Terazi ve yükselen Teraziler, Jüpiter İkizler transiti hayata bakışınızı genişletmeye geliyor

Jüpiter, gökyüzünün en büyük gezegeni ve mitolojide Zeus olarak bilinir; aynı zamanda çapkın bir arketipe sahiptir. Ancak bu konu oldukça büyük olduğundan şimdilik bunu konunun dışında bırakıyor ve etkilerinden bahsetmek istiyorum. Gökyüzünde şimşek, gök gürültüsü etkisindedir. İnanılmaz bir büyüteç etkisi vardır. Bulunduğu yerde, şans, bolluk, bereket, fırsatlar getirir. Olumlu veya olumsuz her şeyi büyütür. Herkesin doğum grafiğindeki etkileşimi neticesinde kimine sınırsız bolluk verirken, bazılarına daha az şans ve bolluk verebilir. Bu, kişinin doğum grafiği ile bağlantılıdır.

Hatırlayın bakalım, 2012-2013 yıllarında neler yaşadınız? Maneviyat? Felsefe? Hayat felsefenizi değiştiren bazı öğretiler? İnançlar? Yurt dışı? Dünyaya bakışınız? gibi konularda şans ve fırsatlarla karşılaştınız o dönemlerde. Şimdi, 26 Mayıs 2024 ve 9 Temmuz 2025 tarihleri arasında Jüpiter İkizler, sizin maneviyatınızı büyütmeye yardımcı olacak.

Hayata daha iyimser ve olduğu gibi bakabilirsiniz

Jüpiter’in iyiciliğiyle hayata daha iyimser bakabilirsiniz. Maneviyatın önemini sorgularken büyüdüğünüzü hissedeceksiniz. Derin düşünmeye başlayabilirsiniz bu dönem. Felsefeye merak duyabilirsiniz. Daha çok kitap okumayı, doğada olmayı ve kendi başınıza olmayı tercih edebilirsiniz. Seyahatler, geziler ve farklı ülkelere merakınız artabilir. Yurt dışı fırsatları çıkabilir karşınıza ve bunları değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Şans ve fırsatları kaçırmayın

Maneviyatınızı genişletin. Yurt dışı konularında güzel gelişmeleri değerlendirin. Tabii ki Jüpiter İkizler seyahatinin bireysel haritanızdaki etkileşimi çok önemli olacak. Haritanızın detaylı bakılmasını isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz. Jüpiter İkizler transitinin sizlere olumlu katkılar getirmesini diliyorum, sevgilerimle.

Jüpiter İkizler seyahatinin diğer burçlara olan etkisi için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam