Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri: Yengeç Erkeğini Yakından Tanıyın

Yumuşak, sevecen, düşünceli… Yengeç burcu erkeği, değer verdiği kişilere karşı daima besleyicidir. Ancak hassas kişiliğini korumak için sert bir kabuğa ve saldırıya uğradığında kendini koruyacak kıskaçlara sahip olduğunu da unutmamak gerekir. Ay tarafından yönetilen yengeç erkeği, duyguları ile yakından temas halindedir, romantizm ve ebeveynlik gibi birçok erkeğin kaçtığı rolleri kolaylıkla üstlenebilir. Eğer zırhını çıkarmasını sağlayabilirseniz onun duygusal ve şiirsel ruhuyla tanışabilirsiniz. Yengeç burcunun genel özellikleri için Yengeç burcunun olumlu ve olumsuz özellikleri yazımıza göz atabilir; Yengeç erkeği özellikleri hakkında daha fazlasını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Erkeği Cinsellik

Yengeç erkeği, gezegendeki en iyi aşık olmayı çok sevse de duygularını ve yeteneklerini gerçek dünyada göstermeye zorlanır. Burada hatırlanması gereken en önemli şey bu duygusuz görünen adamın cinsel bir doyumun peşinde koşmadığıdır. Bunu nadiren itiraf etse de o cinsellikte istekli taraf değildir. Çünkü sevgiyi hissetmek ve göz teması kurmak yengeç burcu erkeği için daha önemlidir. Bu yüzden duygusal tarafına meydan okuyan bir partnerle birlikte olması gerekir.

Yengeç Burcu Erkeği Aşk

Yengeç erkeği, aşık olduğunda şefkat görmeyi seven biri için gerçek bir rüya olabilir. O size beklenmedik sürprizler yapabilir, aşk mektupları yazabilir ve beyaz atlı prens olarak karşınıza çıkabilir. Uzun süreli bir ilişkinin içerisine girdiğinde ise romantik olmaktan çok rahatını düşünecektir. Size akşam yemeği pişirmek ve birlikte izlemeniz için film seçmek, ateşli bir geceden daha fazla alışkanlığı haline gelebilir. Bu yüzden onunla yaşanan rüya gibi ilişkinin sıklıkla partneri tarafından canlandırılması gerekir.

Yengeç Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu erkeği, genellikle sağlam bir yapıya ve geniş omuzlara sahiptir. Büyük elleri, en dikkat çeken fiziksel özelliklerindendir. Soluk bir teni, dolgun yanakları ve kendine özgü elmacık kemikleri olan yuvarlak bir yüzü vardır. Belirgin alnı ve kaşları ona derin ve etkileyici bir görünüm kazandırır. Gözleri genellikle küçük ve yuvarlaktır. Ruh hali ve duygularına göre değişen tepkileri, yüzünden rahatlıkla okunabilir.

İlginizi çekebilir: Zodyak ve kristaller: Yengeç burcu ve değerli taşları (22 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç Burcu Erkeğinin Diğer Burçlar İle Uyumu

Yengeç burcu erkeği, ilişkilerinde bazen öngörülemeyen biri haline gelebilir. Alışıldık sevgi dolu hallerinden ziyade daha heyecan verici ve tahmin edilemez bir sevgili olabilir. Eğer partnerinize sevgi göstermekten hoşlanan biriyseniz ilişkiniz kazan- kazan olacaktır. Ama partnerini sıklıkla ihmal eden biriyseniz onu kısa zamanda kaybedebilirsiniz. Yengeç burcu erkeğinin diğer burçlarla uyumunu öğrenmek için ise okumaya devam edin.

Yengeç Burcu Erkeği Koç Burcu Kadını

Ateş ve suyun bir araya gelmesi genelde iyi bir eşleşme değildir. Yengeç erkeği ile koç kadını ilişkisi karşılıklı özveriyle mümkün olsa da aslında bir hayli zordur. Koç kadınının ateşi ya yengeç erkeğinin kaynamasına neden olacak ya da yengeç erkeği koç kadınının ateşini söndürecektir. Özellikle koç kadını, yengeç erkeği için çok agresiftir.

Yengeç Burcu Erkeği Boğa Burcu Kadını

Bir su grubu olan yengeç erkeği toprak grubu burçlarıyla oldukça uyumludur. Bu yüzden bir boğa kadını yengeç burcu erkeği için iyi bir partner olacaktır. Toprak grubundan olan boğa kadını, yengeç erkeğinin suyu ile beslenecek ve yumuşak taraflarını daha kolay ortaya çıkaracaktır. Her ikisinin de evini sevmesi, bu ikilinin arasında uzun yıllar sağlam bir uyum olmasını sağlar. Yengeç erkeği ile boğa kadını, birçok konuda iyi anlaşırlar.

Yengeç Burcu Erkeği İkizler Burcu Kadını

Yengeç erkeği ile ikizler kadını başlangıçta birbirinden etkilenebilir ve mutlu bir beraberlik yaşayabilir. Eğlenceli ikizler kadını yengeç erkeği için son derece neşelidir. Ancak ilişkileri ciddileştikçe aralarındaki farklılıklar daha fazla gözüne çarpar ve yengeç burcu erkeği, ikizler kadınından daha fazla istikrar ister. Bu da ikizler kadınının yengeç erkeğinden uzaklaşması için yeterli bir sebeptir.

Yengeç Burcu Erkeği Yengeç Burcu Kadını

Yengeç erkeği ile yengeç kadını birlikteyken koltuktan kalkmaları pek mümkün olmayabilir. Bir evin içinde mutlu olmak güzeldir, ancak hayat günlerce koltukta oturmaktan daha güzeldir. Bu yüzden aralarındaki uyum başlangıçta rüya gibi bir ilişkileri olduğunu düşündürse de uzun vadede sürdürmek için biraz çaba sarf etmeye ihtiyaçları vardır.

Yengeç Burcu Erkeği Aslan Burcu Kadını

Yengeç erkeği her ortamda dikkat çekmeyi seven aslan kadınına ihtiyacı olan dikkati verebilir. Ama yine de aslan kadınının hala bir ateş burcu olduğunu unutmamak gerekir. Aslan kadını yengeç erkeğine kıyasla çok acelecidir, yengeç erkeğinin ise birine bağlanmak ve ilişkisini derinleştirmek için her zaman zamana ihtiyacı vardır. Bu yüzden yengeç erkeği ile aslan kadını arasında bir çekim olsa da ilişkiye dönüşmesi genellikle zor olacaktır.

Yengeç Burcu Erkeği Başak Burcu Kadını

Yengeç erkeği ile başak kadını ilişkisi, oğlak veya boğa kadınıyla olduğu gibi bir eşleşme değildir. Çünkü başak kadınının analitik doğası yengeç erkeğinin sinirini bozabilir. Yine de cinsel ve romantik olarak iyi bir uyumları vardır. Bir arada kalabilmeleri için yengeç erkeğinin başak kadınının karakterini olduğu gibi kabul etmesi, başak kadınının ise yengeç erkeğinin duygularına saygı göstermesi gerekir.

Yengeç Burcu Erkeği Terazi Burcu Kadını

Terazi kadını yengeç burcu erkeği için kolay bir partner değildir. Yengeç erkeği ile terazi kadını ilişkisi ateşli ama zor bir bir maç olabilir. Her ikisi de romantiktir, bununla birlikte terazi kadını sosyal kelebek olma eğilimindedir. Bu da evini çok seven yengeç erkeğine pek uygun olmadığu anlamına gelir.

Yengeç Burcu Erkeği Akrep Burcu Kadını

Yengeç erkeği ile akrep kadınının farklı doğası birbirleri için ilgi çekici olmalarını sağlar. Her ikisi de son derece şüpheci ve mahremiyetine karşı koruyucudur, kolay kolay güvenmezler. Ancak sezgisel olarak birbirlerine güveneceklerdir. Birbirleriyle her şey hakkında konuşabilirler, duyguları hariç. Zaman zaman yengeç erkeğinin somurtkanlığı akrep kadınına çocukça görünür ve akrep kadınının keskin kenarları da yengeç erkeğinin hassas duygularına zarar verebilir. Neyse ki bu aşamayı geçtikten sonra birbirlerinin gönlünü kazanmayı bilirler ve daima birbirlerini tamamlayan bir ilişkiye sahip olabilirler.

Yengeç Burcu Erkeği Yay Burcu Kadını

Yengeç erkeği yay kadınının her zaman çok hızlı hareket ettiğini düşünür. Çünkü yay kadını değişimlere hızlı adapte olur ve yeni maceralara atılmaktan büyük keyif alır. Yengeçler ise güvenmek ister, güvenmek için ise zamana ihtiyaç duyar. Bu yüzden yengeç erkeği ile yay kadınının birbirlerini anlamaları sıklıkla zordur.

Yengeç Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını

Yengeç erkeği ile oğlak kadını, bir başka muhteşem ikilidir. Aslında oldukça zıtlardır ancak bazen zıt karakterler birbirini çeker. Oğlak kadını yengeç erkeğine ihtiyacı olan güveni verir. Yengeç erkeği ise oğlak kadınına daima beslenmiş hissettirecektir.

Yengeç Burcu Erkeği Kova Burcu Kadını

Kova kadını son derece derindir, kimseye açmadığı bir iç dünyası vardır. Bu yüzden aynı anda sıcak ve soğuk olabilir. Yengeç burcu erkeği onun bu doğasını hoş karşılamayacaktır. Kova kadını kendini iyi hissettiğinde son derece açık olabilirken bazen kendini tamamen kapatabilir. Kendini kapattığında, yengeç erkeği bunu genelde kişisel algılayacaktır. Tüm bunlar yengeç erkeği ile kova kadını arasında sıkça yanlış anlamaların yaşanmasına sebebiyet verir.

Yengeç Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını

Yengeç erkeği ile balık kadını pek çok konuda benzer bakış açılarına sahip olsalar da birlikteyken gereğinden fazla duygusal olabilirler. Ayrıca balık kadını yengeç burcu erkeği için fazla belirsizdir. Bu yüzden birliktelikleri fazlasıyla drama içerebilir.

İlginizi çekebilir: Yengeç Burcu Kadını Özellikleri: Yengeç Kadınını Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!