8 Nisan 2024 Güneş Tutulması: Teraziler ve yükselen Teraziler

Evlilik, ortaklık ve tüm ilişki konuları, ana gündeminizi oluşturuyor. Yarım kalmış bir ilişkinin devamı, evlilik adımı atmak, ortaklık kurmak gibi cesur adımlar atabilirsiniz. İlişkiler adına cesaret göstermeniz için geliyor Koç burcu güneş tutulması. Eyleminizde belirsizliğe düşmek yerine cesaret edip adım atmalısınız. İlişkiler ve siz, burada esas olan dengesizliğe denge kurmak. Bazı Terazi veya yükselen Teraziler için evlilik veya ilişkilerde ayrılık kararlarını gösterirken, başka yol güzergahlarının da kapısını aralıyor.

Sağlık ve çalışma hayatı

Çalışma hayatınızda belki patronlarınız tarafından çok sorumluluk verilebilir. Kurum işlerinin yoğunluğu, çalışma arkadaşlarınızın zorlukları, çalışma yükü, var olan rahatsızlıklarınızı nüksettirebilir. Belki kendi işinizi kurma anlamında büyük sorumluluk alabilir, bu anlamda cesur bir girişimde bulunabilirsiniz. Koç burcundaki güneş tutulmasıyla birlikte sağlık konularınız önemli! Gerekli kontrolleri, tetkikleri yaptırmalı ve sağlığınız için bir beslenme rutini oluşturmalı, aynı zamanda da ona uymalısınız. Satürn, sağlık ve beslenme konularınızda size disipline olmanız için zorlarken, çalışma koşullarınızı gözden geçirmelisiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan gelecek Satürnyen dersler de olacağını söylemeliyim. Burada sınırınızı belirliyor olacaksınız. Günlük rutinlerinizi yaparken kendinizi kırgın, yorgun hissedebilirsiniz. Bu dönem, bu nedenden dolayı günlük rutin alışkanlıklarınızı kendi sağlığınız ve çalışma hayatınız ile dengeli şekilde düzenlemeli, disiplinli hareket etmelisiniz. Ortak gelir, miras, eşin geliri, ortak para, gizli bilgiler, gizli ilimler anlamında şans ve fırsatlar yakalayabilir ve buradaki fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Nisan ayı önemli!

İletişimde yanlış anlaşılmalara, eskiden kalan projelere, birtakım düzeltilmesi gereken konulara, evraksal işlemlerinize dikkat! Tekrar tekrar gözden geçirmelisiniz. Aynı zamanda sosyal çevrede iletişime dayalı birtakım gündemleriniz de olabilir. Eşiniz, tüm ilişkileriniz, kardeşleriniz, akrabalarınız konusunda iletişim sorunları olacağından, doğru dinlediğinizden, doğru düşündüğünüzden emin olmalısınız. Aktarım konusunda daha özenli olmalı ve süreci en iyi şekliyle yönetmelisiniz. Varsa önemli işlerinizi 27 Nisan sonrasına erteleyebilirsiniz. Nisan ayı süresince evlilik ve ortaklıklar adına önemli kararlar vermemeniz ve imza, sözleşme vb. durumlar yapmamanız önemli. Merkür retro bitimine ertelemelisiniz.

Genel olarak ya sağlık sebebiyle iş konusunda sıkıntı yaşayabilir ya da iş sebebiyle sağlık gündemleriniz olabilir. İlişkiler yerine kendinizi seçin. Tutulma boyunca rutinler oluşturun, karamsar olmadan bireysel hareket etmeye çalışın. Ortak gelir anlamındaki fırsatları mutlaka değerlendirmelisiniz. Sevgili Teraziler ve yükselen Teraziler, Koç burcundaki güneş tutulmasının sizlere güzellikler getirmesini diliyorum. Sevgilerimle.

Güneş tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam