Terazi burcu kadını hakkında bilinmesi gerekenler

Terazi burcu kadınları lüksü, pahalı giysileri ve modayı yakından takip etmeyi çok severler. Hayatı güzel ve zevk içinde yaşamak ve ihtiyaç duydukları lüks şeylere kavuşabilmek için para onlar için olmazsa olmazdır. Paraya bu kadar önem verseler de onlar aslında aşksız asla yaşamak istemezler. Hem para hem aşk içinde yaşamak onlar için çok uygundur zira onlar tam bir Venüs kızıdır! Genellikle dengeli yapıda insanlardır. Ancak tıpkı gerçek bir terazi gibi onlar da zaman zaman dengelerini şaşırabilirler. Böyle durumlarda karşılarındakileri oldukça şaşırtırlar. Güzel olan şeylere değer verdikleri için hayata güzel bakarlar, hayatındaki insanlara güzel davranırlar ve hep güzel şeylerin olmasından yanadırlar. Bu huyları onları çok uyumlu ve çok sevilen kadınlar yapar.

Efsane oyuncu Brigitte Bardot da bir Terazı kadını…

Etraflarına neşe saçan pozitif yapıdaki Terazi kadınları eğer onlara kendilerinin başkalarına yaptığının tam tersi bir hareket yapılırsa çok incinip kırılabilirler. Çünkü onlar her şeye ve herkese güzel gözle bakarlar. Bu yüzden herkesi kendileri gibi zannetme huyları vardır. Ancak hayat ve insanlar her zaman iyi şeylerle karşılaştırmayabilir insanı. Böyle durumlarda kendilerini yalnız ve kırılgan hissedebilirler. Hem de yalnız kalmaktan hiç hoşlanmazlar. Hayatında Terazi burcu olan bir kimse bu pozitif insanın değerini bilmeli ve onunla birlikte kötü olaylara gebe olmak yerine, pozitif duyguları güçlendirmeli ve büyütmelidir. Böylece Terazi kadının sizi mutlu etmek için yapmayacağı şey yoktur.

Terazi burçları fiziksel olarak; genellikle çekici dış görünümleriyle çok dikkat çeker. Burunları adeta hokka burun denilebilecek yapıdadır. Modayı severek takip ederler ve her zaman moda olanı takip etmek isterler. Süslenmeyi ve kendileriyle ilgilenmeyi çok severler. Terazi burcunda doğanların güzel giyinmek ve makyaja olan ilgileri çok küçük yaştan itibaren başlayabilir.

En ünlü Terazi kadınları; Hülya Avşar, Ayşegül Aldinç, Brigitte Bardot, Meryl Streep, Kim Kardashian, Avril Lavigne

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!