8 Nisan 2024 Güneş Tutulması: Akrepler ve yükselen Akrepler

Beslenme alışkanlıklarınız, günlük rutinleriniz, sağlığınız, hijyen ve temizliğe verdiğiniz önem, günlük yaşamın nasıl geçtiği, varsa evcil hayvanlarla ilgili gündemler gibi alanlarda etki alacaksınız. Çalışma rutininiz, iş ortamındaki durumlar, buradaki düzen ve günlük rutinleriniz üzerine planlar yapacağınız bir süreç olacak. Hayatın içindeki detaylar ve sağlığınız burada önemli olacak. Belirttiğim konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilecek, yeni düzen için gerekli adımları atabileceksiniz. Yaklaşık 6 ay periyodu olan güneş tutulması etkileri, günlük alışkanlıklar kazanmanıza yardımcı olacak.

Aşk, çocuklar ve yetenekleriniz

Bu anlamda üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Sorumluluklar ağır basabilir. Otoriteler nedeniyle ön planda olamamanız, yeteneklerinizi tam gösterememeniz söz konusu olurken, mücadelenizin boşuna olduğunu hissedebilirsiniz. Ancak kendinizi göstermekten asla çekinmeyin. Görev ve sorumluluklar anlamında gereken özeni gösterdiğiniz müddetçe, bunun ödüllerini alacaksınız.

Nisan ayı önemli!

İletişimde yanlış anlaşılmalar olabilir. Eskiden kalan projeleri tamamlamak gerekebilir. Birtakım düzeltilmesi gereken konulara, evraksal işlemlerinize dikkat! Tekrar tekrar gözden geçirmelisiniz. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, akrabalarınız konusunda iletişim sorunları olacağından, doğru dinlediğinizden, doğru düşündüğünüzden emin olmalı, aktarım konusunda daha özenli olmalı ve süreci en iyi şekilde yönetmelisiniz.

Genel olarak sağlığınızla ilgili, beslenmeniz ile ilgili ve çalışma koşullarınız, çalışma arkadaşlarınızla ilgili bir düzen oluşturma gündemleriniz olabilir. Sağlığınıza bu dönem dikkat etmeli, retro süresinde oluşabilecek aksaklıkları kendi değerlendirmelerinizden geçirmelisiniz. Çocuklarınız varsa, bu anlamda sorumluluklar ağır basabilir; ancak görev bilinciyle üstesinden gelebileceksiniz. İlişkilerle ilgili büyüyen konular gündeminizde olabilir. Akrepler ve yükselen Akrepler, Koç burcu güneş tutulmasının sizlere güzellikler getirmesini diliyorum. Sevgilerimle…

Güneş tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam