Boğa Burcu Kadını Özellikleri: Boğa Kadınını Yakından Tanıyın

Güvenilir, eğlenceli, sabırlı ve duyarlı boğa burcu kadınıBoğa burcu kadını özellikleri tabii ki sadece bu kadar değil. Boğa kadını, “gerçek” bir eş arayanlar için mükemmeldir. O, aynı zamanda eşsiz bir duygusal zekaya ve mizah anlayışına sahiptir. Risk almaktan hoşlanmaz, hatta kaçınır. Güçlü bir dürüstlük duyguysuyla başkalarına karşı daima nazik ve hoşgörülü olma eğilimindedir. Boğa burcu kadını pratik ve istikrarlıdır, ayrıca onun ortalamanın üzerinde de bir sağduyusu vardır. Geleneklerine, sadakate değer verir ve sonuçta sevdiklerine, eşyalarına, hatta rutinlerine karşı bile son derece duygusal olabilir. Buradan anlayacağınız üzere değişimi gerçekten sevmiyor ve onu buna ikna etmek bir hayli zor! Ona bir değişiklik yaptırmak için çoğu zaman aylar önceden söylemeniz ve periyodik olarak tekrarlamanız gerekir. Yeterince zaman geçtikten sonra, bu istikrardan etkilenecek ve kabul edecektir. Boğa burcu kadını özellikleri için yazımızı okumaya devam edebilir, Boğa burcunun genel özelliklerini keşfetmek içinse Boğa Burcunun olumlu ve olumsuz genel özellikleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Boğa Burcu Kadını Genel Özellikler

Güzellikleriyle hemen dikkat çeken Boğa burcu kadınları adeta sevgi için yaratılmışlardır. Şefkatli yönleri sayesinde güven ve huzur veren bir enerjileri vardır. Yaşamayı, yemeyi ve sevdikleriyle zaman geçirmeyi severler. Esprili yönleriyle sevdiklerini güldürmeyi ve mutlu etmeyi başarırlar. Alışkanlıklarına bağlı olan Boğa burcu kadınları değişimden hoşlanmazlar. Bu da onları biraz sabit fikirli ve inatçı kılar. Maddi olarak güçlü olmayı seven Boğa burcu kadınları paraya önem verirler. Güçlü olmayı severler ancak temkinli olmayı da sevdikleri için risk almayı sevmezler.

Grup: Toprak
Yönetici Gezegen: Venüs
Renk: Ateş pembe, açık mavi, eflatun
Uğurlu taş: Elmas
Şanslı sayı: 6
Şanslı gün: Cuma

Güvenilir Boğa kadınları için sadakat çok önemlidir. Bu yüzden ilişkilerinde sadık olurlar ve sevdikleri kişiden de aynı davranışı beklerler. Kıskanç bir yapıları olmasına rağmen huzursuzluk yaymamak için belli etmemeye çalışırlar. Adeta aşk için yaratılmış olan Boğa burcu kadını, kendi arzu ve hırslarını gerçekleştirmek için her şeyi yapmak ister. Şefkatli ve güvenilir yapıları olsa da bu onları duygusal yapmaz. Aksine aşk hayatlarında mantık içinde hareket ederek buna göre davranırlar. Aşık olduğu zaman elinden geleni yapan Boğa burcu kadını, ilişkisini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmek için maddi, manevi ne gerekiyorsa yapar. Kendilerine çok güvenen ve başkalarını mutlu etmekten gocunmayan Boğa kadınları, biri onu üzerse çok incinip kırılabilir. Ancak duygularını başkalarına yansıtmayı güçsüzlük olarak gördüklerinden asla belli etmezler. Boğa burçları fiziksel olarak; genel olarak ince ve minyon bir tipe sahip olurlar. Herkes tarafından dikkat çekecek bir güzelliktedirler. Ses tonları çekici, duyarlı ve sıcaktır.

En ünlü Boğa kadınları; Adele, Megan Fox, Tina Fey, Jessica Alba, Uma Thurman, Penelope Cruz

Boğa Burcu Kadını Cinsellik

Boğa kadını, cinsellik konusunda oldukça basit zevklere sahiptir ve genelde fantezilerle, rol yapmakla veya seksi konuşmalarla ilgilenmez. Çünkü bu numaralara hiç ama hiç ihtiyacı yok! Boğa burcu kadını, tüm burçlar arasında en şehvetli olanıdır. Eğer teninizi iyi hissettirecek biri varsa, şüphesiz o boğa kadınıdır.

Boğa burcu kadını özellikleri arasında saydığımız “duygusal”, “güvenilir” gibi sıfatlar, söz konusu cinsellik olduğunda sıkıcı bir izlenim veriyor olabilir. Ama boğa kadını ile cinsellik pek parlak gözükmese de şaşırtıcı şekilde tatmin edici olabilir. O tipik olarak nazik ve şefkatli bir aşıktır, yatak odasında çekingendir; tüm bunlar ise onunla birlikteliği daha eğlenceli bir hale getirecektir.

Boğa Burcu Kadını Aşk

Sadık dost, arkadaş canlısı, ateşli sevgili boğa burcu kadını, sınırlarını aşmadığınız sürece ömür boyu sizindir. Eğer sıkı sıkıya belirlenmiş sınırlarını aşarsanız boynuzlarını hissetmeye hazır olun! Boğa kadını aşkta son derece duygusaldır; dokunma, koku alma ve tüm zevkli duyular onun için çok önemlidir. Onu hak ettiği şekilde sevmeyi öğrenirseniz sonsuza kadar kazanabilirsiniz. Boğa kadınının güvenini kazandıktan sonra kendinizi cennetin kraliçesi tarafından kutsanmış gibi hissedeceksiniz. Bu ilişki, sizi sonsuza dek mutlu edebilir.

Boğa kadını, uzun süreli ilişkiler için genelde aynı sosyal çevreden ve kendi entelektüel ihtiyaçlarına yanıt verebilecek kişileri seçer. Geleneksel değerlerine bağlı olduğu için seçeceği kişinin yakın çevresi tarafından onaylanması da onun için büyük önem taşır. Bir boğa kadınını asla maddi şeyler ve hediyelerle dikkat çeken bir partnerle göremezsiniz. Sevdiği insanla gerçekten yakınlık kurduğunda aşırı duygusal, hatta bazen muhtaç hale gelebilir. Bu yüzden sağlıklı ilişkiler için duygularını kontrol altında tutmayı öğrenmesi gerekir.

Boğa Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Tanrıçanın bedensel formda vücut bulmuş hali olan Boğa kadını, fiziksel görünüme çok ama çok önem verir. Venüs’ün yönettiği bu burç insanı “Tüm sevgi ve zevk eylemleri benim ritüellerimdir” mottosuna bağlı olarak yaşar. Güzelliği çok sever, şehvetlidir. Bedenine kutsal bir tapınak muamelesi yapar. Boğa burcu kadını tipik olarak güzel bir vücuda sahiptir. Güzel bir cildi, parlak gözleri, ışıltılı saçları olabilir. Çünkü dış görünüşüne çok dikkat eder, yemek yemeyi çok sevmesine rağmen sıkı bir diyeti vardır. Saç şekli, kişisel bakım ve giyim tarzı konusunda da oldukça özenli ve titizdir.

İlginizi çekebilir: Zodyak ve kristaller: Boğa burcu ve değerli taşları (21 Nisan-20 Mayıs)

Boğa Burcu Kadınının Diğer Burçlar İle Uyumu

Boğa kadınının diğer burçlar ile uyumu bir hayli karmaşıktır. Oldukça inatçı ve sahiplenicidir, ancak bu özelliği her zaman kötü bir şey olarak değerlendirilemez. Eşyalarını ve sevdiklerini paylaşmakta zorlanır. Sonuçta lüks ve güven sizin için önemliyse, buna başka bir ortak istemeyebilirsiniz.

Boğa burcu kadını, güzel şeyler biriktirmeyi, geleceğe yatırım yapmayı ve her şeyini sevdikleriyle paylaşmayı çok sever. Dolayısıyla uyumlu olduğu burçlar da bu özellikleri taşıyanlardır.

Boğa Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği

Boğa kadını ile koç erkeğinin birbirine alışması biraz zaman alabilir, ancak birbirlerine karşı rahat olduklarında harika bir çift olurlar. İlişkinin başlangıcında boğa kadınının inatçılığı ve koç erkeğinin macera tutkusu uyumsuzluğa neden olabilir. Eğer birbirlerinin özelliklerine saygı duymayı başarabilirlerse birbirlerini büyük ölçüde tamamlayacaklardır.

Boğa Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği

Yalnızca iki seçenekleri var: Ya çok iyi anlaşacaklar ya da birbirlerinden nefret edecekler. Boğa kadını ile boğa erkeği, astrolojideki eşleşmeler arasında en güçlü çiftlerden biridir. Aralarından birisi güç mücadelesini kenara bırakıp birlikte çalışmayı kabul edebilirse tabii. Boğa kadını da erkeği de kendi bölgesinin patronu olmak istiyor, bu yüzden tahtı paylaşmaları çok zor. Başlangıçta büyük çatışmalar yaşanabilir, sonuçta uzlaşabilirlerse ilişkilerini hiçbir şey sarsamaz.

Boğa Burcu Kadını İkizler Burcu Erkeği

Boğa kadını fiziksel teması arzularken ikizler erkeği entelektüel uyarıma ihtiyaç duyar. İkizler değişkendir, boğa ise sonsuz sadakat bekler. İkizler erkeğinin flört ihtiyacını boğa kadını asla tolere etmez, zamanla güven problemleri gelişecektir ki güven, boğa kadınının en temel ihtiyaçlarındandır. Kısaca boğa kadını ile ikizler erkeği ilişkisi için iki tarafın da çok fazla taviz vermesi gerekir.

Boğa Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği

Boğa kadını ile yengeç erkeği, tabiri caizse birbirleri için yaratılmıştır. Bu ikili çok uyumludur, aşık olduklarında ilişkileri hassasiyete ve ortak anlayışa dayanacaktır. Her ikisi de açık ve bağışlayıcı olma eğilimindedir, çıkan herhangi bir sorun ayrılık korkusu olmadan çözülebilir. Yengeç erkeğinin evinde güvende hissetmekten daha fazla sevdiği bir şey yoktur, boğa kadını ise evini fiziksel hazinesi olarak görür ve ona değer veren birini sıklıkla takdir eder.

Boğa Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği

Boğa kadını ile aslan erkeği, her ikisi de kendilerini kral ve kraliçe olarak düşündüğü için kısa sürede bir yarışın içine gireceklerdir. Bu iki burç insanı da sabit fikirlidir, geleneği ve rutini sever ama birbirlerinden farklı olamazlar. Birbirlerine karşı dürüst olabilseler bile sabırlı olmakta zorluk çekerler. Onların ilişkilerini kurtaracak bir şey varsa bu onların ortak sanat, güzellik ve yaratıcılık sevgisi olacaktır.

Boğa Burcu Kadını Başak Burcu Erkeği

Boğa kadını ile başak erkeği hem fiziksel hem de duygusal olarak son derece uyumludur. Tabii birbirlerine karşı açık olma zahmetine girebilirlerse. Bu iki burcun bir arada olmasını zorlaştıracak tek şey her ikisinin de duygularını paylaşmak konusunda iyi olmamalarıdır. Başak erkeği özellikle güvensiz bir zeminde olduğu için boğa kadınının sabırla liderliği ele alması gerekir. Eğer yalnızken birbirlerine yeteri kadar açık olabilirlerse, herkesi kıskandıracak ve tatmin edici bir ilişkiye sahip olabilirler.

Boğa Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği

Her ikisi de Venüs gezegeni tarafından yönetilse de bu birlikte mutlu olacakları anlamına gelmez. Terazi erkeği sürekli birilerini beğenir, bu da boğa kadınının kıskançlığını tetikler. Tüm bunlar boğa kadını ile terazi erkeğinin sürekli olarak birbirlerini ve ilişkilerini sorgulamalarına neden olacaktır.

Boğa Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği

Boğa kadını ile akrep erkeği, birbirlerine aşık olmalıdır, aksi takdirde bu ilişki daha arkadaşlık aşamasında sona erebilir. Akrep erkeği kolayca kimseye güvenemez ve şüpheli davranışlar sergileyebilir, bu da boğa kadınının saldırganlaşmasına neden olabilir. Eğer bu tuhaf aşamayı aşabilirlerse efsanevi bir ilişki yaşayacakları kesindir.

Boğa Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği

Boğa kadını ile yay erkeği, başta birbirlerine çok şey sunabilir ve muhtemelen yaşam boyu harika arkadaşlar olacaklardır. Ama onları bir ilişkide tutacak başka bir şey yoktur.

Boğa Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği

Boğa kadını ile oğlak erkeği, duygusal anlamda birbirlerini tatmin etmeyebilir, ancak söz konusu iş olduğunda birlikte bir imparatorluk kurabilirler. Eğer her ikisi de duygusal riskler almaya ve birbirlerine karşı açık olmaya istekliyseler de romantik bir ilişki yaşayabilir, hatta evlenebilirler.

Boğa Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği

Boğa kadını, sınır oymayı ve bir rutini takip etmeyi sever. Kova erkeğinin doğası ise kaos ve değişimdir. Boğa kadını sahiplenicidir, kova erkeği fikirlere değer verir ve bağlanmaya dayanamaz. Boğa kadını ile kova erkeğinin ortak özellikleri bile kendi davullarının ritmine göre yürüme eğilimindeyken birbirlerini sürekli olarak karıştırmaya mahkumdurlar.

Boğa Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği

Her ikisi de romantizme, güzelliğe ve sevgiye çok değer verir. Boğa kadını ile balık erkeği ilişkisindeki tek zorluk, balık erkeğinin değişen doğasıdır. Boğa kadını bu değişikliklere uyum sağlayabilirse bu ikili muhtemelen uzun bir hayatı paylaşacaktır.

İlginizi çekebilir: Boğa Burcu Erkeği Özellikleri: Boğa Erkeğini Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!