Akrep Burcu Kadını Özellikleri: Akrep Kadınını Yakından Tanıyın

Akrep burcu kadını tüm burçların kadınları arasında en gizemli olanıdır. Onu ne kadar uzun süredir tanıyor olursanız olun gerçek doğasını ve kişiliğini anlamanız oldukça zordur. Bir akrep kadınını iki kelime ile tarif etmeniz gerekirse yoğun ve tutkulu diyebilirsiniz. O, kariyerinden ilişkisine, hobilerinden aşk hayatına kadar her konuda son derece tutkuludur. Akrep kadını aynı zamanda hırslı, çalışkan ve genellikle başarılıdır. Çoğu zaman doğuştan gelen liderlik yetisine sahiptir, gücü çok sever. Kararlılık, irade ve sıkı çalışma onun kişiliğinin temel özellikleridir. Ayrıca sezgisel ve zekidir. İnsanların sahteliğini ve eksiklerini görme konusunda inanılmaz bir bakışa sahiptir. Akrep burcunun özelliklerini keşfetmek için Akrep Burcunun olumlu ve olumsuz genel özellikleri yazımıza göz atabilir; Akrep kadını özellikleri hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Akrep Burcu Kadını Genel Özellikler

Hırslı ve çekici olan Akrep kadınları güçlü sezgileriyle de bilinir. Gerçekten etkileyici kişilikleri vardır ancak bu güçlü özellikleri onların biraz kibirli olmalarına neden olabilir. Dışarıdan göz korkutan bir karaktere sahip gibi gözükseler de, aslında alçak gönüllü ve yumuşak başlı kadınlardır.

Tutkulu yapıları gereği oldukça kıskanç davranabilirler. Bu yalnızca sevdiği kişiyi kıskanmak anlamında değildir. Onlar hırslı ve kendilerine inanan kadınlar olduğu için kendisinden daha üstün olan ve kendisinin sahip olduğundan daha iyisine sahip olan kişileri de kıskanabilirler. Kıskanma huyları olsa da onlar için dostları çok değerlidir. İnsanlar konusunda da güçlü sezgileriyle hareket eden Akrep kadınları arkadaşları konusunda da çok seçici davranır. Adeta ince eleyip sık dokur.

Akrep burçları fiziksel olarak; iç dünyalarında sahip olduklarını dışa vuran şekilde tutkulu ve etkileyicidir. Derin ve kendine aşık eden bakışlara sahip Akrep kadını, karşısındaki kişilerin başını döndürmesini çok iyi bilir. Koyu renkli kıyafetleri tercih ederek gizemli havalarını pekiştirirler.

Tuttuğunu koparan ve istediğini elde eden Akrep kadınları bir şeyi kafasına koyarsa mutlaka onu elde etmek için uğraşır ve pes etmek onlara göre değildir. Başarısızlığı kabul etmek gibi bir şey onlar için söz konusu değildir. Bu yüzden uzun zamandır istedikleri bir şeyi elde etmek onları çok mutlu eder.

Sevdikleri zaman gerçekten derinden ve kelimenin tam anlamıyla sonuna kadar sever Akrep kadınları. Sezgileriyle hareket etmesini seven Akrep burçlarının en kötü huyuysa şüpheci olmalarıdır. Karşısındaki insanlara karşı güven problemi vardır. Çekici özellikleriyle adeta bir mıknatıs gibidirler. Hayatındaki insana karşı güven problemi olsa da kendisine çok güvenir ve bu yüzden çok sadıktır. İlişkilerinde sahiplenici ve duygusal yapıda olurlar.

Tutkulu ve cazibeli Akrep kadınları cinsel hayatlarında da bu enerjiyi taşırlar. Oldukça istekli olan Akrep kadınları her zaman yeni şeyleri denemekten de keyif alır.

En ünlü Akrep kadınları: Meltem Cumbul, Kendall Jenner, Emma Stone, Julia Roberts

Akrep Burcu Kadını Cinsellik

Akrep burcu kadını herkese cinsellik dersi verebilir. Önceki ilişkilerinde çok yara almadıysa duygularını cinselliği ile mükemmel bir denge içinde birleştirebilir. Cinselliği onu tanımlayan bir şeydir vve kalbinin hazır olduğu kadar derine inmesi gerekir. Onun cinsel deneyimleri tutkulu ve spontane olmalıdır, düşünceli ve rutinin dışında olmasına da önem verir. Bu herhangi bir partner için bir meydan okuma gibi görünse de akrep kadını kolay memnun olur. Birinin onu sevmesini ve arzularına saygı duymasını ister. İhtiyacı olan her şeyi yaratmak için insiyatif almaktan çekinmez.

Akrep Burcu Kadını Aşk

Akrep burcu kadını niyeti ve içsel durumuyla ilgili sıklıkla yanlış anlaşılabilir. İnsanların genelde yargıladığı ve kaçtığı, reddedilmiş duygulara sahiptir. Aşık olduğunda, son derece derin bir duygu denizine atlar. Akrep kadını tüm su burçları arasında kadın duygularının derinliğini temsil eden, cinsel, koruyucu ve merkezdeki kişidir. Yanıltıcı olamayacak eylemlerle sevgisini gösterir, eğer birisiyle olmak istemiyorsa bunu karşısındaki kırmadan yapacaktır. Niyeti ve aşkı incinene kadar çok nettir. İncindiğinde ise acısının derinliği nedeniyle en büyük düşmanınız haline gelebilir.

Akrep Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Akrep burcu kadını fiziksel özelliklerinden bahsederken önce gözlerine dikkat edin. Çünkü gözleri eşsiz ve hipnozite edicidir. Akrep kadını büyüleyici bakışlarıyla sizinle ilgilendiğini gösterir. Bedeni iyi yapılı ve kıvrımlıdır. Kendine duyduğu güven her halinden belli olur. Bu yüzden insanlar yanına yaklaşmaya çekinebilirler. Herhangi bir ortamdaki bir akrep kadınını görmezden gelmek zordur.

Akrep Burcu Kadınının Diğer Burçlarla Uyumu

Akrep burcu kadını zihninde ve kalbinde her zaman aşırıya kaçar. Nasıl hissettiğini saklamayı öğrense de duygularını biriktirecek ve açıklanamayan nedenlerle ilişkilerini sona erdirecektir. Onun partnerinin amacı, kelimeler olmadan iletişim kurmayı öğrenmek olmalıdır. Akrep kadını duyulmak yerine hissedilmek ister. Ayrıca onu dinleyecek kişinin bıçak kadar keskin kelimelerle sorunu olmamalıdır. O sahiplenici bir partner olabilir ancak vermek istemeyeceği şeyleri asla istemez. Onun size ölene dek sadık kalmasını istiyorsanız beklentilerini karşılamalı ve size ait olmasını istediğiniz ölçüde ona ait olduğunuzu göstermelisiniz. Akrep kadınının diğer burçlarla uyumunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Akrep Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği

Akrep kadını ile koç erkeği her fırsatta birbirlerine meydan okurlar. Başkaları tartıştıklarını düşünürken onlar bunu eğlenceli bir sohbet ve harika bir cesaret olarak görürler. Akrep kadını da koç erkeği de bir konuda uzlaşamazlarsa veya otorite kuramazlarsa sorumluluk almayı bilecektir. Eğer sorunlarının üstesinden gelmeyi başarırlarsa uyumlulukları harika bir ilişkiye sahip olmalarını sağlayabilir.

Akrep Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği

Akrep kadını ile boğa erkeği sabit burçlardır ve kendi yollarını bulmayı bilirler. Akrep su, boğa ise toprak burcudur. Bazen zıtlıklar birbirini çekse de bu iki insanın bir araya gelmesi zordur. Boğa erkeği gizemli akrep kadınını çekingen ve gizli bulur. Ayrıca akrep kadını ile kontrol konusunda savaşabilirler ve bundan her ikisinin de vazgeçmesi imkansızdır. Tartışmalarda kimse geri adım atmayacak ve her ikisinin de affetmesi, unutması zaman alacaktır.

Akrep Burcu Kadını İkizler Burcu Erkeği

Akrep kadını ile ikizler erkeği bir arada kalması zor ikililerdendir. Akrep kadını yeni şeyler denemeyi sevdiğinden ikizler erkeğinin ilgisini çekmek için çaba göstermek zorunda kalır. İkizler erkeğine daha fazla özgürlük alanı tanıması gerekir. İkizler erkeği ise akrep kadınını fazla kontrolcü ve kıskanç bulacaktır. Her ikisi de akıllı ve sosyal insanlardır. Eğer birbirlerini anlamayı öğrenebilirlerse ortak bir yola girmeleri mümkün olabilir.

Akrep Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği

Akrep kadını ile yengeç erkeği harika bir eşleşmedir. Akrep kadını da yengeç erkeği de gerçekten duygusal ve ruhsal olarak zengindir. Yengeç erkeği akrep kadınına gelmeyi çok seveceği bir yuva yaratabilir. Her ikisi de karamsar olma eğiliminde olsalar da zaman zaman birbirlerini çılgına çevirebilirler. Özellikle akrep kadını kendisini yengeç erkeğinden daha iyi kontrol ettiğini düşünecektir. Bunun dışında mükemmel bir aşk uyumları vardır.

Akrep Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği

Akrep kadını ile aslan erkeği başlangıçta hem sosyal hem de özgüvenli oldukları için mutlu olabilirler. Akrep sabit bir su burcu, aslan sabit bir ateş burcudur. Her ikisinin de sabit burçlar olmasındaki sorun, sadece kendi yöntemlerine göre ayarlanabiliyor olmalarıdır. Bir diğer sorun ise kontrolden vazgeçmektir. Aslan erkeği kalenin kralı olmak ister, bu yüzden akrep kadını dizginleri bir süreliğine ona vermeyi öğrenmeli ve eğer dayanabilirse yetenekleri için onu övmelidir.

Akrep Burcu Kadını Başak Burcu Erkeği

Akrep kadını ile başak erkeği kariyerlerinde başarılı ve maddi açıdan iyi durumdalardır. Ancak başak erkeğinin mükemmeliyetçi tavrı akrep kadınını rahatsız edebilir. Akrep kadını onu temkinli değil çok yavaş bulabilir. O, ruh eşini bulmayı ve onun ne düşündüğünü bilmek ister. Bunu bir başak erkeğiyle yapması zordur, bu yüzden sabırlı olmayı ve şüphelenmemeyi öğrenmesi gerekir. Yine de başak erkeği daha düşünceli ve vicdanlıdır, bu yüzden zorlukların üstesinden gelebilme ihtimalleri az da olsa vardır.

Akrep Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği

Akrep kadını ile terazi erkeği ilişkisinin sürebilmesi için uzlaşmaya gönüllü olmaları gerekir. Akrep kadını kontrolü sever, terazi erkeği için bu sorun değildir. Çünkü o kadınını memnun etmek için her şeyi yapabilir. Ancak yine de akrep kadınının onun kadar verici olmadığını hissedebilir. Akrep kadını ise terazi erkeğinin başkalarının dikkatini çekme arzusunu kıskanacaktır.

Akrep Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği

Akrep kadını ile akrep erkeği birbirini çok iyi anlar. Öte yandan birbirlerinden bazı sırlar sakmayı ve bazılarını keşfetmeyi tercih ederler. Cinsel uyumları oldukça iyidir. Bu eşleşmedeki tek sorun her ikisinin de ne kontrolden ne de inat etmekten vazgeçemeyecek olmasıdır. İlişkilerinde mutlu ve huzurlu kalabilmek için aralarında gerçekten anlayış ve bağlılık olması gerekir.

Akrep Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği

Akrep kadını ile yay erkeği oldukça uyumludur. Fiziksel, zihinsel ve cinsel olarak birbirlerine bağlanabilirler. Her ikisi de kaygısız, maceracı ve her şeyi denemeye isteklidir. Ancak yay erkeğinin bağımsızlığa da ihtiyacı vardır. Eğer akrep kadını her şeyi ona dikte etmezse birlikte çok mutlu olabilirler.

Akrep Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği

Akrep kadını ile oğlak erkeği çok çalışkan ve hırslı oldukları için tatmin edici bir ev hayatına sahip olabilirler. Ancak kontrolü kimin elinde tutacağı konusunda taviz vermeyi öğrenmeleri gerekir. Akrep kadını fiziksel dünyaya bağlıyken oğlak erkeği onun düşünme şeklini anlayamayabilir.

Akrep Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği

Akrep kadını ile kova erkeği birbirlerini tamamlamaktan keyif alır. İkisi de zeki ve yaratıcıdır. Ancak akrep kadını fiziksel yönlendirilirken kova erkeğinin zihinsel uyarıma ihtiyacı vardır. Bu gerilim aşk uyumlarını etkileyebilir.

Akrep Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği

Akrep kadını ile balık erkeği arasında büyük bir aşk doğabilir. Balık erkeği hassas bir ruhtur ve akrep kadınının gizem ihtiyacını takdir eder. Ayrıca onun işleri kontrol etmesine de aldırış etmez. Sadece ondan daha duygusaldır, bu yüzden akrep kadınına karşı daha sabırlı olması gerekir.

İlginizi çekebilir: Akrep Burcu Erkeği Özellikleri: Akrep Erkeğini Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!