Daha seksi hissetmenin yolları

Eşinizle Olan Fiziksel Bağı Arttırmak İçin
Eşinizle Olan Fiziksel Bağı Arttırmak İçin

Seksi olmak sadece birini etkilemek demek değildir. Gerçek seksilik, kendinizi daha zeki, daha komik ve hayatınızın her alanında daha başarılı hissetmenizi sağlayan “özgüvendir”.

Uplifers olarak, küçük dokunuşlar ya da pratik hamlelerle, daha seksi ve özgüvenli hissetmenin yollarını sizler için bir araya getirdik.

Çaba gösterin

Kendinizi daha seksi hissetmenin ilk adımı, dış görünüşünüze güveniyor olmanızdır. Görüntünüzle ilgili beğenmediğiniz şeyleri değiştirin; makyaj yapmayı öğrenin, kuaföre gidin. Değişen görüntünüzle beraber, hisleriniz de değişecek.

Spontane olun

Son dakika kaçış programları yapın. Spontane olmak en etkili afrodizyaklardan biridir. Anı yaşadığınız zaman, daha özgür olursunuz; eğlenceli ve seksi olması da cabası.

Küçük değişiklikler yapın

Saçlarınızı diğer yöne ayırın, gözlük takın ya da farklı bir parfüm sıkın. Küçük değişikliklerin büyük etkileri olabilir.

Doğal olun

Ara sıra makyaj yapmayın, saçlarınızı şekillendirmeyin. Dağınık saçlar, sahip oldukları doğal ışıltı sayesinde, daha çekici görünmenizi sağlar.

Eşinizle Olan Fiziksel Bağı Arttırmak İçin
Eşinizle Olan Fiziksel Bağı Arttırmak İçin

Yemek yapın

Yiyecekler, en etkili afrodizyaklardır. Partnerinizle mutfakta vakit geçirmek, birbirinizin elinden bir şeylerin tadına bakmak da öyle.

Spor yapın

Spor yapmak için sayısız neden var; kilo vermek, stresi azaltmak ve tabii ki daha seksi hissetmek. Terlediğinizde salgılanan endorfin, mutluluğunuzu ve özgüveninizi arttıracak, daha güçlü hissetmenize yardımcı olacaktır.

Erotik bir şeyler okuyun

Toplum içinde uygunsuz bir şeyler okuduğunuzu bilmek bile, kendinize olan güveninizi arttıracaktır. Erotik bir roman okurken hayalinizde canlanan şeyler, daha seksi hissetmenizi sağlayacaktır.

Ağırdan alın

Romantik ve yavaş bir müzik çalarken, partnerinize doğru yavaşça yaklaşın. Fiziksel yakınlık ve senkronize hareketler, sandığınızdan çok daha samimi ve erotiktir.

Rol yapın

Çok beğendiğiniz ya da çok seksi bulduğunuz bir aktör/aktris varsa, birkaç saatliğine onlar gibi davranmayı deneyebilirsiniz. Rol yapmak eğlencelidir ve kendinizi başka biri gibi hayal ettiğinizde, onların sahip olduğu özgüveni hissedebilirsiniz.

Eşinizle Olan Fiziksel Bağı Arttırmak İçin
Eşinizle Olan Fiziksel Bağı Arttırmak İçin

Hemen giyinmeyin

Duştan sonra hemen giyinmeyin. Evinizde gevşek bağlanmış bir bornozla dolaşmak; rahat olmasının yanı sıra, seksi ve baştan çıkarıcı hissetmenize yardımcı olacaktır.

Teknolojiden uzaklaşın

Telefonunuz, televizyon ya da bilgisayarınızı kapatın. Dikkat dağıtıcı etkenlerden kurtulmak ve başka hiçbir şeyi umursamamak, kendinize daha yakın olmanıza yardımcı olur. Önceliğiniz siz olduğunuzda, kendinize olan güveniniz de artacaktır.

Düğmeleri kapatın

Çok sayıda düğmeli bir şeyler giydiğinizde; soyunurken ya da üstünüzü değiştirirken, düğmelerin tek tek açılması, sizi bir anda striptiz havasına sokabilir.

Dans edin

İyi dans edemiyorum gibi bahaneleri bir yana bırakın ve en sevdiğiniz şarkıyı açarak kendinizi müziğe bırakın. Tüm vücudunuz hareket ederken, neler yapabildiğinizi görmek iyi hissettirecektir. İçinizdeki ritmle beraber, seksi duygularınız da uyanacak.

Çok zorlamayın

Yapacağınız her şeyin seksi olacağını ya da her an seksi görünebileceğinizi düşünmeyin. Seksi olmak ve seksi hissetmek, doğamızda olsa da; özeldir. Ara sıra kendinizi rahatlatmanızda fayda var.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!