8 Nisan 2024 Güneş Tutulması: Yaylar ve yükselen Yaylar

Aşk hayatınız konusunda oldukça cesur davranacağınız bir güneş tutulması. Kalbinize güzel bir heyecan ve beraberinde şifalanacağınız bir aşk gelebilir. Ancak Merkür’ün retro hareketi nedeniyle Nisan ayı, kararlar almak adına oldukça riskli. Şanslısınız, ancak aile ve çevre anlamında kısıtlanacağınız için istekleriniz konusunda rahat hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Yaklaşık 6 ay sürecek olan güneş tutulması size aşk konusunda önemli katkılar sağlayacak.

Çocuklar ve yaratıcılığınız

Yetenekleriniz, hobileriniz açısından da şanslısınız ancak aileden kaynaklanan kısıtlamaları hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınız ve yetenekleriniz konusunda doğru adımlar atmalısınız. Aynı zamanda içinizdeki küçük çocuğu fark etmek adına, onun için bir şeyler yapmanın da tam zamanı. Çocuklarla ilgili olan konularda eskiden kalan sosyal konular veya projelerin tamamlanması söz konusu.

Ev, aile, yuva

Ev, yuva anlamında sorumluluklar oldukça kendini gösterebilir Koç burcu güneş tutulmasıyla. Ebeveynlerin sağlık sorunları olabilir veya kendi kurmuş olduğunuz ailenizdeki sorumluluklar, görevler, sorunlar baş gösterebilir. Ev konularıyla ilgili düzenlemeler, tadilat vs. gibi şeyler de gündeminizde olabilir.

Nisan ayı önemli!

Merkür retro pozisyonunda olacağından, iletişimde yanlış anlaşılmalar olabilir. Eskiden kalan projelere, birtakım düzeltilmesi gereken konulara, evrak işlemlerinizde dikkat! Tekrar tekrar gözden geçirmelisiniz. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, akrabalarınız konusunda iletişim sorunları olacağından, doğru dinlediğinizden, doğru düşündüğünüzden emin olmalı, aktarım konusunda daha özenli olmalısınız ve süreci en iyi şekilde yönetmelisiniz. İlişkiler adına 27 Nisan sonrası kararlar almanız daha uygun.

Genel olarak aşkta şanslısınız ancak doğru adımlar attığınızdan emin olmak için retro bitimini beklemelisiniz. Yeteneklerinizi, becerilerinizi keşfedin ve buna doğru ilerleyin, hobilerinizle ilgilenin ve kendinizi bu anlamda durdurmayın. Sağlık konusunda sinyal veren bazı rahatsızlıklarınız varsa, onlar üzerinde tetkikler yaptırmalı, çalışma arkadaşlarınız veya çalışma koşullarınızda oluşabilecek beklenmeyen durumlara da açık olmalısınız. Sevgili Yaylar ve yükselen Yaylar, Koç burcu güneş tutulmasının size güzellikler getirmesini diliyorum. Sevgiler.

Güneş tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam