Terazi burçları fiziksel olarak; genellikle çekici dış görünümleriyle çok dikkat çeker. Burunları adeta hokka burun denilebilecek yapıdadır. Modayı severek takip ederler ve her zaman moda olanı takip etmek isterler. Süslenmeyi ve kendileriyle ilgilenmeyi çok severler. Terazi burcunda doğanların güzel giyinmek ve makyaja olan ilgileri çok küçük yaştan itibaren başlayabilir.

En ünlü Terazi kadınları;:Hülya Avşar, Ayşegül Aldinç, Brigitte Bardot, Meryl Streep, Kim Kardashian, Avril Lavigne

Terazi Burcu Kadını Cinsellik

Terazi burcu kadını için cinsellik garip bir konudur. Terazi kadını bir yandan aşırılıklara yatkındır ve cinselliğini herkese sergilemek ister; diğer yandan gerçek cinsel karşılaşmalarda güvensizdir. Kendine saygı ile ilgili sorunu, ona herhangi bir şekilde saygısızlık eden biriyle dayanılmaz bir mesele haline gelebilir. Yine de kendisini bilinçsizce bu tür bir ilişkide kalmaya mecbur hissedebilir. Ama eğer doğru kişiyle birlikteyse aklına gelen her şeyi denemek, arzuları ve tercihleri hakkında özgürce iletişim kurmak isteyecektir.

Terazi Burcu Kadını Aşk

Terazi burcu kadını gerçek aşka inanır ve konu romantizm olduğunda çaresiz bir iyimserliğe sahiptir. Romantizm konusunda çok başarılıdır, aşkının çiçek açması için doğru koşulları oluşturmanın yanı sıra aşkını canlı tutacak koşulları da yeniden yaratabilir. O sevdiğini memnun etmeye istekli ve bu konuda yetenekli bir partnerdir. Terazi kadını aşık olduğunda, sanki bu kontrolünde bir kararmış gibi bunu sorgulamaya başlar. Çünkü his beslediği kişi sosyal açıdan standartlarına uygun değilse, ondan vazgeçebilmek için her şeyi yapacaktır.

Terazi Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Terazi burcu kadını güzellik tanrıçası Venüs tarafından yönetilir, bu yüzden güzel vücut hatlarına sahip olabilir. Bir terazi kadınının dalgalı saçları, yuvarlak bir yüzü ve yumuşak, hoş bir tavrı vardır. Giyinmeyi ve güzel görünmeyi sever. Cildi her zaman parlar, genelde lekesiz ve pürüzsüzdür. Açık tenli ve keskin hatları olabilir, burnu sivridir.

İlginizi çekebilir: Zodyak ve kristaller: Terazi burcu ve değerli taşları (23 Eylül-22 Ekim)

Terazi Burcu Kadınının Diğer Burçlar İle Uyumu

Terazi burcu kadını birini sevdiği sürece onun için her şeyi yapacaktır. Son derece sevecen ve derindir ama aynı zamanda bencil, manipülatif yanını sakladığı yerden çıkarmaya da hazırdır. Onun bu yönünü anlamak zordur, çünkü kontrolsüz duygularını nadiren gösterir. Bu nedenle eğer partneriniz bir terazi kadını ise onu yakından tanımanız gerekir. Genel olarak biriyle olmaya karar verdiğinde, ona kendini adayacaktır. Başkalarının görüşlerini fazla önemsemesine rağmen seçimlerine sadık kalacaktır.

Terazi Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği

Terazi kadını ile koç erkeği pek iyi anlaşamayabilir. Terazi kadınının kararsızlığı ve her seçimi tartma eğilimi, koç erkeğini çılgına çevirecektir. Bu nedenle sık sık sorun yaşayabilirler. Koç erkeği onun her durumu kontrol etme ihtiyacını bir türlü anlayamaz. Yine de terazi kadını uzlaşma ve iletişim konusunda iyidir, koç erkeği sabırlı ve ona karşı anlayışlı olmayı öğrenebilirse ilişkileri devam edebilir.

Terazi Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği

Terazi kadını ile boğa erkeği birçok yönden birbirine benzer. İkisi de çatışmadan kaçınır ve birbiriyle uyumludur. Sanatın, müziğin ve hayattaki diğer güzelliklerin tadını çıkarırlar. Bununla birlikte terazi kadını düşünceli hediyeler için çok fazla para harcamak isteyebilir, boğa erkeği bu konuda da ona uyum sağlar. Boğa erkeği, onun inatçılığını ve kararsızlığını aşabildiği sürece, ikisi de huzurlu bir ev yaşamının tadını çıkarabilir.

Terazi Burcu Kadını İkizler Burcu Erkeği

Terazi kadını ile ikizler erkeği arasındaki aşk uyumu mükemmeldir. Bu ikili özellikle yatak odasında son derece eğlencelidir. İlişkilerindeki temel sorun maddiyat olabilir. Çünkü ikizler erkeği terazi kadınından bile çok para harcamayı sever. Ayrıca daha az sorumluluk sahibidir ve karar almakta iyi değildir, bu yüzden terazi kadını başlangıçta bir hayli zorlanacaktır. Ancak kararlarında birbirlerinin zaman ve denge ihtiyacını anladıkları için iyi bir bağ kurabilirler.

Terazi Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği

Terazi kadını ile yengeç erkeği duygusal patlamalardan birini yaşayana dek birlikteliklerinin tadını çıkarırlar. Terazi kadını onu anlayamaz ve dengeyi korumakta zorlanır. Yengeç erkeğinden daha hassas olduğu için daima onunla ilgilenmesi gerekir. Ancak terazi kadını rahat bir yaşam tarzına sahiptir ve yengeç erkeği de ona bunu sağlamak ister. Yengeç erkeği evlerine çok iyi bakabilir, bu ilişkileri bakımından iyidir çünkü terazi kadını düzensiz ve dağınık olabilir.

Terazi Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği

Terazi kadını ile aslan erkeği harika bir eşleşme olabilir. Aslan erkeği daha cesur olduğu için ilk hamleyi o yapacaktır. Terazi kadını ise itaatkardir, bu yüzden uyumları iyidir. Her ikisi de sosyal varlıklardır, sabahlara kadar süren uzun sohbetler yapabilirler. Terazi kadını aslan erkeğinin yaratıcılığına ve korkusuz doğasına hayran kalır. Onun adalet duygusunu takdir eder. İkisi de para harcamayı sever, bu yüzden çok ortak noktaları vardır.

Terazi Burcu Kadını Başak Burcu Erkeği

Terazi kadını ile başak erkeği iyi bir ikilidir. Terazi kadını her kararı tartmayı sever, başak erkeği onun düşüncelerini yavaş da olsa düzenlemesine yardımcı olabilir. Başak erkeği kadınına bakmayı sever, terazi kadını da pahalı hediyeleri sever. Başak burcu ise bunun için yaratılmıştır. Dolayısıyla bu iki burç arasında iyi bir ilişki doğması muhtemeldir.

Terazi Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği

Terazi kadını ile terazi erkeği arasında iyi bir fiziksel çekim vardır. Ancak her ikisi de bir karara varmadan önce uzun uzun tartma ihtiyacı duyar. Bu yüzden bir tartışmadan sonra uzlaşmaları ve geri dönmeleri zor olacaktır. Yine de birbirlerinin düşünme tarzına sempati duyarlar.

Terazi Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği

Terazi kadını ile akrep erkeği ilişkisi ancak karşılıklı sabır ve anlayışla mümkündür. Bu ikili birlikte akıllı sohbetlerin tadını çıkarır. Akrep erkeği terazi kadınına göre daha korunaklı ve gizemli olma eğilimindedir. Ayrıca her konuda ona kıyasla daha yoğundur, bu yüzden uzlaşmaları bir parça zor olabilir.

Terazi Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği

Terazi kadını ile yay erkeği konu sosyalleşmek olduğunda harika bir ikili olabilir. Yay erkeği flört etmeyi sever, terazi kadını esprili sohbeti. Her ikisi de yatak odasında oyunlardan, eğlenceden zevk alır. Ancak bu, ilişkileri için bir dezavantaj olabilir. Çünkü hayat bir oyun değildir ve bundan kaçınsalar bile bazen zor kararlar vermeleri gerekir.

Terazi Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği

Terazi kadını ile oğlak erkeği zıt olsalar da bazı ortak yönleri vardır. Oğlak erkeği kararlıdır, terazi kadınının karara varmasına yardımcı olabilir. Terazi kadını oyun oynamayı sever, oğlak erkeği ise daha basittir. Yine de onun yeni şeyler denemesini sağlayabilir.

Terazi Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği

Terazi kadını ile kova erkeği harika bir entelektüel eşleşmedir. Kova erkeği onu yeni fikirlerle tanıştırır ve hayata geçirmesine yardımcı olur. Kova erkeği terazi kadını kadar oyun oynamayı sevdiği için yatak odasında da renkli bir ilişkileri olabilir. Kova erkeğinin bazen macera arayışına girmesi, sorunlara neden olsa da eğer terazi kadını ona güvenirse geri dönecek ve birlikte güzel bir ilişki yaşayacaklardır.

Terazi Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği

Terazi kadını ile balık erkeği eşleşmesi yanıltıcı olabilir. Terazi kadını daha sosyaldir, balık erkeği ise utangaçtır. Yine de terazi kadını balık erkeğinin dünyasına kazandıracağı hayallerden mutlu olacaktır.

İlginizi çekebilir: Terazi Burcu Erkeği Özellikleri: Terazi Erkeğini Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!