Koç Burcu Erkeği Özellikleri: Koç Erkeğini Yakından Tanıyın

Koç burcu erkeği, adeta korkusuz bir savaşçı ile disiplinsiz bir çocuğun karışımıdır. Koç burcu erkeği özellikleri hakkında azıcık fikir sahibiyseniz onu şimdiden tanıyorsunuz demektir. Çünkü koç erkeği, anlaşılması en kolay burçlardan biri. Bu insan düşüncelerini sıklıkla eyleme döker, son derece dışa dönük ve iddialıdır. Hayatın her alanında ve tüm ilişkilerinde sorumluluk sahibi olmak ister, bu yüzden koç erkeğini sıklıkla patron olarak görebilirsiniz. Tipik olarak kendinden emin, ateşli, cesur, doğal ve bağımsızdır. Özellikleri onu rekabetçi olmaya iter, ancak bunu yaparken bile oldukça adildir; savaşı sadece kendisi için; yapabileceğini dünyaya kanıtlamak için kazanmak ister. Ona patronluk taslanmasından veya kapana kısılmış hissetmekten nefret eder. Koç burcu erkeği özellikleri hakkında daha fazlasını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin. Koç burcunun genel özellikleri içinse Koç Burcunun olumlu ve olumsuz genel özellikleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Koç Burcu Erkeği Cinsellik

Koç erkeği, genellikle cinselliğinden çok emindir. Vücudunu göstermekten, ön plana çıkarmaktan asla çekinmez; hatta onunla gurur duyar. Hele bir de vücudu partneri tarafından takdir görüyorsa; yani bundan eminse kendine olan güveni daha fazla artacak ve kendisini göstermekten çekinmeyecektir. Güvensizliğe ve utanmaya karşı ise çok az sabrı vardır, bu yüzden onunla iyi bir cinsel yaşamınız olsun istiyorsanız ne istediğinizden emin olun ve kendinizi açıkça ortaya koyun.
Koç burcu erkeği, ateşini elementinden alır. Her zaman erkeksidir, çok yakışıklı değilse bile beden diline yansıyan bir cinselliğe sahiptir ki bu da onu son derece çekici kılar. Kendisini gösterme biçiminde doğuştan gelen bir özgüven vardır; enerjik bir aylaklık, alaycı bir gülümseme ve kendinize rağmen ondan uzak duramamanıza neden olan bir dürüstlük… Koç burcu erkeğiyle cinsel birliktelikte yeniliklere ve her zaman şaşırmaya açık olmanız gerekir.

Koç Burcu Erkeği Aşk

Koç erkeği, ikili ilişkilerde genellikle kolay taraf değildir. Partneriyle duygusal bağ kurması, şefkat göstermesi ve iki kişi gibi düşünmesi gerektiğinde sorun yaşayabilir. Çünkü ona göre her şeyi tek başına yapmak daha kolaydır ve bir insana büyük enerji harcamadan uyum sağlamanın ender rastlanabilecek bir şey oduğunu düşünür. Koç burcu erkeği, diğer burçlara göre lüksüne daha düşkündür. Eğer bu erkekle bir ilişki istiyorsanız finansal ve sosyal olarak bağımsız olmasını kabul etmeniz gerekir.

Peki ya gerçekten aşık olursa? Koç burcu erkeği aşkı bulduğunda, zor karakterine rağmen bunu anlarsınız. Bir savaşçı olarak arzuladığı kişinin kalbi için savaşmaktan çekinmeyecek ve bunu elde edene kadar da vazgeçmeyecektir. Bu da sevdiği kişinin dikkatini çekme girişimlerinde oldukça ısrarcı olacağı anlamına gelir.
Koç erkeği uçlarda yaşamayı sever. Bu yüzden diğer aşırı uç, kendi duygularını anlamaması olacaktır. Bu durum onu konuşma yeteneğini kaybetmiş gibi mesafeli yapabilir, hatta hissettiklerini gösteremediği için kendisine kızabilir. Ama merak etmeyin, her iki senaryoda da davranışları çok açık olacağı için onu iyi tanımasanız bile ondan gelen sinyalleri kaçırmayacaksınız.

Koç Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Bir koç erkeği, doğası gereği giziksel görünümü konusunda çok bilinçlidir. Genellikle uzun, ince ve atletik bir vücuda sahip olabilir. Koç burcu erkeği cinsellik konusunu açıklarken de belirttiğimiz gibi bu insan kendinden emin, ateşli ve erkeksidir. Onun fiziksel görünümü, güçlü karakterinin bir yansımasıdır. Asla utangaç bir koç erkeği ile karşılaşmayacaksınız. Sizi her zaman dinamik enerjisi, yaratıcılığı ve dans pistindeki çılgın hareketleriyle şaşırtacak. Koç burcu erkeği yaramazdır ama hilekar değildir; bazen aptal gibi görünebilir ama asla aptal değildir. Egoist ama bencil değil; daima seksi ve onun hayatında olmak gerçekten çok eğlenceli!

İlginizi çekebilir: Zodyak ve kristaller: Koç burcu ve değerli taşları (21 Mart-20 Nisan)

Koç Burcu Erkeğinin Diğer Burçlar İle Uyumu

Koç erkeği, ilişkilerinde her zaman kişisel alana ihtiyaç duyar. Düz yaklaşımları sever, bu yüzden onunla iyi anlaşmak istiyorsanız her zaman dürüst olmalısınız. Yeterince güçlü bulmadığı insanlarla ilişki kurmaktan hoşlanmaz ve daima kendisi gibi akıllı birine ihtiyaç duyar. Koç burcu erkeğinin en iyi anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar için okumaya devam edin.

Koç Burcu Erkeği Koç Burcu Kadını

Koç erkeği ile koç kadını birlikteliğinde ikisi de aynı hedef için çabaladığı sürece güzel bir ilişki yaşanabilir. Ancak bir konuda anlaşamadıklarında, sert bir irade savaşı başlar. Aralarındaki romantizm bazen yakıcıdır, genelde sıradanlıktan uzaktır ama asla sıkıcı değildir. Eğer ikisi de güçlü bir iletişim için istekliyse uzun bir ilişki ve hatta evliliği kalıcı şekilde inşa edebilirler.

Koç Burcu Erkeği Boğa Burcu Kadını

Başlangıçta koç erkeği, boğa kadınının inatçılığından hoşlanmayabilir. Boğa kadını ise koç erkeğinin kontrol edilemeyen enerjisini korkutucu bulabilir. Birbirlerinin bu yönlerini kabul ve takdir etmeyi öğrendiklerinde, farklı enerjilerin birbirini ne kadar iyi tamamladığını anlayıp mutlu bir ilişkiye yelken açabilirler.

Koç Burcu Erkeği İkizler Burcu Kadını

Koç erkeği ile ikizler kadını, eğlenceli bir akşam geçirmek için harika bir ikilidir ama özel hayatlarında aralarındaki yüksek enerjiyle nasıl başa çıkacaklarından asla emin olamazlar. İnsanları memnun etmeyi seven ve herkese uyum sağlayabilen ikizler kadını, koç erkeğinin açık sözlü tarzı ile karşılaşınca kolayca telaşlanır. Eğer her ikisi de bağımsızlıklarına değer verir ve güven probleminin üstesinden gelebilirlerse, yeniyi denemeye olan istekleri onları bir arada tutabilir.

Koç Burcu Erkeği Yengeç Burcu Kadını

Koç erkeği ile yengeç kadını, ilk bakışta tamamen uyumsuz görünür. Çünkü koç erkeği gürültülü ve agresif, yengeç kadını ise sessiz ve çekingendir. Genellikle koç erkeğinin karar almayı sevdiği bilinir, özel hayatında ise yengeç kadınının güçlü ruhsal özü devreye girer ve kolayca koç erkeğini ele geçirebilir. Yine de bir arada kalabilmeleri her iki tarafın da çabası ile mümkündür.

