Yengeç Burcu Kadını Özellikleri: Yengeç Kadınını Yakından Tanıyın

Yengeç burcu kadını, su tarafından yönetilir. Derin sezgileri ve duygularıyla doğal olarak temasta olması bundan kaynaklanır ve onun çok fazla duygusu vardır. Bir yengeç kadını, başlangıçta biraz soğukkanlı olabilir ancak güvenini kazanıp yakınlık kurmayı başardığınızda ömür boyu sadık bir arkadaş olacaktır. Eğer güvenine ihanet edilirse size kalıcı olarak yaşamından çıkaracak ve bir daha asla adınızı anmayacaktır. Yengeç kadını özellikleri duyguları tarafından yönetilir, her ne kadar bunu saklayabildiğini düşünse de öfkeli bir yengeç pasif bir saldırganlık kasırgası yaratabilir. Yengeç burcunun genel özellikleri için Yengeç burcunun olumlu ve olumsuz özellikleri yazımıza göz atabilir; Yengeç burcu kadını özellikleri hakkında daha fazla şey merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Kadını Genel Özellikler

Evcimen oluşlarıyla nam salmış olan Yengeç kadınları için ev hayatı her şeyden önce gelir. O yüzden huzurlu ve mutlu bir yuvaya sahip olmak onlar için olmazsa olmazdır. Kendilerini korumak için tıpkı bir yengeç gibi sert kabukları var gibi görünse de aslında çok sıcakkanlı ve neşeli insanlardır. Etrafınızda bir Yengeç kadını varsa hiç olmadık zamanlarda yaptıkları hoş esprilerle gününüze mutluluk katmaları çok olasıdır. Her şeyden önce evi ve ailesi gelir. Bu rutini sevdikleri için değişimden çok hoşlanmasalar da yeni şeylere karşı ön yargılı bir yaklaşım sergilemezler.

Evlerine olan bu bağlılıkları onlar çok iyi bir anne yapar. Anaç tavırlarıyla sonsuz şefkate sahip olan Yengeç kadınları yanında bir çocuk gibi huzurlu ve güvende hissedebilirsiniz. Duygusal olarak çok hassas ve kırılgan bir yapıları vardır. Sezgileri de oldukça kuvvetlidir. Bu yüzden sezgilerini dinleyerek hareket ederler ve genellikle de yanılmazlar.

Kendileri şefkatli ve duygusal oldukları için çevresindeki insanlardan da aynı tavır ve yaklaşımı beklerler. Ancak bu her zaman mümkün olmadığı için zaman zaman hayal kırıklığı yaşayabilirler. Yine de çok hem maddi hem de manevi olarak çok cömert yapıda insanlardır.

Yengeç burcu fiziksel özellikleri olarak genellikle, yuvarlak yüz hatlarına sahiptir. Özellikle biçimli çeneleri dikkat çeker. Kumral ya da açık tenli olurlar. Orta boylu olan yengeç kadınları giyim konusunda da oldukça zevklidir. Kendine has bir zevkleri olan Yengeç kadını ilham verici bir stile de sahiptir.

Grup: Su
Gezegen: Ay
Renk: Gümüş, gri, eflatun
Uğurlu taş: İnci
Şanslı Sayı: 2
Şanslı Gün: Pazartesi

En ünlü Yengeç kadınları: Müjde Ar, Türkan Şoray, Sezen Aksu, Prenses Diana, Khloe Kardashian.

Yengeç Burcu Kadını Cinsellik

Yengeç kadını çok duygusaldır ve onun için ilişkilerindeki en önemli şey duygulardır. Bir yengeç burcu kadını ile cinsellik tıpkı bir deniz gibi kapsayıcı olabilir. Onun okyanusuna daldıktan sonra, onunla tekrar ve tekrar birleşerek asla ayrılmak istemeyebilirsiniz. Bu kadın, sevgisiyle sizi incitmek istemez ama zaman zaman kıskacıyla iz bırakabilir. Yine de o izleri sevgisiyle iyileştirmeyi de bilir. Karşılığında siz de onun yanaklarından akıp giden gözyaşlarını silebilirsiniz. Çünkü o oldukça ateşli bir gecede bile duygularına engel olamayıp ağlayabilme potansiyeline sahiptir.

Yengeç Burcu Kadını Aşk

Yengeç burcu kadını, ilişkilerde sevdiği insana karşı son derece sevgi dolu ve tutkulu olma eğilimindedir. O bir kez bağlandıktan sonra sonuna kadar derin bir bağ kurmak isteyecektir. Yengeç burcu kadını aşıkken dünyanın geri kalanını unutur ve dünyasını sadece sizinle doldurur. Bu durum sadece ikinizken harika hissettirse de uzun vadede karşılıklı bağımlılığa yol açabilir. Bir yengeç kadını aşkı bulduğunda diğer ilişkileri bozulur çünkü siz hariç herkesi ihmal edebilir. Kendisine her zaman partner olarak onu konuşmadan da anlayabilen birini seçer ve sevgisi yüzeysel olan, güvenilmez kişilerle ilişkileri uzun sürmez.

Yengeç Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu kadını, ona ay görünümünü veren Ay’ın çocuğudur. Bu görünüm ince, güven verici ve koruyucudur. Yengeç kadınının boyu genelde ortalamanın altındadır; vücudunun üst kısmı ince, kolları ve bacakları ise kısadır. Fiziksel olarak yuvarlak hatlara sahiptir ve bebek yüzlüdür. Yumuşak bir yüzü, soluk bir ten rengi ve büyüleyici bir gülümsemesi vardır. Yengeç burcu kadınının gözleriyse sıklıkla iri ve parlak olur.

İlginizi çekebilir: Zodyak ve kristaller: Yengeç burcu ve değerli taşları (22 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç Burcu Kadınının Diğer Burçlar İle Uyumu

Yengeç kadını, ilişkilerinde başlangıçta inanılmaz bir ortaktır. Yalnızca bu sevgi dolu, şefkatli ve romantik kadın kolayca güvenmez. Çok sabırlıdır, bu yüzden aşk konusunda acele etmeyi sevmez. Eğer bir yengeç burcu kadınının kalbini bir kez kazandıysanız artık onun kalbinin sahibisiniz demektir. Yengeç burcu kadınının diğer burçlar ile uyumu için yazımızı okumaya devam edin.

Yengeç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği

Yengeç kadını ile koç erkeği ilişkisi, oldukça zor olabilir. İlk bakışta koç erkeğinin erkeksi, eğlenceli ve girişimci hali yengeç burcu kadınına cazip gelir. Koç erkeğinin bir işe başlayıp bitirememe gibi bir kötü şöhreti vardır. Yengeç burcu kadını ise asla bırakmamak gibi bir alışkanlığa sahiptir. Bu ilişkinin anahtarı ise ancak sabırdır. Aslında yengeç kadını sevilmeyi sever ve koç erkeği de sevdiği kadına iyi hissettirmeyi çok iyi bilir. Yine de bir arada kalabilmek için birbirlerine karşı sabırlı olmayı öğrenmeleri gerekir.

Yengeç Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği

İşte aynı sevgi dilinden konuşan bir ikili: Yengeç kadını ile boğa erkeği. Yengeç kadını geleceği planlamak konusunda çok iyidir, boğa erkeği ise parayı yönetmede mükemmeldir. Duygusal ve finansal güvenlik ise her ikisi için de önemlidir. Bu yüzden aralarında daima tartışmasız bir uyum olabilir. Yine de her ikisinin de ilgi düşkünü olması, zaman zaman tartışmalara yol açabilir. Birbirlerine yeterli ilgiyi gösterdikleri sürece huzurlu bir ilişkileri olması kaçınılmazdır.

Yengeç Burcu Kadını İkizler Burcu Erkeği

İkizler erkeğinin bir ilişkiye kazandıracak pek çok iyi özelliği vardır. Çünkü o komiktir, heveslidir ve son derece zekidir. Onunla her zaman güzel zaman geçirebilirsiniz. Yengeç kadını da eğlenmeyi sever, ancak aynı zamanda sadakat ve güvene ihtiyaç duyar. Örneğin onun mesajına bir hafta cevap vermedikten sonra onu bir şey yokmuş gibi arayamazsınız. Çünkü yengeç burcu kadını daima kendini özel hissetmelidir. Bu yüzden yengeç kadını ile ikizler erkeği ilişkisi fazla gelecek vadetmeyebilir.

Yengeç Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç kadını ile yengeç erkeği, bir ilişkide güvenin ne kadar önemli olduğunun farkındadır ve birlikte istikrarlı bir gelecek için sayısız plan yapabilirler. Bu ikili muhteşem ev partileri yerine ama işten sonra baş başa içkilerini yudumlar. Sosyal olmadıkları için değil, sadece birlikte olmak daha konforlu olduğu için. Bir yengeç burcu kadınının kabuğunun içine girdikten sonra sizi besleyecek, şımartacaktır.

Yengeç Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği

Aslan erkeği yönetmeyi sever ve otoriterdir. Bu durum yengeç kadını için biraz risklidir. Çünkü aslan erkeğinin doğal karizması yengeç kadınına çekici gelse de iddialı hali bir o kadar antipatik gelebilir. Yengeç burcu kadını romantiktir ancak aptal değildir. Aslan erkeği arkadaşınızın çocuğunun doğum günü partisinde karaoke mikrofonunu çalıp tüm gözleri üzerine çekerken yengeç kadını bundan etkilenmez. Yengeç kadını ile aslan erkeği ilişkisinin başlamasının tek yolu, aslan erkeğinin spot ışığı paylaşmayı öğrenmesidir.

Yengeç Burcu Kadını Başak Burcu Erkeği

Yengeç kadını ile başak erkeği temelde uyumlu olmalarına rağmen kendi iyilikleri açısından fazla benzerdir. Başak erkeği hizmet etmeyi, yengeç kadını annelik yapmayı sever. Her ikisi de bulaşıkları yıkayan kişi olmak için sürekli bir çekişme halindedir, sonunda ise pasif agresif bir şekilde birbirlerinden şikayet ederler. İşin güzel yanı bu duyguyu bile birlikte yaşamalarıdır. Parkta derin konuların konuşulduğu uzun bir yürüyüş, onlara keyif verir. Parkta, her geçen insana söylendikleri uzun bir yürüyüş ise çok daha fazla keyif verir.

Yengeç Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği

Terazi erkeği tıpkı yengeç kadını gibi romantizmi sever, ancak yaklaşımı genelde duygusal olmaktan çok soğukkanlıdır. Yengeç kadını ile terazi erkeği, mükemmel bir parti sahibi olabilirler. Ancak ortamda birbirlerine eşit şekilde ışık tutarlarken yengeç kadını, terazi erkeğinin ilgilendiği tek kişinin o olmadığını hissedecektir. Eğer terazi erkeği yengeç kadınını sevgisine ve ilgisine ikna edebilirse bu ikili dillere destan bir ilişkinin tadını çıkarabilir.

Yengeç Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği

Yengeç kadını Romeo ve Juliet’in mükemmel bir aşk hikayesi ve aynı zamanda büyük bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünür. Bunun nedeni, bağlılık arzuluyor olması ve partnerinin gelecek vadettiğini bilmek istemesidir. Başka bir deyişle, o tatlı yengeç kadınına ulaşmak için sert kabuğunu kırmanız gerekir. Kendine güvenen, sahiplenici ve kıskanç akrep erkeği ise ölüm onları ayırana dek birlikte olacaklarını kanıtlama kararlılığına sahiptir. Bu yüzden yengeç kadını ile akrep erkeği, tutkulu ve uzun soluklu bir ilişki yaşayabilir.

Yengeç Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği

Yengeç kadını ile yay erkeği uyumunu ateş ve suyun iyi karışmayacak olmasıyla açıklayabiliriz. Bu ikilinin tek ortak yanı ikisinin de kalbine giden yolun midesinden geçiyor olmasıdır. Onları şehrin en ünlü pizzacısının önünde saatlerce pizza beklerken görebilirsiniz. Ancak bunun dışında hayatta pek bir ortaklık yakalama şansları yoktur. Arkadaş kalmaları, her ikisi için de çok daha iyi olabilir.

Yengeç Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak erkeği geleceği konusunda son derece planlıdır ve içe dönük yengeç kadını ile sınırsız bir mizah anlayışını paylaşır. Her ne kadar biraz soğuk olsa da günlük işleri bittiğinde son derece şefkatli ve besleyici olabilir. Yengeç kadını ile oğlak erkeğinin ortak yönlerinden biri de kişisel işlerini gizli tutmaları ve güçlü bir birleşik cephe oluşturmalarıdır. Kısaca beraber her işin üstesinden gelebilir ve uzun yıllar mutlu bir birliktelik yaşayabilirler.

Yengeç Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği

Yengeç kadını ile kova erkeği birbirine zıt gibi görünse de bazen güçlü çekimler böyle ikililer arasında yaşanır. Üstelik bu ikilinin ortak noktası, son derece tutkulu insanlar olmalarıdır. Bu yüzden farklılıkları yerine onları birleştiren önemli noktaları görebilirlerse uyumlu bir ilişki yaşamaları mümkündür.

Yengeç Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği

Balık erkeği derin ve duygusaldır. Bu özellik hem bağlılık isteyen hem de ona bakmasına izin verecek biri olan yengeç kadını için harika bir haberdir. Balık erkeğinin ilişkideki saf adanmışlığı yengeç kadınının besleyici ruhuna çok iyi gelir. Yengeç kadını ile balık erkeği arasındaki ideal eşleşme, rüya gibi bir ilişki yaşayacaklarının göstergesidir.

İlginizi çekebilir: Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri: Yengeç Erkeğini Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!