Boğa Burcu Erkeği Özellikleri: Boğa Erkeğini Yakından Tanıyın

Seksi, eğlenceli, gerçekçi ve dengeli… Tüm bunlar boğa erkeği özellikleri arasında yer alıyor. Boğa burcu erkeği çoğunlukla sert görünse de onun aşk gezegeni olarak bilinen Venüs tarafından yönetildiğini unutmayın. Sembolü boğa ama o ringde savaşmaktansa mis gibi çiçek kokan bir ağacın altında oturmayı tercih ediyor. İnatçı tarafıyla tanışmadığınız sürece boğa burcu erkeğiyle anlaşmak son derece kolaydır. O bir konu hakkında karar verdikten sonra kesinlikle fikrini değiştirmez, bu yüzden bakış açınızı görmeye zorlamak için enerjinizi hiç boşuna harcamayın. Boğa erkeği ani değişikliklerden hoşlanmaz, risk almakla ilgilenmez; geride durmayı, beklemeyi ve görmeyi tercih eder. Aşk, iş veya kişisel projeler; hemen her şeyde yavaş ve istikrarlı olmak ister. Boğa burcu erkeği özellikleri, tabii ki bunlarla sınırlı değil… Boğa burcu erkeğini yakından tanımak için yazımızı okumaya devam edebilir, Boğa burcunun genel özellikleri içinse Boğa Burcunun olumlu ve olumsuz genel özellikleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Boğa Burcu Erkeği Cinsellik

Boğa erkeği cinsellik konusunda oldukça iddialıdır. Eğer size aşık bir boğa erkeği ile birlikteyseniz cinsel hayatınız kitaplada yer bulabilir! O sevdiği kişinin zevk almasını önemser, titiz ve oldukça arzuludur. Boğa burcu erkeğinin kalbini kazandıktan sonra genelllikle uzun vadede sizindir. Onunla birlikte olduğunuz için gerçekten çok şanslısınız. Çünkü boğa erkeğinin şefkat gösterme şekli şaşırtıcı derecede sıcak ve tatlı olabilir.

Boğa Burcu Erkeği Aşk

Boğa erkeği onunla zaman geçirmeye ve sunduğu her şeyi takdir etmeye istekli partnerler için güvenilir ve sadık bir aşıktır. Son derece zeki olan bu erkek çoğu zaman sessiz görünse de kelimeler konusunda ustadır, bu yüzden seçtiği kelimeler sizi uzun uzun düşündürebilir.

Boğa burcu erkeği aşk konusunda ne hissettiğinden veya ne söylemek istediğinden yeterince emin değilse sessiz kalır. Beklemek ıstırap olsa bile onu cevap vermesi için zorlamayın. Çünkü o duygularını anlamak için zamana ihtiyaç duyar. Eğer sabırlı olabilirseniz karşılığında onun muazzam sabrı ile ödüllendirilebilirsiniz.

Boğa Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Boğa erkeği, tüm burçlar arasında en erkeksi özelliklere sahip olanı olarak kabul edilir. Bu burç insanı genellikle orta boyludur, güçlü bir vücuda sahiptir. Sağlık bilincine sahip olduğu için fiziksel görünümü iyidir. Boğa burcu erkeğini ayrıca canlı yüzünden ve parıldayan gözlerinden tanıyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Zodyak ve kristaller: Boğa burcu ve değerli taşları (21 Nisan-20 Mayıs)

Boğa Burcu Erkeğinin Diğer Burçlar İle Uyumu

Boğa burcu erkeğinin her konuda bir fikri var ve o fikirde de son derece ısrarcı. Bu yüzden ya onun doğrularını kabul edin ya da ondan vazgeçin. Boğa burcu erkeğinin diğer burçlarla uyumu için okumaya devam edin!

Boğa Burcu Erkeği Koç Burcu Kadını

Boğa erkeğinin agresif kararlılığına karşı ateşli koç kadını! Boğa erkeği ile koç kadını, doğal olarak boynuzlarıyla kavga etme eğiliminde olsalar da birbirlerinin gücüne ve azmine her zaman hayranlık duyarlar.
Bu iki insanın güçlü olduğu taraflar daima birbirleri için sorun olacak. Çünkü özgür ruhlu koç kadını sürekli olarak evden uzakta heyecan arıyor; boğa erkeği ise evinde çalışmaya odaklanıyor. Boğa burcu erkeği koç kadınının maceraperest doğasını kıskanabilir ve koç kadını da onun sahiplenici tutumu yüzünden kapana kısılmış gibi hissedebilir. Bu ikili arasındaki ilişkinin ateşli olacağı bir gerçek. Sadece nedeninin aşk olması, bir hayli zor görünüyor.

Boğa Burcu Erkeği Boğa Burcu Kadını

İşte harika ikili! Boğa erkeği ile boğa kadını, birbirlerinde buldukları güçlü ahlaki karaktere ve geleneksel değerlere saygı duyar ve hayatlarını birlikte geçirmekten son derece memnundurlar. Her ikisinin de değişme ihtimali oldukça az olduğundan ilişkileri kesinlikle uzun sürecektir. Onların ilişkisi bir resim olsaydı şöyle olurdu: Ustalıkla dekore edilmiş şık bir evde, kahkahalarla dolu bir sohbet eşliğinde lezzetli yemeklerin tadını çıkarıyolar…

Boğa Burcu Erkeği İkizler Burcu Kadını

İkizler kadını boğa burcu erkeğinin cinsel açıdan dikkatini çekebilir. Ancak duygular ve değerler hakkında iletişim kurmaları gerektiğinde aralarındaki etkileşim sona erecektir. Boğa erkeği ikizler kadının şeytanın avukatlığını yapma eğiliminden hoşlanmaz, ikizler kadını ise boğa erkeğinin kendini beğenmiş bir şekilde “Ben sana söylemiştim” demesi karşısında kolayca kırılır. Boğa erkeği ile ikizler kadını arasındaki kavgalar bir hayli şiddetli olabilir.

