Aslanlar ve yükselen Aslanlar, Jüpiter İkizler sizi hedefler ve idealleriniz konusunda büyütmek istiyor

Jüpiter, gökyüzünün en büyük gezegeni, mitolojide Zeus olarak bilinir ve aynı zamanda çapkın bir arketipe sahiptir. Ancak bu konu oldukça büyük olduğundan şimdilik bunu konunun dışında bırakıyor ve etkilerinden bahsetmek istiyorum. Gökyüzünde şimşek ve gök gürültüsü etkisindedir, inanılmaz büyüteç etkisi vardır. Bulunduğu yerde şans, bolluk, bereket, fırsatlar getirir. Olumlu veya olumsuz her şeyi büyütür. Herkesin doğum grafiğindeki etkileşimi neticesinde kimine sınırsız bolluk verirken, bazılarına daha az şans ve bolluk verebilir. Bu, kişinin doğum grafiği ile bağlantılıdır.

Hatırlayın bakalım, 2012-2013 yıllarında neler yaşadınız? Hedefleriniz? İdealleriniz? Sosyal çevreniz? Ortamlarda, davetlerde, gruplarda, derneklerde? gibi alanlarda… 26 Mayıs 2024’te Jüpiter’in İkizler burcuna geçmesiyle birlikte kariyer ve sosyal çevre anlamında büyük iyicil Jüpiter’in şans ve fırsatlarıyla yaklaşık 9 Temmuz 2024 tarihine dek yaşayacaksınız.

Çevreniz inanılmaz büyüyor

Belki yeni bir çevre ve arkadaşlıklar, ortamlar edinebilir, burada büyüyebilir, genişleyebilirsiniz. Şans ve fırsatlar size sosyal çevreden gelebilir. Belki katılacağınız bir davette veya vakıfta, derneklerde, üye olduğunuz yerlerde bolluk ve bereket görebilirsiniz. Hayvanlar, insanlık, hümanizm anlamında yapacağınız yardımlar size bereketiyle dönecektir. Jüpiter İkizler sizin sosyal çevrenizden yararlanmanızı, oradaki şans ve fırsatları görmenizi ister, o nedenle buradaki şans ve fırsatları sosyal çevrenizin bolluğuyla görmeli ve değerlendirmelisiniz.

Hayalleriniz gerçek olabilir

Umutlarınız, hayalleriniz, bir dileğiniz, isteğiniz, “şu da olsa” dediğiniz, içinizden geçirdiğiniz bir şey varsa, Jüpiter bu anlamda dileğinizi gerçekleştirebilir kim bilir. Jüpiter İkizler doğum grafiğinizdeki etkileşimini merak ediyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Jüpiter İkizler geçişinin sizlere olumlu etkiler getirmesini diliyorum, sevgilerimle.

Jüpiter İkizler seyahatinin diğer burçlara olan etkisi için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam