Aslan Burcu Erkeği Özellikleri: Aslan Erkeğini Yakından Tanıyın

Aslan burcu erkeği, doğuştan bir liderdir ve çekiciliği sayesinde bir düzine insanı çevresinde toplayabilir. Güneş tarafından yönetilen bu erkek dışa dönük, kendinden emin ve enerjiktir. Oldukça hırslıdır, bir şeye karar verdiğinde onu başarmaya da kararlı olur. Aslan erkeği bir kez heyecanlandığında yapabilecekleri sınırsızdır ve o inanılmaz derecede cömert, sadık, onurludur. Kararını verdikten sonra onun fikirlerini değiştirmek neredeyse imkansızdır, çünkü o her zaman haklı olduğundan emindir. Bir aslan erkeğini düzeltmeye çalışırken ısrarcı olursanız pençelerini görmeye de hazır olun deriz. Onu ikna etmek için daima yumuşak olmalısınız. Aslan burcunu yakından tanımak için Aslan Burcunun olumlu ve olumsuz genel özellikleri yazımıza göz atabilir, Aslan erkeği özellikleri hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Aslan Burcu Erkeği Cinsellik

Aslan burcu erkeği, burçların en güçlüsüdür. Aslan erkeği cinsellik konusunda yaratıcı ve ilham verici eylemlerden hoşlanır. Onun her gün aynı cinsel ilişkiyi paylaşacak bir partnere değil yeni deneyimlere açık ve cinselliğini açıkça yaşayabilen birine ihtiyacı vardır. Bazı geleneksel değerlere bağlı kalmasına rağmen son derece tutkuludur. Cinselliği bir rutin olarak gören, yeterince özgüvenli olmayan bir kadından asla hoşlanmayacaktır. Aslan erkeğinin heyecanlanması için şaşırması ve baştan çıkarılması gerekir. Bunu da ancak güçlü yönlerinden bahseden ve kendisi gibi seksi bir partner yapabilir.

Aslan Burcu Erkeği Aşk

Aslan burcu erkeği, inanılmaz derecede sıcak ve sevimli bir şekilde aşık olur. Söz konusu aşk olduğunda onu evcilleştirilmiş küçük bir kedi olarak düşünebilirsiniz. Aşk onun egosunu güçlendirecek ve avını kovalamaktan da keyif alacaktır. Sabit burçlardan biri olduğu için vadesi dolan ilişkileri bırakmakta ve yeni bir eş aramakta zorlanabilir. Bu, enerjisinin çoğunu alıp götürebilir.

Aslan Burcu Hediye Önerileri için tıklayın.

Aslan Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Aslan burcu erkeği, göğsü önde, özgüvenli bir şekilde yürür. Tipik olarak omuzları geniştir. Genelde güzel bir vücuda sahiptir. Büyük adımlar atar ama hızlı ve hafif bir yürüyüşü vardır. Bu yüzden iyi bir dansçı olabilir. Aslan erkeği güldüğünde, tıpkı bir aslanın kükremesi gibi dikkat çeker. Onun büyük ve güçlü elleri vardır. Ayrıca gür ve yumuşak saçlar, erkeksi yüz hatları, sıcak bakışlar da fiziksel özellikleri arasında sayılabilir.

İlginizi çekebilir: Zodyak ve kristaller: Aslan burcu ve değerli taşları (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan Burcu Erkeğinin Diğer Burçlar İle Uyumu

Aslan burcu erkeği kendini bir ilişki içinde bulduğunda ne kadar cesur ve güçlü olduğunu göstermek için her şeyi yapacaktır. Gösteriş yapacak, sizi güldürecek ve daima umudunuzu tazeleyen bir kahraman gibi davranacaktır. Bu özellikleri bazen onun şımarık, tembel, otoriter ve dünyanın merkezi olduğunu düşünerek hareket etmesine neden olabilir. Yine de her zaman inanılmaz nitelikleriyle dikkatinizi çekip kalbinizi kazanmayı başarabilir. Ama daha az bencil olmasını umuyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Aslan burcu erkeğinin diğer burçlarla uyumu için okumaya devam edin.

Aslan Burcu Erkeği Koç Burcu Kadını

Aslan erkeği ile koç kadını bir araya geldiğinde ortalık yangın yerine dönebilir. Her ikisinin de eşit miktarda zihinsel ve fiziksel uyarıma ihtiyacı vardır, bu yüzden iyi anlaşırlar. Birbirlerini ve kendilerini heyecanlandırmayı severler. Aralarında gerilime neden olabilecek tek şey baskın kişilikleridir. Dostça rekabet etmeyi başarabilirlerse mutlulukları daim olabilir.

Aslan Burcu Erkeği Boğa Burcu Kadını

Aslan erkeği ile boğa kadını, iyi bir ikilidir. Onlar son derece sadık, açık sözü ve güvenilir insanlardır, birçok benzerlik ve değeri paylaşırlar. Bu ikilideki sorun her ikisinin de inatçı ve uzlaşmaz olabilmesidir. Gururlu aslan erkeği, egosunun incinmesiyle başa çıkamazken boğa kadını kinini unutacak biri değildir.

Aslan Burcu Erkeği İkizler Burcu Kadını

Aslan erkeği ile ikizler kadını, harika iki arkadaş olabilir. Bu da güçlü bir birliktelik için olmazsa olmazdır. İkisi de insanları ve fikirlerini paylaşmayı çok sever. Aslan erkeği de ikizler kadını da çocuksu bir merak ve eğlence duygusuna sahiptir, birlikte öyle çok eğlenirler ki diğer insanlar aralarındaki bağı kıskanır.

Aslan Burcu Erkeği Yengeç Burcu Kadını

Aslan erkeği ile yengeç kadını birlikteliğinin birçok avantajı vardır. İkisi de sadık ve güvenilirdir. Bu eşleşmedeki sorun ise yengeç kadınının aşırı duyarlı olması ve aslan erkeğinin her zaman bu duyguda olmamasıdır. Aslan erkeği, yengeç kadınının olumsuz duygulara kapılmak ve bunu ona belli etmeye çalışmaktansa daha açık sözlü olmasını ister.

Aslan Burcu Erkeği Aslan Burcu Kadını

İşte muhteşem eşleşme! Aslan erkeği ile aslan kadını, gerçekten çok iyi anlaşır. Aslan erkeği, aslan kadınının dünyadaki en sevdiği insandır. Kendilerine ve birbirlerine karşı hayranlık duyan bu ikili, başkalarının bile ilgisini çekecek bir uyuma sahip olabilir.

Aslan Burcu Erkeği Başak Burcu Kadını

Aslan erkeği ile başak kadını, dost veya iş arkadaşı olduğu sürece kesinlikle iyi anlaşacaktır. Ancak işin içine duygular girdiğinde, aslan erkeği başak kadınının huzuru için tehlikeli olabilir. Bu iki insan birbirini anlamakta zorlanır. Her ikisi de insanlara yardım etmeyi sever. Yine de güçlü bir duygusal bağ geliştirmeleri zordur ve bu ilişki özellikle hassas başak kadınına zarar verebilir.

Aslan Burcu Erkeği Terazi Burcu Kadını

Aslan erkeği ile terazi kadını herkesin partisinde görmek isteyeceği bir ikilidir. Terazi kadını aslan erkeğinin bir süre ilgi odağı olmasına izin verecek ancak tamamen arka planda kalmayacaktır. Çünkü terazi kadını da ilgiyi sever, bu yüzden aslan erkeğinin bunu paylaşmayı öğrenmesi gerekebilir.

Aslan Burcu Erkeği Akrep Burcu Kadını

Bazen zıtlıklar birbirini çeker, farklılıklarını çözebilir ve kalıcı bir şekilde bir araya gelebilirler. İşte aslan erkeği ile akrep kadını arasındaki ilişki sıklıkla böyledir. Aslan erkeği basittir, akrep kadını ise gizemli. Akrep kadını genelde gözlerin üzerinde olmasından kaçınırken aslan erkeği bundan büyük keyif alır. Bu da birbirlerini dengelemelerini sağlayabilir.

Aslan Burcu Erkeği Yay Burcu Kadını

Aslan erkeği ile yay kadını aşık olduğunda aralarında yoğun ve romantik bir ilişki doğabilir. İkisi de büyük bir kuvvetle birbirlerine çekilirler. Aslan erkeği de yay kadını da gezmeyi, yeni insanlarla tanışmayı, mizahı sever. Bu yüzden birlikte çalışabilir, seyahat edebilir ve birçok şey üretebilirler.

Aslan Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını

Aslan erkeği anı yaşama eğilimindedir, hayattan zevk alır ve elinden geldiğince tadını çıkarmaya çalışır. Bu özellikler oğlak kadınının gözünde umursamaz, olgunlaşmamış veya sorumsuz bir izlenim oluşturabilir. Eğer kazara yolları kesişirse aslan erkeği bu ilişkide kendisini ihmal edilmiş hissedebilir.

Aslan Burcu Erkeği Kova Burcu Kadını

Aslan erkeği ile kova kadını bir araya gelirse dünyayı değiştirebilir. Her ikisi de tutkulu, dinamik ve durdurulamazdır. Aslan erkeği kova kadınının bağımsızlığına, vizyonuna ve benzersiz bakış açısına hayran kalırken kova kadını onun karizmasıyla büyülenir. Onların birbirlerine bağlanmak için çok fazla ortak yönü vardır. Birlikte bilimsel keşifler yapabilir, yeni şeyler icat edebilirler. Ayrıca inanılmaz bir cinsel kimyaya sahiplerdir.

Aslan Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını

Aslan erkeği ile balık kadını hayalperest ve romantik olsalar da pek uyumlu değillerdir. Balık kadını özverili olma eğilimindeyken aslan erkeği bencildir. Aslan erkeği cesurdur, balık kadını ise başkalarının ona liderlik etmesini tercih eder. Aralarında bir çekim olsa da aslan erkeği balık kadını için fazla baskın olabilir.

Aslan Burcu Hediye Önerileri için tıklayın.

İlginizi çekebilir: Aslan Burcu Kadını Özellikleri: Aslan Kadınını Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!