Akrepler ve yükselen Akrepler: Finans, cinsellik ve okült konularda iyileşme süreci sizi bekliyor

Jüpiter, gökyüzünün en büyük gezegeni ve mitolojide Zeus olarak bilinir; aynı zamanda çapkın bir arketipe sahiptir. Ancak bu konu oldukça büyük olduğundan şimdilik bunu konunun dışında bırakıyor ve etkilerinden bahsetmek istiyorum. Gökyüzünde şimşek ve gök gürültüsü etkisindedir. İnanılmaz bir büyüteç etkisi vardır; bulunduğu yerde şans, bolluk, bereket ve fırsatlar getirir. Olumlu veya olumsuz, her şeyi büyütür. Herkesin doğum grafiğindeki etkileşim neticesinde kimine sınırsız bolluk verirken, bazılarına daha az şans ve bolluk verebilir. Bu, kişinin doğum grafiği ile bağlantılıdır.

Hatırlayın bakalım 2012-2013 yıllarını

Neler yaşadınız? Para durumlarınız? Miras? Ortak gelir kaynakları? Maddi destek? Maddi bir bereket? Bu gibi konularda neler yaşadınız bir hatırlayın. Şimdi 26 Mayıs 2024 tarihinde Jüpiter’in İkizler burcuna geçmesiyle finansal kaynaklarınızda bir iyileşme söz konusu olacak, 9 Temmuz 2025 tarihine dek.

Ortak finansal kaynaklar

Mal, mülk, miras ve yatırımlar söz konusu. Ortağınız varsa, ortak bir iş yapıyorsanız güzel paralar kazanabilirsiniz. Evliyseniz eşinizden dolayı maddi açıdan bir iyileşme veya eşin ailesinden bir miras gündemleriniz olabilir. Kendi ailenizden maddi bir destek görebilirsiniz; toplu bir para elinize geçebilir ve yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Finansal açıdan oldukça şanslı olacağınız bir süreç sizi bekliyor.

Okült konulara merak

Okült konulara merak bu dönem artabilir. Gizli ilimler, gizli bilgiler anlamında da Jüpiter sizi büyütmek isteyecek. Cinsellik anlamında aktif bir süreç olabilir; yeni deneyimler keşfedebilirsiniz kendinizde.

Jüpiter İkizler transiti

Jüpiter İkizler transiti, mali konularınızda, gizli konular anlamında bilgilenmenizde ve cinsellik anlamında büyümenizde size iyicil etkileriyle güzellikler getirecek. Jüpiter olumlu ve olumsuz her şeyi abartabildiği için sizin doğum haritanız burada önemli olacaktır. Haritanızdaki Jüpiter İkizler transitini merak ediyorsanız bana ulaşabilirsiniz, sevgilerimle.

Jüpiter İkizler seyahatinin diğer burçlara olan etkisi için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam