8 Nisan 2024 Güneş Tutulması: Oğlaklar ve yükselen Oğlaklar

Kökleriniz, anne, baba, ailedeki büyükler, ev alımı, ev satımı, taşınmalar, yer değişikliği, ev düzenleme gibi konular gündeminizde olacak. Ebeveynlerinizin sağlık konularına, rahatsızlıklarına bağlı olarak biraz hassas bir dönem olabilir sizin için.

Yakın çevre, komşular ve kardeşler

Yakın gördükleriniz anlamında bir sınır ve soğukluk hissedebilirsiniz. Zaman zaman zorlanabilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. İletişimdeki sıkıntılar, verdiğiniz mücadelenin sizdeki psikolojik etkisi ve burada anlaşmak anlamında Satürnyen sınavlar olacağından, kendi sınırlarınızı korumalısınız. Eğitimler konusunda birtakım kısıtlanmalar yaşanabilir.

Aşk ve içinizdeki çocuk

Kalbiniz sürpriz bir aşkı kucaklayabilir, bu aşkı doyasıya yaşamak isteyebilir ve burada kendinizi, içinizdeki çocuğu beslediğini ve büyüttüğünü hissedebilirsiniz. Ancak yavaş ve temkinli ilerlemekte fayda var, birden başlayan aşk, birden ayrılıkla sonuçlanabilir.

Nisan ayı önemli!

Merkür retro pozisyonunda olacağı için aile içinde iletişimde yanlış anlaşılmalar olabilir. Eskiden kalan projeleri tamamlamak gerekebilir. Birtakım düzeltilmesi gereken konulara, evraksal işlemlerinize dikkat! Tekrar tekrar gözden geçirmelisiniz. Yakın çevreniz, sosyal çevreniz, kardeşleriniz, akrabalarınız konusunda iletişim sorunları olacağından, doğru dinlediğinizden, doğru düşündüğünüzden emin olmalı, aktarım konusunda daha özenli olmalısınız ve süreci en iyi şekilde yönetmelisiniz. Önemli anlaşmalar, imzalar için 27 Nisan sonrası Merkür retro bitimini beklemenizde yarar var.

Genel olarak

Aile konusu yoğun bir şekilde gündeminizde olacak. Ev değişikliği konusunda önemli cesur adımlar atmak isteyebilirsiniz. Sürpriz bir aşk gelebilir ancak temkinli adımlar atılmalı. Yakın çevre, kardeşler, akrabalar vs. gibi alanlarda iletişim konularına özellikle dikkat! Burada gereken sorumluluklarınızı almalı ve kendi sınırınızı da korumalısınız. Güneş tutulmasının etkisi 6 ayı kapsıyor. Oğlaklar ve yükselen Oğlaklar, Koç burcu güneş tutulmasının sizlere güzellikler getirmesini diliyorum. Sevgilerimle…

Güneş tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam