Başaklar ve yükselen Başaklar, Jüpiter kariyer ve statünüze iyicil etkilerle geliyor

Jüpiter, gökyüzünün en büyük gezegeni, mitolojide Zeus olarak bilinir ve aynı zamanda çapkın bir arketip olarak da var. Ancak bu konu oldukça büyük olduğundan şimdilik bunu konunun dışında bırakıyor ve etkilerinden bahsetmek istiyorum. Gökyüzünde şimşek ve gök gürültüsü etkisindedir. İnanılmaz büyüteç etkisi vardır. Bulunduğu yerde, şans, bolluk, bereket, fırsatlar getirir. Olumlu veya olumsuz her şeyi büyütür. Herkesin doğum grafiğindeki etkileşimi neticesinde kimine sınırsız bolluk verirken, bazılarına daha az şans ve bolluk verebilir. Bu, kişinin doğum grafiği ile bağlantılıdır.

Bir düşünün bakalım; 2012-2013 yıllarında neler yaşadınız? Kariyer ile alakalı? Statünüz ile ilgili? Toplumdaki yeriniz ile ilgili? Anne-baba olmak belki? Ve şimdi, 26 Mayıs 2024 tarihinde Jüpiter’in İkizler burcuna geçmesiyle, 9 Temmuz 2025 yılına kadar şans ve fırsatlarla karşılaşacaksınız.

Kariyerinizde önemli şans ve fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz

Haritanız vadediyorsa, çok şanslı bir dönem olabilir sizin için. Kariyer anlamında büyüyebilir ve başarılı işlere imza atabilirsiniz. Duruşunuz değişebilir, saygınlığınız büyüyebilir. Evlilik kararı alınabilir veya ortaklık kararı. Anne-baba olma gibi önemli kararlar, sorumluluklar alabilirsiniz belki. Toplum önündeki duruşunuz değişebilir, örneğin hala, amca, teyze olabilirsiniz gibi.

Göz önünde olacağınız bir dönem

Kariyer konularında fırsatları kovalayın. Jüpiter İkizler’de bu anlamda size şans ve fırsatlar getirecektir, bunları görmeye çalışın. Varsa iş planlarınız, kariyerinizde yükselme gibi, Jüpiter İkizler size iyicil etkilerini getirecektir, yeter ki siz fırsatları es geçmeyin.

Ön plandasınız, bunu fark edeceğiniz bir geçiş olacak, Jüpiter İkizler transiti. Daha kararlı, daha olgun, emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Jüpiter doğası gereği olumlu ve olumsuz her şeyi abartabildiği için sizin nasıl bir etki alacağınızı haritanız geneli belirler. Size getireceği şans ve fırsatları merak ediyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Sevgilerimle.

Jüpiter İkizler seyahatinin diğer burçlara olan etkisi için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam