Yaylar ve yükselen Yaylar: Evlilik, ilişkiler, ortaklık konularında şanslısınız

Jüpiter, gökyüzünün en büyük gezegeni, mitolojide Zeus, aynı zamanda çapkın bir arketipi var. Ancak bu konu oldukça büyük olduğundan şimdilik bunu konunun dışında bırakıyor ve etkilerinden bahsetmek istiyorum. Gökyüzünde şimşek, gök gürültüsü etkisindedir. İnanılmaz büyüteç etkisi vardır. Bulunduğu yerde şans, bolluk, bereket ve fırsatlar getirir. Olumlu veya olumsuz her şeyi büyütür. Herkesin doğum grafiğindeki etkileşimi neticesinde kimine sınırsız bolluk verirken, bazılarına daha az şans ve bolluk verebilir. Bu, kişinin doğum grafiği ile bağlantılıdır.

Hatırlayın bakalım 2012-2013 yıllarını neler yaşadınız? İlişkiler? Evlilik? Ortaklık? Davalar? Bu gibi konularda ne gibi iyicil etkiler aldınız? Şimdi, 26 Mayıs 2024 tarihinde Jüpiter’in İkizler burcuna geçmesiyle evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar anlamında şans ve fırsatlar yaşayacaksınız, ta ki 9 Haziran 2025 yılına dek.

Evlilik kararı alabilirsiniz

Jüpiter her türlü ilişkilerinizi genişletirken, ikili ilişki ve eş konusunda bol talihli adaylar karşınıza çıkarabilir. Burada büyümek isteyebilirsiniz. Evliliğin sizi iyi anlamda etkileyeceği iyimserliğine sahip olabilir ve ilişkinizi resmiyete taşıyabilirsiniz. Evliliğin manevi boyutu sizin için önemli olabilir bu transitle. Uzun vadeli ciddi bir ilişki başlayabilir hayatınızda.

Ortaklık kararları alabilirsiniz

Ticaretle uğraşıyorsanız iş bağlantıları aktif olabilir Jüpiter İkizler transitiyle. Anlaşmalar, sözleşmeler, önemli imzalar atılabilir, önemli kararlar alınabilir. Danışanlarınız varsa Jüpiter bu alanı ciddi şekilde büyütecektir, daha geniş bir çevre ve ilişkiler deneyimlemeniz için şans ve fırsatlar sunacaktır.

Şans ve fırsatları değerlendirin

Ciddi bir ilişkiniz varsa evlilikle taçlandırırsınız. Ciddi ilişkiye başlarsınız. İlişkiler konusu genel anlamda büyür ve genişler ve siz de olumlu anlamda etkiler alırsınız. Buradaki fırsatları görün, değerlendirin. Sonsuz bereket ve bolluk gezegeni Jüpiter’in iyicil etkilerini yaşamınıza katın. Haritanızdaki yerleşimini merak ediyorsanız danışmanlık almak için bana ulaşabilirsiniz. Olumlu bir deneyim olmasını diliyorum. Sevgilerimle…

Jüpiter İkizler seyahatinin diğer burçlara olan etkisi için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam