Balık Burcu Kadını Özellikleri: Balık Kadınını Yakından Tanıyın

Balık burcu kadını genellikle burçların en seksisi olarak tanımlanır. Çünkü bu kadın ultra kadınsı ve çekicidir. Hayalperest, gizemli, ruhani, yaratıcı ve idealist… Balık kadını daha az hassas olan insanların özlediği şeyleri hissedebilir, bu da ona bazen gizemli görünmekten daha fazlasını yapar. İnce ve konuşulmayan şeyleri bile anlayabilir, beden dili gibi başkalarından gelen sinyalleri okuma becerisine sahiptir. Bu güçlü yönünü birçok alanda kullanabilir. Örneğin ondan harika bir şifacı, yaratıcı bir sanatçı veya zeki bir iş kadını olabilir. Son derece sempatik, şefkatli, fedakar ve alçakgönüllüdür. Ancak çevresinden gelen duyguları emdiği için başkalarının ruh haline göre mutlu veya mutsuz hissedebilir. Balık kadını özellikleri elbette bunlarla sınırlı değil. Balık burcunun genel özelliklerini keşfetmek için Balık Burcunun olumlu ve olumsuz genel özellikleri yazımıza göz atabilir; Balık kadını özellikleri hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Balık Burcu Kadını Cinsellik

Balık kadını duygusaldır demiştik. Cinsellik onun için ruhani ve aşk dolu bir deneyimdir. Bu yüzden ona kutsal bir varlık gibi davranın ve onun sezgisel dokunuşuna hayran olmaya hazırlanın. Durugörü özelliği sayesinde bir balık burcu kadını, ne istediğinizi sizden daha iyi bilir. Duyularınızı tam anlamıyla kullanmanızı sağlar ve sizi mutlu etmekten başka bir amacı yoktur. Onunla birlikteyken onun muhteşem sualtı dünyasından asla ayrılmak istemeyeceksiniz.

Balık Burcu Kadını Aşk

Balık kadını burçların en romantiğidir, genellikle kendini aşkın içinde tamamen kaybeder. Onun hipnotize eden büyüsüne kapılıp kendinizi kaybetmeniz de son derece olasıdır. Yine de balık kadınının aşk ilişkileri pek gerçekci değildir, o sıklıkla uygunsuz insanlara aşık olma eğilimindedir. Romantik birliktelikler uzmanlık alanıdır, trajik bir aşk hikayesi ise kendi hikayesi olsa bile can sıkıcıdır.

Balık burcu kadını bir ilişki içindeyken karşısındakinin psikolojik veya duygusal sorunlarıyla yakından ilgilenir. Çünkü o insanların problemleriyle ilgilenmekten zevk alır. Ancak eğer sizinle olmaya yeterince istekli değilse bağlılık onun en güçlü tarafı olmayacaktır.

Balık Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Balık kadını genellikle gamzeli bir yüze ve açık mavi gözlere sahip olabilir. Bu kadın tıpkı bir balığın yüzgeci ile denizde süzülmesi gibi yürür. Kısa adımlar atar ve vücut ağırlarını bir ayağından diğerine nazikçe aktarır. Balık burcu kadını sıklıkla kadınsı bir vücuda sahiptir. Gözleri size nasıl hissettiğini anlatır; sık sık ağlar ama bu, samimiyetini gösterdiği için tatlı bir ağlamadır.

İlginizi çekebilir: Zodyak ve kristaller: Balık burcu ve değerli taşları (19 Şubat-20 Mart)

Balık Burcu Kadınının Diğer Burçlar İle Uyumu

Balık kadını aşık olduğunda romantik olsa da başlangıçta utangaç olabilir. Bu yüzden onu okumakta zorlanabilirsiniz. Size verdiği ipuçları incedir ve ancak sezgileriniz güçlüyse fark edebilirsiniz. Eğer sezgisel biri değilseniz bunu ona açıkça sormanız gerekebilir. Kendisi gibi utangaç biriyle ilişkisinin başlaması, çok uzun zaman alacaktır. Balık burcu kadınının diğer burçlarla uyumu hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Balık Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği

Balık kadını ile koç erkeği birçok farklı özelliğe sahip olmalarına rağmen birbirlerini tamamlayabilirler. Koç erkeği güçlü ve hırslıdır. Nazik balık kadınına iyi bakabilir. Ancak balık kadını konuşmak zorunda kalacaktır; aksi takdirde tüm kararları koç erkeği alabilir. Ayrıca koç erkeğinin balık kadınını korkutmaması için sakin kalmayı da öğrenmesi gerekir.

Balık Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği

Balık kadını ile boğa erkeği harika bir aşk uyumu yakalayabilir. İkisi de içe dönüktür ve şehirde dışarıda olmaktansa evde sakin bir akşam geçirmeyi tercih ederler. Her ikisi de karar verirken temkinlidir. Boğa erkeği, balık kadınının güvenilir olduğunu anlamalı, balık kadını ise kendini savunmaya çalışmalıdır. Eğer anlaşmaya gönüllü olurlarsa birlikte çok mutlu olabilirler.

Balık Burcu Kadını İkizler Burcu Erkeği

Balık kadını ile ikizler erkeği uzun vadede anlaşması zor iki insandır. İkizler erkeği balık burcu kadını gibi meraklı ve yaratıcıdır. Ancak ilişkilerinde daha fazla romantizm, şefkat ve duyarlılık kazanması gerekir. Bunu kısa bir süre için yapabilecek olsa da uzun vadede onun için yorucu olabilir. İkisinin de günlük sorumlulukları nasıl paylaştıracaklarını bulması gerekir, çünkü ikisi de bu tür ayrıntılarla ilgilenmeyi sevmez.

Balık Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği

Balık kadını ile yengeç erkeği sevgi dolu bir çift olabilir. İkisi de su burcudur, sevecen, besleyici ve anlayışlı kişilerdir. Balık kadını ile yengeç erkeği sorunlara dikkat etmelidir, çünkü sorunlarla yüzleşmeyi genel olarak sevmezler. Ayrıca duygusal ve hassas doğaları da zaman zaman sorunlara yol açabilir. Birbirlerine bağlı kaldıkları sürece bir arada kalmayı ve mutlu olmayı başarabilirler.

Balık Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği

Balık kadını ile aslan erkeği ilişkisinin başarısı değişebilir. Aslan erkeği kraldır, balık burcu kadını ise onun kraliçesidir. Onu korumak isterken besler ve önemser. Ancak balık kadını için fazla zorba ve baskın olabilir. Ayrıca her zaman ondan alamayacağı ilgiye ihtiyacı vardır. Eğer orta yolu bulmaya istekliyseler mutlu bir ilişki yaratabilirler.

Balık Burcu Kadını Başak Burcu Erkeği

Balık kadını ile başak erkeği zor bir ikilidir. Başak erkeği mükemmeliyetçi olduğu için balık kadını dikkatli olmalıdır. Ev işleriyle daha çok ilgilenmeli, şikayet etmemelidir. Balık burcu kadını hassas olduğu için farklılıklarına rağmen birlikte devam etmeleri bir hayli zor olabilir. Her ikisi de evde sessiz ve sakin zaman geçirmeyi sevmesine rağmen ilişkileri için her zaman çaba göstermeleri gerekir.

Balık Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği

Balık kadını ile terazi erkeği arasındaki cinsel uyum harikadır. İkisi de dengeyi korumak için çaba gösterir. Romantik ve hassas insanlardır. Tek sorun terazi erkeğinin duyguları yerine mantığıyla karar vermesidir. Çünkü balık burcu kadını sadece hisseder, bu yüzden çözecek bir şeyi de yoktur. Terazi erkeğinin ise bunu anlaması zordur.

Balık Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği

Balık kadını ile akrep erkeği dengeyi bulabilirse büyük bir aşka sahip olabilir. Her ikisi de duygusaldır ama bunu birbirlerinden gizlerler. Birbirlerini herkesten iyi anlar, derinden bir tutkuyla bağlanırlar. Akrep erkeği özellikle yatak odasında hassas balık kadınına göre daha yoğundur. Balık kadını ise ondan dah azimlidir. Birbirlerine tamamlayan doğaları, harika bir ilişkiye sahip olmalarını sağlayabilir.

Balık Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği

Balık kadını ile yay erkeği ilişkisi karşılıklı özveri gerektirir. Her ikisi de yeni şeyler denemeye isteklidir ancak balık burcu kadını içe dönükken yay erkeği sosyalleşmeyi sever. Yay erkeği balık kadını ile birlikte evde oturmayı tercih etse de ona maceralar sunacaktır. Çünkü o daha samimi bir ilişki ister. Eğer karşılıklı özveride bulunamazlarsa bir arada kalmaları imkansızdır.

Balık Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği

Balık kadını ile oğlak erkeği ilişkisi bir kumardır. Balık kadını oğlak erkeğinden daha duygusal olmasına rağmen ona karşı sabırlıdır. Kontrolü ele alır ve işleri halleder. Bununla birlikte balık kadınının fantezi ve oyunlarından oğlak erkeği sıkılabilir. Birlikte mutlu olabilmeleri için oğlak erkeğinin ona ayak uydurmaya istekli olması gerekecek.

Balık Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği

Balık kadını ile kova erkeği ilişkisi, ikisi de açık fikirli olabilirse güzel olabilir. Kova erkeği balık kadınından daha dışa dönük ve sosyaldir. Balık burcu kadını daha duygusaldır, ayrıca kova erkeğinin duygularını incitmeyeye dikkat etmesi gerekir. İkisi de sorumluluk almaktan hoşlanmaz. Bunu aşabilirlerse bir arada kalabilirler.

Balık Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği

Balık kadını ile balık erkeği birçok ortak noktaya sahip olmalarına rağmen hem utangaç hem de içe dönük oldukları için tanışmaları zordur. İkisi de hayal aleminde yaşar, bu yüzden birlikte olmaktan büyük keyif alırlar. Birbirlerine derinden bir tutkuyla bağlanabilirler. Aralarındaki tek sorun, birinin gerçeğe dönmesidir. Gerçekçi olmaları gerektiğinde ilişkilerinde sorunlar ortaya çıkabilir.

İlginizi çekebilir: Balık Burcu Erkeği Özellikleri: Balık Erkeğini Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!