Oğlak ve yükselen Oğlaklar, sağlık ve çalışma koşullarınızda çok şanslısınız

Jüpiter, gökyüzünün en büyük gezegeni. Mitolojide Zeus olarak bilinir ve aynı zamanda çapkın bir arketipi vardır. Ancak bu konu oldukça büyük olduğundan şimdilik bunu konunun dışında bırakıyor ve etkilerinden bahsetmek istiyorum. Gökyüzünde şimşek, gök gürültüsü etkisindedir. İnanılmaz büyüteç etkisi vardır. Bulunduğu yerde şans, bolluk, bereket ve fırsatlar getirir. Olumlu veya olumsuz her şeyi büyütür. Herkesin doğum grafiğindeki etkileşimi neticesinde kimine sınırsız bolluk verirken, bazılarına daha az şans ve bolluk verebilir. Bu, kişinin doğum grafiği ile bağlantılıdır.

Hatırlayın bakalım 2012–2013 yıllarını neler yaşadınız? Sağlık konularında? Çalışma koşullarınızda? Çalışma arkadaşlarınız konusunda? Evcil hayvan konusunda? Ne gibi iyicil etkiler almıştınız? Şimdi, 26 Mayıs 2024’te Jüpiter’in İkizler burcuna geçmesiyle birlikte sağlık başta olmak üzere çalışma koşullarınız, çalışma arkadaşlarınız gibi temalarla yaklaşık 9 Haziran 2025 yılına kadar Jüpiter’in bolluk ve bereketinden nasipleneceksiniz.

Sağlığınız konusunda iyicil etkiler

Belki bir rahatsızlığınız var ve iyi bir doktora gideceksiniz ve o konuda şifa bulacaksınız. Belki de beslenme alışkanlığınızda değişiklikler yapmanız gerekiyordur ve Jüpiter, burada bir rehber size gönderir; böylece bu alışkanlığınız değişebilir. Sağlığınıza giden yolda bir farkındalık, bir bilgi arayışınız olabilir. Sağlık konusunda daha farkındalıkla ilerlemek isteyebilirsiniz.

Çalışma konularında fırsatlar

Çalışma koşullarınızla ilgili yeni bir işe girme konusunda destekleniyorsunuz. Çalışma koşullarınız değişebilir veya çalışma arkadaşlarınızla ilgili iyicil etkiler yaşayabilirsiniz. Buradaki şans ve fırsatları görmeye çalışın. Evcil hayvan alabilirsiniz; belki bu anlamda da çok şanslı olacaksınız.

Şans ve fırsatları değerlendirin

Jüpiter, ilahi kanaldan gelecek desteği gösterir. Aynı zamanda günlük rutinlerinizde belki bir yaşam koçu ile bile yol almak isteyebilirsiniz. Sağlığınız konusunda şanslısınız. Belki ilahi kanaldan size gelecek olan bir evcil hayvan size iyi hissettirecek, kim bilir. Jüpiter, bolluk bereketiyle size tüm iyicil etkilerini bu bahsettiğim konularda verirken, doğum haritanızı ve Jüpiter’in bireysel haritanızdaki etkileşimini merak ediyorsanız bana ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle…

Jüpiter İkizler seyahatinin diğer burçlara olan etkisi için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam