Kova ve yükselen Kovalar: Aşk hayatınız ve çocuklar konusunda iyicil etkiler alacaksınız

Jüpiter, gökyüzünün en büyük gezegeni, mitolojide Zeus olarak bilinir ve aynı zamanda çapkın bir arketipi vardır. Ancak bu konu oldukça büyük olduğundan şimdilik bunu konunun dışında bırakıyor ve etkilerinden bahsetmek istiyorum. Gökyüzünde şimşek ve gök gürültüsü etkisindedir. İnanılmaz bir büyüteç etkisi vardır. Bulunduğu yerde şans, bolluk, bereket ve fırsatlar getirir. Olumlu veya olumsuz her şeyi büyütür. Herkesin doğum grafiğindeki etkileşimi neticesinde kimine sınırsız bolluk verirken, bazılarına daha az şans ve bolluk verebilir. Bu, kişinin doğum grafiği ile bağlantılıdır.

Hatırlayın bakalım, 2012-2013 yıllarında neler yaşadınız? Aşk hayatınızda? Çocuklar konusunda? Yaşamdan aldığınız keyif? Eğlence anlayışınız? Hobileriniz? Gibi birçok konuda iyicil etkiler almıştınız. Şimdi, 26 Mayıs 2024 tarihinde Jüpiter’in İkizler burcuna geçmesiyle birlikte aşk hayatınızda, çocuklar konusunda, hobilerinizde, şans oyunları gibi birçok konuda şans ve fırsatlarla karşılaşacaksınız.

Aşk konusunda şanslı olacaksınız

Burada kendinizin büyüdüğünü hissedebilirsiniz. Entelektüel kişiler karşınıza çıkabilir. Birçok farklı kişi karşınıza çıkabilir, beraberinde eğlence anlayışınız gelişebilir. Hobilerinize merak ve ilginiz uyanabilir ve bu dönemde daha çok yeteneklerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınız konusunda keşfe çıkabilirsiniz. Jüpiter size şans ve bolluk verecektir.

Çocuklar konusunda şanslısınız

Bu, kendi içinizdeki çocuk konusunu bile gösterebilir. Yaratıcılığınız konusunda destekleneceksiniz. Eğlence anlayışınızı sorgulayacaksınız. Varsa çocuklarınız, bu anlamda onlarla yeni yerler keşfetmek isteyebilirsiniz. Jüpiter sizi çocuklar konusunda da destekleyecek.

Şans ve fırsatları görmeye çalışın

Aşk hayatınızda bolluk, çocuklar konusunda bereket, yaratıcılığınızı geliştirmenizde şans ve fırsatlar sizi bekliyor, Jüpiter İkizler seyahatinde. Doğum haritanızı merak ediyorsanız ve Jüpiter İkizler transitinin sizin bireysel haritanızda nasıl bir etkileşim yarattığını öğrenmek istiyorsanız, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgilerimle…

Jüpiter İkizler seyahatinin diğer burçlara olan etkisi için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam