İkizler Burcu Kadını Özellikleri: İkizler Kadınını Yakından Tanıyın

Zeki, eğlenceli, çocuk ruhlu, enerjik… İkizler burcu kadını hakkında bir benzetme yapacak olsaydık bu, havada süzülen bir baloncuk olurdu. Çünkü onu gözlemlemek baloncuğun yüzeyinde görünen yanardöner renkleri izlemeye benziyor. İkizler kadınının zekası daima akış halinde; yetişemeyeceğiniz bir hızda bir konudan diğerine akıyor. Onu tanıdığınızı düşündüğünüz anda o tamamen başka birine dönüşür. Dünyaya olan bakış açısı ile size daima ilham verir. Bir ikizler burcu kadını, bahçedeki küçük bir uğur böceğini bile coşku ve şaşkınlıkla karşılayabilir; kimsenin bilmediği ilginç konularda sayfalarca makale yazabilir. Onun her zaman yabancılarla konuşacak bir sürü şeyi vardır. Nereye giderse gitsin tanımadığı insanlar hakkında da birçok şey öğrenebilir. İkizler burcunun genel özelliklerini öğrenmek için İkizler Burcunun olumlu ve olumsuz genel özellikleri  yazımıza göz atabilir; İkizler burcu kadını özellikleri hakkında daha fazla şey öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

İkizler Burcu Kadını Genel Özellikler

İkizler burcu kadınları, çok yönlü oluşlarıyla aynı anda birkaç işi birden yapabilirler. Kısa zamanda her yeniliğe adapte olup kolayca uyum sağlayabilirler. Ruh hallerinin çok hızlı değişmesi nedeniyle etraflarındaki kişiler tarafından yanlış anlaşılabilirler. Pratik zekalı, çekici ve akıllı kadınlardır.

Neşeli ve enerji dolu özellikleriyle etrafındakilere pozitif enerji yayarlar. Kıpır kıpır ve yerinde duramayan İkizler kadınlarıyla bir arada olmak gençlik aşısı gibi etki eder. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak sürekli aktif olan İkizler kadınlarına ayak uydurmak biraz zor olabilir.

Grup: Hava
Yönetici Gezegen: Merkür
Renk: Sarı, gri, mavi, siyah
Uğurlu taş: Akik
Şanslı sayı: 5
Şanslı gün: Çarşamba

Yeni şeyler öğrenmek, yeni insanlarla tanışmak, yeni şeyler başarmak tam İkizler kadınına göredir. Sürekli okur ve araştırır. Farklı şeyleri denemekten hoşlanırlar. İkizler kadınıyla birlikte olmak sürprizlerle karşılaşmak demektir.

Akıllı, kültürlü ve renkli kişilikleriyle ilham verici kadınlardır. Zarif ve zeki yanlarıyla hayranlık uyandırırlar. Herkes tarafından ilgiyle ve beğeniyle karşılanırlar. Hayal kurmayı severler. Bu ilgi çekici kadınlar için bağımsızlık çok önemlidir. Bu yüzden bu durum aşk hayatlarına da yansır. Özgürlüğünü kısıtlayacak ilişki ve insanlardan uzak dururlar. Ancak kendisine uygun birini bulduğunda birlikte çok eğlenceli ve unutulmaz zamanlar geçirirler.

İkizler burçları fiziksel olarak; genellikle uzun boy ve biçimli bedenleriyle güzel bir fiziğe sahiptirler. Koyu kumral saçlı ve kahverengi gözlü olabilirler.

En ünlü İkizler kadınları: Angelina Jolie, Lana Del Rey, Marilyn Monroe, Natalie Portman, Nicole Kidman

İkizler Burcu Kadını Cinsellik

İkizler kadını genellikle sapyoseksüeldir. Yani onu tahrik etmenin yolu zeki biri olmaktan geçer. Sevimli ve saf bir erkek ilgisini çekmeyecektir. İkizler burcu kadını oldukça çekici özelliklere sahip olabilir, bu yüzden sıklıkla çevresindeki erkeklerin ilgisini üzerine toplar. Ve onlarla etkileşim halinde olmaktan da büyük keyif alır. Cinsellik söz konusu olduğunda ondan mesaj beklemeyin, utangaç olmayın. Ancak iletişim kurmayı seven biri onun takdirini kazanabilir. İkizler kadını için cinsellik özel bir şeydir. İkizler erkeğinin aksine o cinsel yaşamındaki duyguları keşfetmekten keyif alır ve her zaman yeni heyecanlara ihtiyaç duyar.

İkizler Burcu Kadını Aşk

İkizler kadınının zekadan etkilendiğini söyledik. O, sözlü becerilerine ayak uydurabilecek bir sevgiliye ihtiyaç duyar. Ayrıca sürekli değişen fikirlerine ve sabaha kadar konuşmaya da hazır olun. Çünkü onun tartışacak konuları asla bitmez ve her hikaye zihninde başka bir konu açar.

İkizler kadını aşkta istikrar sağlamak konusunda pek iyi değildir. Kendinize bağlayıp diğer erkeklerden korumanız da mkansızdır. Çünkü bu, ikizler burcu kadınının bir ilişkide isteyeceği son şeydir.

İkizler Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

İkizler kadını genelde uzun boylu ve ince yapılıdır. Zarif elleri, derin ifadeli gözleri vardır. Tipik olarak ince dudaklara sahiptir. Bu insanın yüz ifadesinden nezakatini anlayabilirsiniz. İkizler burcu kadını fiziksel özellikleriyle kalabalıkların içinde bile ışıldayabilir. Bu yüzden her zaman yaşından genç görünür. Onun varlığı değişken ve akışkandır, nadiren dünyevidir.

İlginizi çekebilir: Zodyak ve kristaller: İkizler burcu ve değerli taşları (22 Mayıs-21 Haziran)

İkizler Burcu Kadınının Diğer Burçlar İle Uyumu

İkizler kadını kendisini geride tutmaya çalışmayan, sürekli bir eğlence duygusu sağlayan ve özgüvenli insanlarla ilişki kurmaktan hoşlanır. Mutsuz bir ikizler burcu kadını birlikte bindiğiniz gemiden hızla atlayacaktır. İkizler burcu kadınının diğer burçlar ile uyumunu öğrenmek için okumaya devam edin.

İkizler Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği

İkizler kadını ile koç erkeği oldukça iyi bir ikili olabilir. İkisi de birbirinde aradığı heyecanı ve yüksek enerjiyi bulacaktır. İkizler burcu kadını, saygı üzerine kurulu ilişkiler kuran koç erkeğine karşı yoğun hisler besleyebilir. Ayrıca koç erkeğinin cesur karar kalma sürecine ve hayatın karşılarına çıkardığı herhangi bir maceraya karşı istekliliğe de saygı duyar. Tek dikkat etmeleri gereken nokta, karşılıklı olarak anlık arzulara asla hayır diyememe eğilimleridir. İkizler kadını ile koç erkeği</> ilişkisinde hareket etmeden önce düşünmek büyük önem taşır, her ikisi de tartışma sırasında aceleci davranmaktan kaçınmalıdır.

İkizler Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği

İkizler kadını ile boğa erkeği arasında ilk fiziksel çekim son derece güçlü olabilir. Ancak ilişkilerinin bir sonraki seviyeye geçmesi gerçekten zordur. Boğa inatçı ve sabit, ikizler ise dışa dönük ve esnektir. Bir boğa erkeği için ikizler kadınının ilişkilerine bağlı olmadığını düşünmeye başlaması oldukça kolaydır. Birlikte mutlu olmak istiyorlarsa her ikisi de ayrı ayrı bireysel güçlerini ortaya çıkarmalı ve birbirlerinde tamamlayıcı taraflar görmeye çalışmalıdır.

İkizler Burcu Kadını İkizler Burcu Erkeği

İkizler kadını ile ikizler erkeği eşleşmesi genelde birbirlerinin en iyi yönlerini ortaya çıkarır. İkizler çok yönlü bir kişiliğe sahiptir, bağımsız sosyal keşifler ve entelektüel arayışlar içindedir. Bu yüzden her ikisi de birbirini anlar ve esnek bir ilişki kurarlar. İkizler çiftini tek zorlayacak konu, yarım bırakılan işler olabilir. Onların evi dağınık, tamamlanmayı bekleyen işlerle doludur. Birbirlerine yeterince zaman ayırabilmeleri için taraflardan birinin zaman yönetimini ve disiplini öğrenmesi gerekir.

İkizler Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği

Aşırı korumacı yengeç erkeği, evde ve güvende olmayı sever; bu yüzden sürekli hareket halinde olan ikizler kadınını oturma odasındaki kanepeye zincirlemeye çalışabilir. İkizler kadını ise yengeç erkeğinin sahiplenici tutumu yüzünden hayalkırıklığına uğrayacak ve onun şefkatli kollarını, duygularını incitecek şekilde geri çevirecektir. Sonuçta ikizler kadını ile yengeç erkeğinin</> ortak bir duygusal alan yaratması oldukça zordur.

İkizler Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği

İkizler kadını ile aslan erkeği, sınırsız bir enerji ve kalabalıklara karışma isteğiyle doludur. Bu iki insan da her ortamda popüler olma eğilimindedir, bu nedenle kendilerini sevdirmek için pek bir şey yapmalarına gerek yoktur. Sıklıkla partilere, etkinliklere ve arkadaş toplantılarına davet edilirler, çünkü çok enerjik ve eğlencelidirler. İkizler kadını da aslan erkeği de konuşurken son derece karizmatiktir. Ancak aslan erkeğinin kendine duyduğu gizli güvensizlik, ikizler kadınını yorabilir. Bir arada kalabilmeleri için ikizler kadını aslan erkeğini özgüveni konusunda cesaretlendirmeli ve aslan erkeği de işleri bu kadar kişisel almamaya çalışmalıdır.

İkizler Burcu Kadını Başak Burcu Erkeği

İkizler kadını ile başak erkeği, birbirleri için büyüleyici sohbet ortakları olabilir. Her ikisi de son derece entelektüel olma eğilimindedir. Aralarındaki sözlü çatışmalar onları rahatsız etmez, çünkü bunu sohbetlerinin bir parçası olarak görürler. Ancak ikizler de başak da kontrol manyağıdır ve başak erkeğinin yönetme eğilimi ikizler kadınını rahatsız eder. Yine de birbirlerinin tuhaf takıntılarına göz yumabildikleri sürece birlikte dengeli ve uyumlu bir ilişkileri olabilir.

İkizler Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği

İkizler kadını ile terazi erkeği benzer mizaçlara ve ilgi alanlarına sahiptir. Bu yüzden birbirlerini temel düzeyde anlayabilirler. Her ikisi de ilişkideki romantizm bağlılığa dönüşmeye başladığında geri çekilme eğilimindedir. Eğer bu aşamayı aşabilirlerse aralarındaki ilişki son derece büyüleyici olabilir.

İkizler Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği

Akrep erkeği fiziksel ve duygusal yoğunluğuyla bilinir ancak iletişim becerisi ikizler kadınının standartlarına uygun olmayabilir. İkizler kadınıakrep erkeğini genelde çekici ama kafa karıştırıcı bulur. Bu da ona karşı heyecanını kaybetmemesini sağlar. Kısacası ikizler kadını ile akrep erkeği isabetli bir eşleşmedir.

İkizler Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği

İkizler kadını ile yay erkeği, büyüleyici bir uyuma sahiptir. İkizler kadını kültürel bilgiyi getirir, yay erkeği ise sosyal bilinç ve felsefi bakış açılarına hizmet eder. Her ikisi de sıkılmaktan nefret ettiği için ikizler yay çiftini akşamları evde bulmak pek mümkün olmayabilir. Farklı mizaçlarına rağmen bir aradayken mutlaka orta yolu bulurlar.

İkizler Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği

İkizler kadınının çok yönlülüğü, oğlak erkeğinin muhafazakar, yavaş ilerleyen yaşam tarzıyla daima çatışır. İkizler kadını ile oğlak erkeği arasındaki ilişki, birbirlerinden çok farklı oldukları için genelde hayalkırıklığı ile son bulur.

İkizler Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği

İkizler kadını ile kova erkeği, son derece uyumludur. Çapkın, oyunbaz ve eğlenceli ikili, ortak bir mizah anlayışı ve kültür seviyesi üzerinden bağ kurar. Her ikisi de tüm ortamlara uyum sağlama yeteneğine sahiptir, bu da onları birbirleri için harika eş yapar.

İkizler Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği

Balık erkeğinin duygusallığı ikizler kadınını yorabilir. İkizler kadınının mesafesi ise balık erkeğini güvenssiz hissettirecektir. Her ikisi de sıklıkla duygu değişimleri yaşar. Bu yüzden birbirlerini aynı frekansta yakalamaları bir hayli zordur.

 

İlginizi çekebilir: İkizler Burcu Erkeği Özellikleri: İkizler Erkeğini Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!