Koç Burcu Kadını Özellikleri: Koç Kadınını Yakından Tanıyın

Eğlenceli, özgür ruhlu, neşeli, yaratıcı… Tüm bunlar koç kadını özelliklerinden yalnızca bir kaçı. Koç burcu kadını için insan formunda yanan bir mum diyebiliriz. Zaten ateş, onun burcunun elementi. Dolayısıyla yaşamınızdaki koç kadını dokunduğu her şeyi yaşam kıvılcımı ile ateşleyerek canlandırabilir. Eğer doğum gününüz 21 Mart- 19 Nisan tarihleri arasına düşüyorsa, yani o şanslı kadın sizseniz dünyanız sürekli hareket halinde demektir. Yaşam önününüze yeni bir meydan okuma çıkardığında, bunu tam gaz halledersiniz. Bazen hedeflerinize ulaşabilmeniz için zekanızı kullanmanız gerekir, yine de asla korkmayın, çünkü sizde zekadan bol bir şey yok! Her hedefini er ya da geç gerçekleştiren koç burcu kadını, başarısızlığa asla tahammül edemez. Koç burcu kadını özellikleri elbette bunlarla sınırlı değil, daha fazlasını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin. Koç burcunun genel özellikleri içinse Koç Burcunun olumlu ve olumsuz genel özellikleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Koç Burcu Kadını Cinsellik

Koç kadını, dişil koç enerjisi sayesinde tutkulu ve cömert bir aşık olabilir. Ateş diye boşuna demedik; koç burcu kadını cinselliği tamamen ateşli bir meseledir. Bu insan fazla romantik değildir, genellikle fiziksellikle yakından ilgilidir. Fiziksel dünya onun doğal alanı olduğu için sadece entelektüel veya duygusal bir ilişki, koç burcu kadınını harekete geçirmek için işe yaramayabilir. Onu mutlu etmek ve ilişkinizi daima canlı tutabilmek için iyi bir cinsel uyuma ihtiyacınız var, bu yüzden eğer bir koç kadını ile birlikteyseniz cinselliği ikinci plana atmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Dış görünümüze dikkat edin, daima formda kalın. Fit ve seksi bir vücut, bu ateşli kadının olmazsa olmazlarındandır. Son olarak koç burcu kadınının yatak odasında diğer burçların çoğuna göre daha baskın olduğunu belirtelim. Yine de her zaman bundan hoşlanacaklarını düşünerek yanılmayın.

Koç Burcu Kadını Aşk

Koç kadını, doğası gereği iddialı olduğu için hayallerinin erkeği de onun deyimiyle “gerçek bir erkek” olmalıdır. Tatlı ve sessiz bir adamla romantik bir ilişki, koç burcu kadını için pek bir anlam ifade etmez. O aşkta kendine güvenen, heyecanlı, canlı ve neşeli birini seçmelidir, aksi takdirde hayat onun için çok sıkıcı bir hale gelir. Diğer yandan koç burcu kadını aşkta kısıtlamalardan asla hoşlanmaz ve sahiplenilmek istemez. Yine de bu, hayatındaki erkeği sahiplenmeyeceği anlamına gelmiyor. Çünkü o bu kısımda yanlış bir şey görmüyor.
Açıkçası koç burcu kadını aşk konusunda bir hayli iddialı. Eğer bunu başarmış ve onunla evlilik yoluna girmişseniz bilmeniz gereken birkaç şey daha var. İlişkinizi dinamik tutmak için gizeminizi daima korumalı ve kadının her zaman önce geldiğini kendinize sıkça hatırlatmalısınız. Koç burcu kadını evlilik içerisinde özelliklerinin takdir edilmediğini düşünmeye başlarsa sizden vazgeçebilir. Ama buraya gelene kadar da o evliliği bir arada tutmak için elinden geleni yapacaktır. Tutkusunu ve heyecanını kaybettiğindeyse maalesef geriye dönüşü yoktur.

Koç Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Koç kadını, kusursuz bir stil anlayışına sahiptir. Fiziksel özellikler onun için önemlidir, demiştik. Bu yüzden daima fit ve bakımlılardır. Öyle ki tipik bir koç burcu kadını uzun mesafe koşucusunun fiziksel dayanıklılığına sahip olabilir. Düzenli spor yapar, güzel görünür, kişisel bakımını hiçbir şey uğruna ertelemez. Yani genel olarak sağlıklı olan bu sağlam kadınlar, aslında hasta olamayacak kadar meşguller. Saf iradeyle yönetilen koç burcu kadını için fiziksel dünya onun sihirli yeridir ve zamanının çoğunu burada geçirir. Bu ateşli kadının böylesine tutkulu, güçlü ve dinamik olmasına şaşırmamak gerek.

Koç Burcu Kadını Çalışma Hayatı & Para

Koç kadını, para harcamayı sever. Alışverişte de pek çok konuda olduğu gibi sonunu düşünmeden dürtüsel davranır; görür, beğenir ve satın alır. Neyseki para kazanma konusunda da bir hayli iyidir, çünkü koç burcu kadının hayallerini gerçekleştirmedeki arzusu sınırsızdır. Mesleği ne olursa olsun, konumu ve yaşam standartları konusunda kendisini iyi hissetmelidir. Doğal olarak da mesleklerinde süper başarılılardır. Pek çok başarıyı elde etmek için çaba sarf etmelerine bile gerek yoktur, benimsedikleri bu bakış açısı onları kolaylıkla istedikleri noktaya getirir.

Koç burcu kadını özellikleri onu bağımsız, ekibine ilham veren ve onları motive etme konusunda güçlü bir yeteneğe sahip doğal bir lider yapar. Herhangi bir projeyi eğlenceli hale getirmenin, katılımı teşvik etmenin ve başkalarının sınırlarını aşmasına yardımcı olmanın en kolay yolu, koç kadını bir patron olabilir! Bu ilgi odağı ve patron olarak her zaman en iyisini yapan koç burcu kadını, son derece sorumluluk sahibidir ve güçlü bir pozisyondayken tüm yeteneklerini sergileyebilir.

İlginizi çekebilir: Zodyak ve kristaller: Koç burcu ve değerli taşları (21 Mart-20 Nisan)

Koç Burcu Kadınının Diğer Burçlar İle Uyumu

Koç burcu kadını özellikleri hakkında detaylı yorumlarımızın ardından diğer burçlar ile uyumuna bakalım. Koç kadını, çizdiği görüntünün aksine kolay incinebilir, bir insandan etkilenmesi için kafasındaki tüm özelliklere uyması gerekir. En iyi anlaştığı ve anlaşamadığı buçlar için okumaya devam edin.

Koç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği

Koç kadını ile koç erkeği, iyi bir eşleşme ama yine de “en iyisi” değil. Bu ikili bazı durumlarda oldukça uyumlu olabilir, ancak ikisi de inatçı ve ateşli oldukları için genellikle uzun yıllar bir arada kalmalarını yalnızca tesadüfle açıklayabiliriz.

Koç Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği

Koç kadını ile boğa erkeği ilişkisi, tamamen iki farklı kişilik arasındaki bir eşleşmedir. Koç kadını daima yeniliği ve heyecanı sever, Boğa erkeği ise konforundan vazgeçmek istemez. Bu da birbirlerinden çok çabuk sıkılmalarınaa neden olabilir.

Koç Burcu Kadını İkizler Burcu Erkeği

İkizler erkeği aksiyonu ve macerayı sever. Bu yüzden koç kadını ile ikizler erkeği ilişkisi, en iyi eşleşmelerden biri olacaktır. Bu iki heyecan arayan insanın kimyası, mutlaka tutacaktır.

Koç Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği

Bu kombinasyonu bulmak zor olsa da aslında oldukça iyi bir eşleşmedir. Dürtüleriyle hareket eden koç kadını, yengeç erkeğinin duygularını incitmemek için dikkatli olmalıdır. Çaba isteyen koç burcu kadını yengeç burcu erkeği ilişkisi, karşılıklı özveriyle oldukça keyifli olabilir.

Koç Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği

Koç kadını ile aslan erkeği birbirinden her ortamda etkilenebilir. Çünkü ikisi de her konuda muazzam bir dayanıklılığa ve iradeye sahiptir. Ama aslan erkeği biraz daha hedef odaklı ve baskın güç olacaktır. Koç kadını bunu kaldıramayabilir. Yine de aralarındaki bu rekabet, denemeye değerdir.

Koç Burcu Kadını Başak Burcu Erkeği

Koç kadını ile başak erkeği, bir şartla bir arada kalabilir: Koç kadınının başak erkeğinin mükemmelliyetçiliğini görmezden gelmesi. Yine de başak erkeği, bu kadının yaşamına denge getirebilir ve bu da aslında onun ihtiyacı olan bir şeydir.

Koç Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği

Terazi erkeği sıcak ve zarif bir beyefendi olduğu için koç kadını ile büyük bir mutluluk şansına sahip. Koç kadını, özellikle her ikisi de aynı entelektüel seviyedeyse, genellikle terazi erkeği özelliklerini memnuniyetle kucaklar. Koç kadını ile terazi erkeği ilişkisi, gerçekten uyumlu olabilir.

Koç Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği

Akrep erkeği, koç kadınına karşı güven problemi yaşayabilir. Çünkü koç kadını yüksek enerjisi yüzünden bazen ona yanlış vibe verebilir. Koç kadını ile akrep erkeği başlangıçta iyi anlaşacaktır, devamında güven problemi aşırılırsa aralarında keyifli bir ilişki mümkün olabilir.

Koç Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği

İşte büyük aşk! Koç kadınının ruh eşinin yay burcu erkeği olması çok yüksek ihtimaldir. Birbirlerine çok benzeyen ve yaşama karşı aynı bakış açısını paylaşan bu ikili, yaşam boyu tutkularını koruyabilirler. Kısacası koç kadını ile yay erkeği için ideal eşleşme diyebiliriz.

Koç Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği

Koç kadını ile oğlak erkeği çok az ortak özelliğe sahiptir, bu yüzden başlangıçta birbirlerine ilgi duymayabilirler. Bu ilişki bir şekilde bu eşiği aşsa da bile birbirlerine karşı ilgilerini korumaları oldukça zor olacaktır.

Koç Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği

Koç kadının en iyi eşleşmelerinden bir diğeri de budur. Koç kadını ile kova erkeği çok ama çok uyumludur. Bu yüzden genellikle sevgiliden ziyade en iyi arkadaş olurlar. En iyi arkadaşınızı bu burçtan seçebilirsiniz. Peki sevgili mi? Elbette bu da olabilir.

Koç Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği

Koç kadını balık erkeği ilişkisinde koç kadını her zaman gözlemci ve anlayışlı olacaktır. Öyle ki balık erkeği size birçok şeyi öğrenebileceği bir kitap gibi görebilir. Eğer bu durum sizi rahatsız etmiyorsa denemekten korkmayın.

 

İlginizi çekebilir: Koç Burcu Erkeği Özellikleri: Koç Erkeğini Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!