Koç Burcu Erkeği Aslan Burcu Kadını

Bu iki ateş grubu burç, gerçeği kendi başlarına bulmaya alışkındır. Koç erkeği mesafeli olma eğilimindeyken aslan kadını ilgi ister. Koç erkeği kalabalıktan uzaklaşmaya aslan kadını ise partide biraz daha kalıp eğlenmeye ihtiyaç duyar. Yine de koç erkeği ile aslan kadını arasındaki kimya, ne olursa olsun eskimeyecektir. Romantizm eksikliğine karşın birbirlerine derin bir sevgi beslerlerse eğlenceli bir ilişki kurabilirler.

Koç Burcu Erkeği Başak Burcu Kadını

Koç erkeği ile başak kadınının uzun süre bir arada kalması bir hayli zordur. Bu ikilinin ortak noktaları insanları etkileme ve memnun etme arzusudur ancak koç erkeği düşüncesiz yaklaşımıyla başak kadınını rahatsız edebilir. Başak kadını, koç erkeğinin işleri hızla ilerletmeye çalışmasını sevmeyecek ve koç erkeğinin yavaşlamak için geri adım atması gerekecek. Bu yüzden birbirlerini incitmeden kendi yollarına gitmeleri, daha iyi olabilir.

Koç Burcu Erkeği Terazi Burcu Kadını

Koç erkeği ile terazi kadını, farklılıklarına rağmen gayet iyi anlaşabilirler. Terazi kadını koç erkeğinin hassas tarafını ortaya çıkarır, koç erkeği ise terazi kadınını hedeflerine ulaşabilmesi için destekler. Koç erkeği dürtüsel eğilimleri ile ilgili; terazi kadını ise kararsızlığı ile ilgili sorunlar çıkarabilir; her şeye rağmen aralarındaki rekabetçi ilişki birbirlerini tamamlamalarını sağlar.

Koç Burcu Erkeği Akrep Burcu Kadını

Açık sözlü ve iddialı koç erkeği ile gizemli akrep kadını, çok farklı görünse de aralarında yüksek bir tutku olabilir. Her ikisi de birbirine sadıktır ancak tartışmalar ve yanlış anlaşılmalar aralarına girebilir. Yine de saygılarını koruyacakları için uzun soluklu bir ilişkiye yelken açabilirler.

Koç Burcu Erkeği Yay Burcu Kadını

Koç erkeği ile yay kadını, sınırlarda dolaşmayı ve yeni şeyler keşfetmeyi sever ama ikisi de yalnız olma eğilimindedir. Yay kadını asla bir yerde uzun süre kalamaz, koç erkeği kapana kısılmış gibi hissetmekten nefret eder. Bu yüzden romantik bir ilişki geliştirecek zamanı birbirlerine tanımayabilirler.

Koç Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını

Koç erkeği ile oğlak kadını, en zor ikililerden biridir. Neredeyse tüm özellikleri birbirinin zıttıdır. Arkadaş kalmaları daha iyidir, aralarındaki güç yarışından kurtulsalar bile birlikte kalma şansları azdır.

Koç Burcu Erkeği Kova Burcu Kadını

Koç erkeği kova kadınının kolaylıkla ilgisini çekebilir, kova kadınının özgür ruhu ise koç erkeğine istediği alanı tanır. Bu ikilinin birlikteliği, ikisinin de yaşamında mucizeler yaratacak güce sahiptir.

Koç Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını

Aslında koç erkeğinin ihtiyacı olan şey balık kadını gibi duygularına dikkat etmeyi öğretebilecek biridir. Oldukça farklı oldukları için başlangıçta zor anlar yaşayabilirler. Ama eğer koç erkeği sakin ve sabırlı kalabilir; balık kadını cesur davranır ve risk alabilirse kalıcı bir ilişkiye sahip olabilirler.

 

İlginizi çekebilir: Koç Burcu Kadını Özellikleri: Koç Kadınını Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!