Boğa Burcu Erkeği Yengeç Burcu Kadını

Boğa erkeği ile yengeç kadını uyumlulukları sebebiyle sağlam bir ilişki kurma potansiyeline sahiptir. Yine de duyarlı yengeç kadınının boğa erkeğinin tabiri caizse körlüğünü, kişisel almaması gerektiğini öğrenmeye ihtiyacı var. Eğer incinen duyguları nedeniyle onunla tartışmaktan kaçınırsa boğa erkeği sevgisini kolayca gösterebilecektir. Yengeç kadınının hassas doğası ile boğa erkeğinin sağlam sevgisi onları muhteşem ikili yapabilir.

Boğa Burcu Erkeği Aslan Burcu Kadını

Sırada gösterişli haliyle başlangıçta boğa erkeğinin dikkatini çekmeyi başaran aslan yürekli aslan kadını var! Ne yazık ki aslan kadınının yüksek enerjisi, boğa erkeğinin iç dengesini bozabilir. Boğa erkeği ile aslan kadını arasında yüksek bir fiziksel çekim olabilir, zaten onları bir arada tutabilecek tek şey de budur. Boğa- aslan çifti tartışmalarda her ikisi de otoriter kişilikler oldukları için taviz vermeyi reddederek asla uzlaşamayacaktır.

Boğa Burcu Erkeği Başak Burcu Kadını

Boğa erkeği ile başak kadını birbirlerinde hayran olunacak pek çok özellik bulabilir. Başak kadınının entelektüel gücü, boğa erkeğinin sanatsal ve gösterişli haliyle oldukça uzun soluklu bir ilişki kurmak için bir araya gelir. Bu iki burç insanı birbirini dengeler. Başak kadını boğa erkeğinin yargısal dürtülerine karşı koyabilirse ve boğa erkeği de daima açık fikirli kalabilirse ilişkileri son derece keyifli bir şekilde devam edebilir.

Boğa Burcu Erkeği Terazi Burcu Kadını

Boğa erkeği ile terazi kadını ruh eşidir. Her ikisi de bir ilişkide en çok güveni önemser; sanat, şiir ve kültürel birikimlerini paylaşor. Boğa erkeği terazi kadınının cazibesini ve dengesini hayranlıkla karşılar, onun dingin enerjisi ile sakinleşir ve huzur bulur.

Boğa Burcu Erkeği Akrep Burcu Kadını

Boğa erkeği de akrep kadını da oldukça sabit burçlardır. Her ikisi de yerinde durmaya alışkındır ancak aralarında aslında ciddi zıtlıklar vardır. Boğa erkeği ile akrep kadını arasındaki bu zıtlıklar, zaman zaman ilişkiyi dengelemeye yardımcı olabilir. Örneğin duygusal akrep kadını, dünyevi konularda pratik bir zekaya sahip olan boğa erkeğini çekici bulabilir. Duygularını dile getirmekte pek iyi olmayan boğa erkeği ise akrep kadınının açık sözlülüğünden etkilenebilir. Bu cesur kişilikler aynı zamanda tutkulu bir fiziksel yakınlık kurmak için bir araya gelmişlerdir.

Boğa Burcu Erkeği Yay Burcu Kadını

Boğa erkeğinin sadık dünyeviliği, yay kadınının ateşli ruhuyla çarpıştığında büyük bir hüsran yaşanabilir. Bu iki burç birbirinden her anlamda farklıdır. Boğa erkeği titiz ve düzenlidir, yay kadını ile yaşamak ise bir hayli dağınıktır. Boğa erkeği ile yay kadını ilişkisinin mümkün olabilmesi için kısaca her ikisinin de mizacını ve zevklerini bir kenara bırakması gerekir.

Boğa Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını

Boğa erkeği sonunda aradığı çalışkan ve güvenilir oğlak kadınını buldu. Boğa erkeği ile oğlak kadını aşkta da işte de çok iyi iki ortak olabilirler. Boğa erkeği oğlak kadınının dikkatli planlamasından ve ayrıntıcı zihninden yararlanır, oğlak kadını ise boğa erkeği ile çalışmanın dışında muhteşem zevkler edinebilir.

Boğa Burcu Erkeği Kova Burcu Kadını

Boğa erkeği ile kova kadını, fazla ortak noktaya sahip değildir. Maceracı kova kadını gün batımına doğru koşarken şaşkın boğa erkeği sandalyesinde mutlu bir şekilde oturabilir. Bu yüzden anlaşmaları ve bir arada kalmaları imkansız olmasa da oldukça zordur.

Boğa Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını

Bir boğa erkeğinin gizli duygularını açması ve keşfetmesini sağlayabilecek tek burç duygusal derinliği olan balık kadınıdır. Boğa erkeği ile balık kadını duygusallık, yaratıcılık, entelektüel birikim, fiziksel yakınlık ve mutluluk için birbirlerine çok ama çok uygundur.

İlginizi çekebilir: Boğa Burcu Kadını Özellikleri: Boğa Kadınını Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!