Günlük Burç Yorumları: 20 Kasım

Koç Burcu

Hayal gücünüzün ön planda olduğu bir gün olabilir. Yaratıcılığınızla çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz. Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kendinizden çok etrafınızdakilere yardım etmek için kullanın.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Boğa Burcu

Arkadaşınız size bir yatırım önerisiyle gelebilir. Bu teklifi kabul etmeden önce, küçük detaylara dikkat etmeye özen gösterin.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

İkizler Burcu

Bazı konularda partnerizle fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Birbirinizin zıt görüşlerine saygı göstermeye çalışırsanız ilişkinize yeni heyecanlar katabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da gerekir. ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨ 

Yengeç Burcu

Bugün iş ortamında kendinizi biraz zorlamanız gerekebilir. Yaptığınız sunumlardaki görsel çekiciliği arttırarak yurtdışındaki müşterilerinizi etkileyebilir, saygılarını kazanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“

Aslan Burcu

Bugün kendinize daha fazla zaman ayırarak mutlu olabilirsiniz. Hayal gücünüzün sizi yönlendirmesine izin verin. Beklentilerinizi azaltın ve anı yaşayın.

Uplifers önerisi: Mutlu bir yaşamın temel anahtarı, sağlıklı bir beden ve zihindir. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

Başak Burcu

Bugün partnerizle evde kalarak stresten uzak, güzel bir gün geçirebilirsiniz. Evi yeniden dekore edebilir veya arkadaşlarınızla bir araya gelebileceğiniz küçük bir parti verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizle bir araya gelmek için, evinizde küçük bir parti düzenleyin. Lezzetli kokteyl tarifleri için; “Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyller“

Terazi Burcu

Bugün iş yerinizde yapacağınız sunumlar beklediğinizden kolay geçebilir. Çevrenizdekilerin projenizden nasıl yararlanabileceğine odaklanın ve tutamayacağınız sözler vermemeye çalışın.

Uplifers önerisi: Yeni projeler gerçekleştirdiğiniz bu dönemde, başkalarına yardım etmeyi de düşünebilirsiniz. İyilik yapabilen ve başkalarının hayatında küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler meydana getirebilen kişiler kendilerini daha işe yarar ve mutlu hissederler.

Akrep Burcu

Partneriniz için alışverişe çıkacağınız bir gün olabilir. Fakat, fazla harcama yapmaktan kaçının. Evdeki kıyafetlerinizi ve hayal gücünüzü kullanarak da partnerinizi mutlu edebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları”

Yay Burcu

Bugün ailenizden biri sizinle kaybettiği biri hakkında dertleşebilir. Ona akıl vermektense, sessizce dinlemeyi tercih etmelisiniz.

Uplifers önerisi: Morali bozuk olan bir arkadaşınıza ya da bir aile üyesine yardım etmek için nörolog olmanız gerekmiyor. Depresyon ve anksiyete konusunda birkaç temel bilgi edinmek, sizi iyi niyetli ama kırıcı şeyler söylemekten kurtarır; “Depresyonda olan yakınlarınıza yardımcı olmak için kullanabileceğiniz 9 yöntem”

Oğlak Burcu

Bugün yeteneklerinizin ön plana çıktığı bir gün olabilir. Sanat, müzik ve tiyatroya yoğunlaşabilirsiniz. Sanatın ve yaratıcılığınızın keyfini çıkarırken,  çevrenizdekileri kendi zevklerinizle sıkmamaya dikkat edin.

Uplifers önerisi:  Yaratıcılığın kaynağının ne olduğu yıllardır tartışılan bir olgu. Çünkü yaratıcı bireylerin kişilik özellikleri incelendiğinde, birbirinden çok farklı ve çelişkili yetkinlik alanları ortaya çıkabiliyor. Mihaly Csikszentmihalyi’e göre; Yaratıcı kişilerin 8 çelişkili kişilik özelliği”

Kova Burcu

Sezgilerinizin kuvvetli olduğu ve sizi yönettiği bir gün olabilir. Fakat bazı kararlar almadan önce arkadaşlarınıza danışın ve olaylara daha geniş bir çerçeveden bakmaya çalışın.

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir.¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨ 

Balık Burcu

İstediklerinizi başarmak için yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü kullanmaktan çekinmeyin. Sizden daha yüksek mevkiide olan birine danışırsanız, daha başarılı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!