Aslan Burcu Kadını Özellikleri: Aslan Kadınını Yakından Tanıyın

Cesur, karizmatik ve güçlü aslan burcu kadını, doğuştan liderlik vasfına sahiptir. Daima kendinden emindir, sorumluluk almak ve fark edilmek ister. İlgi çekmeyi iyi bilir ve ilgi odağı olmaktan da çok hoşlanır. Başkalarının saygısını ve hayranlığını kazanmak, aslan kadınını harekete geçiren şeydir. Bunu başarmak için ihtiyacı olan her şey onun kişiliğinde mevcuttur: Samimi, dışa dönük, tutkulu ve dürtüsel. Öyle ki kalabalık bir ortamda dahi aslan burcu kadınının varlığını anında hissedebilirsiniz. Yine de aslan kadını özellikleri elbette bunlarla sınırlı değil. Aslan burcunu yakından tanımak için Aslan Burcunun olumlu ve olumsuz genel özellikleri yazımıza göz atabilir, aslan burcu kadınını yakından tanımak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Aslan Burcu Kadını Genel Özellikler

Tutkulu, başarılı ve çekici… Aslan burcu kadınını anlatan belki de ilk üç sıfat olabilir. Her zaman kendilerine güvenli kadınlardır. Her şeyin en iyisi ve en kusursuzu olsun diye düşünen mükemmeliyetçi kişilerdir. Aynı zamanda çok gururlu kadınlardır ve hiçbir şey gururlarının önüne geçemez. Ateşli ve tutkulu olmaları hayallerine de yansır, onları gerçekleştirmek için azimle çalışırlar.

Biraz zor bir kişiliğe sahip olan Aslan kadınlarına kolay kolay yaklaşmak biraz cesaret ister. Biraz kibirli kadınlardır. Bunda da haklıdırlar çünkü her alanda kendisini takdir etmeyi bilen kişilerdir. Ne istediğinin farkında olan ve bunun için azimle çalışan Aslan kadınları ihtiraslı ve gösterişli de olabilirler.

Merkezde olmayı seven kadınlar oldukları için etrafındaki insanların dikkatini çekmeyi sever ve ister. Ön planda olmak isteyişlerini ise doğallıklarına borçludurlar. Yapmacık davranışlar hiç onlara göre değildir. İçlerinden nasıl geliyorsa öyle davranmalarının sebebi dürüst olmalarıdır. Ve bu onlar için her şeyden daha değerlidir.

Grup: Ateş
Gezegen: Güneş
Renk: Koyu sarı, altın rengi, turuncu, kehribar
Uğurlu Taş: Sarı safir
Şanslı Sayı: 1-4
Şanslı Gün: Pazar

Aslan burcu fiziksel özellikleri olarak genellikle, tıpkı bir Aslan yelesi gibi gür saçlara sahiptir. İlk bakışta bu kalın telli ve gür saçları göze çarpar. Saç ve cilt renkleri genellikle açık tonlarda olur. Çok dikkat çekici ve etkileyici gözlere sahiptirler.

En ünlü Aslan kadınları: Zuhal Olcay, Coco Chanel, Mata Hari, Madonna, Jennifer Lopez, Jennifer Lawrence, Sandra Bullock.

Aslan Burcu Kadını Cinsellik

Aslan burcu kadını, tutkulu ve duygularını ifade etme konusunda son derece isteklidir. Bir aslan kadınıyla cinsellik, romantizm konusunda maharetli olduğu için içgdüsel bir deneyim olabilir. Aslan kadını fiziksel dünyaya derinden bağlıdır, bu yüzden bedenini ve cinselliğini büyük bir güven ve içsel güçle yaşar. Onun cinsel yaşamı eğlenceli ve enerjiktir. Cinsellik ve aşk arasındaki sınırları net bir şekilde anlar, ancak cinsel yaşamının kalitesinde duygusal bağın ne kadar önemli olduğunun farkında olmayabilir. Bu yüzden her aslan kadınının, anlamlı bir ilişkide gerçek tatmini bulmak için savaşacak ve hassas bir partnere ihtiyacı vardır.

Aslan Burcu Kadını Aşk

Aslan burcu kadını, tutkulu ve samimidir, duygularını açıkça gösterir. Aşık olduğu zaman eğlenceli, sadık, saygılı ve cömert davranır. Bir aslan kadını, ilişkisinde lider rolünü üstlenecek ve insiyatif almaktan çekinmeyecektir. Bu özelliği zaman zaman partneri için yorucu olabilir, özellikle de ona ait olmayan şeyleri bile organize etmeye başlarsa. Aslan burcu kadınının kendisinin farkında olan, mantıklı ve onunla aynı entelektüel düzeyle bir partnere ihtiyacı vardır. Partneri de tıpkı onun gibi kendini ifade ederken özgür hisseden biri olmalıdır, yoksa aslanın güçlü iradesi onun için zorlayıcı olabilir.

Aslan Burcu Hediye Önerileri için tıklayın.

Aslan Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Aslan burcu kadını fiziksel özellikleri ile de dikkat çekicidir. Fiziksel dünyaya önem verdiği için daima güzel görünmek ister. Genellikle ortalama bir boya ve kısa bacaklara sahiptir. Vücudunu resmen gururla taşır. Geniş bir yüzü ve büyük gözleri vardır. Aslanın kadınının sıcak bakışları, özgüvenli duruşunu destekler niteliktedir.

İlginizi çekebilir: Zodyak ve kristaller: Aslan burcu ve değerli taşları (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan Burcu Kadınının Diğer Burçlar İle Uyumu

Aslan burcu kadını duyarlı ve romantik bir sevgilidir. Doğası gereği çok tutkuludur, eğer kendini güvende hissetmezse aynı derecede sahiplenici ve kıskanç olabilir. Aslan kadınının eğlenceli bir kişiliği vardır, rutinden hoşlanmaz. Onunla olmak isteyen akıllı bir partner, en iyi fikrin “onun fikri” olması gerektiğini kısa zamanda anlayacaktır. Aslan burcu kadınının diğer burçlarla uyumu için yazımızı okumaya devam edin.

Aslan Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği

Aslan kadını da koç erkeği de ateş burcudur, bu yüzden aslan kadını ile koç erkeği birlikteliğinde yoğun tutku ve yüksek enerji olacaktır. Bu iki cesur insan, bir dizi sorumluluğu ve ilgi alanlarını bir araya getiren güçlü bir ikilidir. Bununla birlikte her ikisi de tüm ışıkların üzerinde olmasını istediğinden birbirlerinin bireysel zaferlerini kutlamak ve rakabetten kaçınmak için çaba sarf etmeleri önemlidir.

Aslan Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği

Aslan kadını ile boğa erkeği ilişkisinin başlangıç aşaması genelde gergindir. Boğa erkeği ilk etapta aslan kadınının tutkulu ve coşkulu halinden etkilenir. Ancak yoğun duyguları ve çılgın enerjisi, boğa erkeğinin iç uyumunu bozabilir. Onların arasındaki ana çekim fiziksel çekiciliktir ve zamanla onları bir arada tutan tek şey bu olabilir. Bununla birlikte her ikisinin de dramayı seven bir tarafı vardır, eğer sağlıklı tartışmayı öğrenemezlerse ilişkilerinde sorunlar ortaya çıkabilir.

Aslan Burcu Kadını İkizler Burcu Erkeği

Aslan kadını ile ikizler erkeği, yoğun ve tutkulu ilişkileriyle bilinir. Her ikisi de sevdikleri insana tutku ve heyecanla bağlanır ve birbirleriyle muhteşem bir uyumları vardır. Aslan kadını da ikizler erkeği de son derece dışa dönüktür, her zaman yapacak yeni aktiviteler bulabilirler. Ancak ikizler erkeğinin bağlanma korkusu olabilir, eğer doğru aslan kadınına rastlarsa onunla uzun bir ilişki için istekli olacaktır.

Aslan Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği

Aslan kadını ile yengeç erkeği, ortalama bir uyumluluğa sahiptir. İkisi de başkalarına karşı son derece cömerttir ancak yengeç erkeği aslan kadınını kibirli ve bencil bulabilir. Aslan kadını ise yengeç erkeğini karamsar ve intikamcı olarak görebilir. Neyse ki doğuştan gelen nezaketleri, birbirlerini anlamalarını ve saygı duymalarını sağlayacaktır.

Aslan Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği

İki aslan bir araya geldiğinde çoğunlukla güzel şeyler olur! Aslan kadını ile aslan erkeği, kararları kimin vereceği konusunda anlaşmazlıklar yaşayabilir. Bununla birlikte değer verdikleri insanlarla birlikte olmayı severler ve sevdiklerine karşı daima cömert, eğlenceli, pozitiftirler. Bu yüzden arkadaş olarak da sevgili olarak da son derece iyi anlaşacaklardır.

Aslan Burcu Kadını Başak Burcu Erkeği

Başak erkeği aslan kadınına kıyasla daha içe dönüktür. Aslan kadını başkalarıyla gurur duymayı sever ve onun mükemmelliyetçi tavrına hayranlık duyabilir. Ayrıca partnerlerini destekleme konusunda da son derece iyidir. Başak erkeği övülmekten utansa da bunun içten geldiğine ikna olabilirse aslan kadınına inanabilir. Yine de aslan kadını ile başak erkeği ilişkisi sabır ve özveriyle mümkündür.

Aslan Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği

İlk bakışta aslan kadını ile terazi erkeği arasında fazla ortak nokta görülmeyebilir. Ancak bu ikili gerçekten birbirlerinin en iyi yönlerini ortaya çıkaracaktır. Terazi erkeği aslan kadınının güvenini ve dürüstlüğünü sever, aslan kadını ise terazi erkeğinin cazibesine kapılır. Birlikte tutkulu bir ilişkinin temellerini atabilirler.

Aslan Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği

Aslan kadını ile akrep erkeği, dünyayı farklı görür. Aslan kadını ön planda olmayı, akrep erkeği ise gizli kalmayı sever. Her ikisi de inatçıdır. Bu yüzden sağlıklı bir ilişkileri olması için taraflardan birinin ilk adımı atmayı öğrenmesi gerekir.

Aslan Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği

Aslan kadını ile yay erkeği, muhteşem bir ikili olabilir. İlişkileri o kadar tutkulu ve yoğundur ki yay erkeğinin bağlanma konusundaki korkusunun bile üstünden gelebilir. Her ikisi de dürüst ve şefkatlidir. Birlikte uzun yıllar mutlu bir ilişki yaşayabilirler.

Aslan Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği

Aslan kadını ile oğlak erkeği, anlaşması zor bir ikilidir. Her ikisi de çalışkan ve inatçıdır, ancak bu durum ikisinin aleyhine çalışacaktır. Oğlak erkeğinin daha çekingen ve katı olduğu tüm konularda aslan kadını tutkuyla doludur.

Aslan Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği

Aslan kadını ile kova erkeği arasındaki ilişki için zıtlıkların uyumu denebilir. Aslan kadını ilgi odağı olmak, kova erkeği ise partneriyle dikkat çekmek ister. Ancak aslan kadını kıskançtır ve kova erkeğinin havalı, umursamaz tavrına katlanamayabilir. Bu tartışmaların üstesinden gelebilirlerse birlikte çok mutlu olabilirler.

Aslan Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği

Tahmin edeceğiniz gibi ateş ve su genellikle birbirini söndürür. Aslan kadını ile balık erkeği cömert insanlardır ancak farklı şekilde iletişim kurarlar. Balık erkeği aslan kadınını zorba, aslan kadını ise balık erkeğini ağlayan bir bebek gibi görebilir. Bu yüzden birbirlerine saygı duymaları son derece zordur.

Aslan Burcu Hediye Önerileri için tıklayın.

İlginizi çekebilir: Aslan Burcu Erkeği Özellikleri: Aslan Erkeğini Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!