Yengeç ve yükselen Yengeçler farkındalıkla iyileşeceksiniz

Jüpiter, gökyüzünün en büyük gezegeni ve mitolojide Zeus olarak bilinir; aynı zamanda çapkın bir arketipe sahiptir. Ancak bu konu oldukça geniş olduğundan, şimdilik bunu konu dışında bırakıyor ve etkilerinden bahsetmek istiyorum. Gökyüzünde şimşek ve gök gürültüsü etkisi altındadır. İnanılmaz bir büyüteç etkisi vardır; bulunduğu yerde şans, bolluk, bereket ve fırsatlar getirir. Olumlu veya olumsuz her şeyi büyütür. Herkesin doğum grafiğindeki etkileşimi neticesinde kimine sınırsız bolluk verirken, bazılarına daha az şans ve bolluk verebilir. Bu, kişinin doğum grafiği ile bağlantılıdır.

Hatırlayın bakalım 2012-2013 yıllarını. Kontrol dışı gelişen neler vardı? Vefatlar, hastalıklar, ameliyatlar, kapalı alanlar, ruhsal büyüme, ruhsal iyileşme, içsel ruh halleriniz, bilinçaltınız, bilinçaltınıza attıklarınız, yoga, meditasyon, şifa çalışmaları, kendinizle yüzleşme gibi gündemleriniz olmuş olabilir. Şimdi, 26 Mayıs 2024 tarihinde Jüpiter’in İkizler burcuna geçmesiyle birlikte 9 Temmuz 2025 tarihine dek benzeri olaylar olacak ancak burada ruhsal gelişiminize katkı sağlayacak gündemleriniz olacak.

Kendinizle yüzleşmekten kaçmayın

Bilinçaltınızın kodları değişmek için sizin farkındalığınıza ihtiyaç duyar. Jüpiter İkizler bu anlamda size olumlu katkılar sağlayacak. Belki bir rahatsızlık sonucu inanılmaz farkındalıkla gelişim göstereceksiniz. Veya çevrenizden duyacağınız birtakım sözler karşısında değişim göstermeniz gerektiğini anlayacaksınız. Yakın çevrenizde, belki aldığınız eğitimlerde tanışacağınız insanlarla, günlük koşturma işlerinde birtakım farkındalıklar yaşayarak bilinçaltınızın inanılmaz değişimini gözlemleyeceksiniz. Seminerler, enerji çalışmaları, yoga ve meditasyon bilinçaltı çalışmaları anlamında büyük merak ve ilgi duyacaksınız.

Algılarınızı değiştireceksiniz ve farkındalıkla iyileşeceksiniz

Hayatınızı değiştirmek için buna ihtiyacınız var ve Jüpiter bu alanda size şans ve fırsatlar yaratarak size yardım etmek istiyor olacak. Bu bereketten bolluktan nasiplenin. Algılarınızı açın, kendinizi kapatmayın, düşünce ve içsel durumunuzu genişletin, büyütün; Jüpiter en çok sizin merhamet duygunuzun dışsal vurumu konusunda size iyicil etkilerini göstermek istiyor. O nedenle kontrol dışı etkilerle birtakım fırsatları öncesinde ve sonrasında fark edin.

Ruhsal değişim için evrenin vereceği sonsuz iyileştirici etkileri görmeye ve odaklanmaya, hatta burada büyümeye çalışın. Göreceksiniz, büyük bilgelikle ilerlemenizi istiyor evren. Doğum grafiğinizdeki Jüpiter etkileşiminin sizi nasıl etkileyeceğini merak ediyorsanız bana ulaşım sağlayabilirsiniz. Jüpiter İkizler transitinin size huzur getirmesini diliyorum. Sevgilerimle.

Jüpiter İkizler seyahatinin diğer burçlara olan etkisi için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam