Oğlak Burcu Kadını Özellikleri: Oğlak Kadınını Yakından Tanıyın

Oğlak burcu kadını büyük hedeflere sahiptir, beceriklidir ve çalışkandır. O başarılı olmaya kararlıdır ve bir kadın olarak gerektiğinde iddialı olabileceğini garanti eder. Her zaman büyük resmi görür ve felsefi olarak iyiyle kötüyü birlikte algılar. Zorluklarla mücadele etmeyi iyi bilir, gerçek bir hayatta kalma uzmanıdır. Oğlak kadını için en önemli hedef başarıdır. Kendine güvenen, girişimci bir ruha sahiptir. Doğuştan liderdir. Başarıya giden yolculuğunda her başarı ile biraz daha yukarı çıkacaktır. Sadece gerçekten güvendiği insanları yaşamında tutar, bu yüzden genellikle az arkadaşı vardır. Kendisine yapılan saygısızlığı kabul etmeyecek ve sizden uzaklaşacaktır. Bir oğlak kadınını incitirseniz affedici olmayabilir, özür dilemeniz size olan güvenini geri getirmez. Oğlak burcunun genel özelliklerini keşfetmek için Oğlak Burcunun olumlu ve olumsuz genel özellikleri yazımıza göz atabilir; Oğlak kadını özellikleri hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Kadını Genel Özellikler

Oğlak burcu kadınları güçlü ve güvenilir bir duruşa sahiptir. Onlar için güven içinde olmak çok önemlidir. Bu yüzden sıra dışı maceralar aramaz, hayatlarının aşklarını beklerler. İlişkilerinde ya da günlük hayatlarında yaşadıkları bir üzüntü veya hayal kırıklığı onların tüm motivasyonlarını kaybetmeleri için yeterlidir. Güçlü ve kuvvetli yapıda olan Oğlak burçları kendilerine güvenli duruşlarıyla dikkat çekerler. Oğlak kadınları güzel ve orantılı yüz hatlarıyla da hayranlık uyandırırlar. Ne kadar güçlü bir duruşa sahip olsalar da onlar romantik olmayı isterler. Duygularını göstermekten çekinebilen Oğlak kadınları, hayatının aşkını bulduğunu düşünüyorsa ona güvenebilir ve sorumluluk alarak fedakarlıkta bulunabilir.

Disiplinli olan Oğlak burçları cinsel hayatında da düzenli birlikteliğe önem verirler. Çok tutkulu olsalar da sadık bir partnerdirler. Cinsel hayatlarında mutlu olmaları için aşk onlar için şarttır. Güvenilir bir kişilikleri olan Oğlak kadınları, aldıkları kararın arkasında durur ve özellikle iş hayatında çalışkan, azimli ve sabırlı davranarak takdir toplar. Çalışarak kazanmak ve sonrasında keşfederek öğrenmek onlar için çok keyif veren aktivitelerdir. İş hayatında başarılı olmak ve emeğinin karşılığını almak onları çok mutlu eder. Oğlak kadını yeni yerler görmeyi sevdiği için sürpriz seyahatler onları çok mutlu eder.

En ünlü Oğlak kadınları: Ebru Şallı, Çağla Şikel, Kate Middleton, Kate Moss.

Oğlak Burcu Kadını Cinsellik

Oğlak kadını cinsellik konusunda talep etmekten çekinmeyen, fiziksel olarak çekici bir kadındır. Oğlak kadını her konuda olduğu gibi yatak odasında da tatmin etmek ve övgüleri toplamak ister. Diğer alanlarda farklı görünebilir ancak cinsel yaşamında şehvetli, korkusuz ve tutkuludur.

Oğlak Burcu Kadını Aşk

Oğlak kadını kendine yeten sert görünüşünün aksine sevildiğini, önemsendiğini ve saygı gördüğünü hissetmek ister. Onun yumuşak ve korumalı bir kalbi vardır. Oğlak burcu kadını için aşk bir oyun değildir, o ne istediğini bilir ve zamanını boşa harcamak, daha azına razı olmak istemez. Amacı kalıcı bir ilişki kurmaktır. İlk buluşmanızda bile sizinle geçireceği yılların hayalini kuruyor olabilir. Eğer kendisi olmasına izin verecek kadar kendine güvenen birini bulabilirse tüm zamanlarda sevdiğinin yanında olacak ve harika bir birliktelik için fedakarlık yapmaktan kaçınmayacaktır.

Oğlak Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Oğlak burcu kadını diğer insanlar tarafından nasıl algılandığıyla ve görünüşüyle gurur duyar. Genellikle ultra kadınsı bir görünümü vardır. Muhafazakar, uyumlu, zariftir ve görgü kurallarına bağlıdır. Özel hayatında da diğer ilişkilerinde de daima dürüst davranır. Bir oğlak kadını duruşuyla herkese gücünü gösterebilir, otoriter bir sese ve ciddi bir tavra sahiptir.

Oğlak Burcu Kadınının Diğer Burçlar İle Uyumu

Oğlak kadını bilgeliğin ve içsel becerikliliğin bir birleşimidir. Sert görünen kişiliği sebebiyle çoğu insan tarafından tamamen yanlış anlaşılır. Onun duruşundan korkmayın. Çünkü oğlak burcu kadını gerçekte inanılmaz derecede hassas ve duygusal. Sadece bunu sık sık gösteremez. Gerçekte nasıl hissettiği hakkında size hiçbir şey belli etmeyebilir. Ayrıca melankolik düşünmeye yönelik belli bir eğilimi vardır. Rahatsız olduğu şeyi söylemeden önce genellikle asırlar boyunca içinde tutacak ve biriktirecektir. Bu yüzden anda net bir şekilde iletişim kurmayı öğrenmesi gerekir. Oğlak burcu kadınının diğer burçlarla uyumunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Oğlak Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği

Oğlak kadını ile koç erkeği ilişkisi kolay değildir. Koç erkeği oğlak kadınını sıkıcı ve düşüncesiz bulabilir. Oğlak kadını akşamları evde oturmak isterken koç erkeği dışarı çıkmak ister. Her ikisi de çok çalışır ama oğlak kadını parasını biriktirmek isterken koç erkeği harcamayı sever. Aralarında cinsel çekim olsa da daima bir liderlik savaşı yaşarlar. Eğer bunu sırayla yapmayı öğrenebilirlerse birlikte mutlu olmaları mümkündür.

Oğlak Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği

Oğlak kadını ile boğa erkeği mükemmel bir eşleşmedir. Her ikisi de çalışkandır ve paralarını anlamsızca harcamazlar. Evlerini ve işlerini yavaş yapmayı severler. Onların birlikteliğiyle ilgili tek sorun, planlanmamış zorluklarla başa çıkmak olacaktır. Neyse ki oğlak kadını da boğa erkeği de sakin ve mantıklıdır. Yavaş da olsa işler sonunda yoluna girecektir.

Oğlak Burcu Kadını İkizler Burcu Erkeği

Oğlak kadını ile ikizler erkeği ilişkisinde her ikisinin de sakinleşmeye ve eğlenmeye ihtiyacı vardır. İkizler erkeğinin oğlak kadını tarafından düzensiz görülmemesi için daha olgun ve sorumlu olmaya çalışması gerekir. Severse tüm sorumlulukları memnuniyetle üstlenecektir. Oğlak kadını ise bir arada kalabilmeleri için yeni şeyler denemek zorunda kalacaktır. Eğer dengeyi bulabilirlerse birlikte mutlu olabilirler.

Oğlak Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği

Oğlak kadını ile yengeç erkeği sabırlı oldukları ve birbirlerini anladıkları sürece anlaşabilirler. Ancak oğlak kadını yengeç erkeğinin duygularını incitmemeye özen göstermelidir. Ki bu onun anlamakta zorluk çektiği bir şeydir. Her ikisi de rahat bir ev hayatını ve basit romantik hareketleri severler. Oğlak burcu kadını yengeç erkeğinin bir şeyleri konuşmasına ve daha açık olmasına yardımcı olabilir.

Oğlak Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği

Oğlak kadını ile aslan erkeği zor bir ikilidir. Aslan erkeği ilişkinin lideri olmayı, övülmeyi ve beğenilmeyi sever. Ancak oğlak kadınının bu kadar saçmalığa vakti yoktur. Oğlak burcu kadını onun anlayış eksikliğini soğuk ve acımasız bulur. Her ikisi de inatçıdır, bu yüzden anlaşmakta zorlanırlar. Yine de aslan erkeği egosunu devre dışı bırakabilirse ve arada bir liderliğin oğlak kadınına geçmesine izin verebilirlerse birlikte mutlu olmaları mümkündür.

Oğlak Burcu Kadını Başak Burcu Erkeği

Oğlak kadını ile başak erkeği oldukça iyi anlaşır. Her ikisi de çok çalışır ve paralarını biriktirirler. Bununla birlikte oğlak kadını talepkar olabileceği ve başak erkeği de pes etmeyi sevmediği için çatışabilirler. Ne kariyerlerini ne de ideallerini feda etmek istemezler. Uzlaştıkları sürece aslında ikisinin de aynı şeyleri istediğini göreceklerdir.

Oğlak Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği

Oğlak kadını ile terazi erkeği ilişkisinde terazi erkeği oğlak kadınından daha sosyal ve dışa dönüktür. Her ikisi de düşüncelidir ve karar almaları zaman alır. Ancak oğlak kadını bir karar verdiğinde terazi erkeği feragat etme eğilimindeyken o kararına sadık kalır. Terazi erkeği dengeyi korumayı sevdiği için oğlak kadınının liderlik etmesine izin verebilir.

Oğlak Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği

Oğlak kadını ile akrep erkeği iyi bir ikilidir. Akrep erkeği oğlak kadınını kabuğundan çıkarmaya yardımcı olabilir. Yatak odasında bile yeni şeyler denemesini sağlayabilir. Sadece akrep erkeği oğlak burcu kadını için çok gizemli olabilir. Bu da onu rahatsız edebilir. Yine de sadık olduğu sürece iyi bir ilişkileri olacaktır.

Oğlak Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği

Oğlak kadını ile yay erkeği birbirine benzemez ancak bazen zıtlıklar birbirini çeker. Oğlak kadını ciddiyken yay erkeği maceracı ve eğlencelidir. Oğlak burcu kadını yavaş ve kararlıyken yay erkeği hızlı ve öfkelidir. Ayrıca yeni şeyler denemeyi sever. Yay erkeği sorumlulukların kontrolünü oğlak kadınına bırakacaktır ancak onun sürekli çalışmasından bıkabilir. Uzun süre birlikte kalabilmeleri için bir parça taviz vermeleri gerekir.

Oğlak Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak kadını ile oğlak erkeği ilişkisindeki tek sorun her ikisinin de liderlik eğiliminde olmasıdır. Bu nedenle kimin kontrolü ele alacağı konusunda aralarında mücadele olabilir. Ayrıca ikisi de çok çalışma ve hayatı çok ciddiye alma eğilimindedir. Faturalar her zaman ödenecek ama eğlenmeye zaman ayırmaları gerekecek.

Oğlak Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği

Oğlak kadını ile kova erkeği ilişkisi zor olsa da mümkündür. Oğlak kadını çok çalışır, kova erkeği eğlenmeyi sever. Oğlak burcu kadını evde kalmayı severken kova erkeği sosyaldir. Yine de her ikisi de mantıklı olduğu ve bir şeyleri dile getirebildiği için uzlaşabilirler.

Oğlak Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği

Oğlak kadını ile balık erkeği birbirini tanımaktan zevk alabilir. İkisi de temnkinlidir. Balık erkeğinin parayla arası iyi olmadığı için oğlak kadınının maddiyatı yönetmesine izin verecektir. Ayrıca oğlak kadınının soğuk tavrının sadece dışarıdan öyle olduğunu anlayıp sevgisine inanırsa birlikte güzel bir ilişkileri olabilir.

İlginizi çekebilir: Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri: Oğlak Erkeğini Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!