Günlük burç yorumları: 20 Aralık

Koç Burcu

Hayatınızda önemli değişiklikler yaşanabilir. Günlük rutininizi değiştirmek, kendinizi daha canlı ve enerjik hissetmenize yardımcı olabilir. Güne spor yaparak başlamayı deneyin ve gün boyunca sağlıklı yiyecekler tüketin.

Uplifers önerisi: Rutininizi değiştirmek için sabah programınızla başlayabilirsiniz. İnsan hayatı boyunca 25000 sabah yaşıyormuş, bu sabahların ne kadar önemli olduğunu düşünün. ¨Sabah rutininizi geliştirmenin 8 yolu¨

Boğa Burcu

Son dakika bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Yeni ve değişik bir yere gitmek ruhunuzu dinlendirmeye ve yeni şeyler keşfetmenize yardımcı olabilir. Büyük beklentiler içinde olmazsanız gittiğiniz her yerden zevk alabilir, çok keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bavul hazırlamak biraz kafa karıştırıcı bir iş. Fakat bazı basit ipuçlarını uygulayarak bu karmaşık işi kendiniz için son derece kolay bir hale getirebilirsiniz. “Seyahate çıkarken pratik, kullanışlı ve hafif bir bavul hazırlamanın püf noktaları

İkizler Burcu

Aileniz veya partnerinizin için hediye arayışında olabilirsiniz. Bu hediyeyi ararken, tek başınıza olmak daha çabuk karar vermenize yardımcı olacaktır. Belki bir eşya yerine, değişik bir deneyim hediye edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi:  Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Yengeç Burcu

Yakın çevrenizden birine duyduğunuz güven, bu kişiyle aranızdaki bağın güçlenmesine yardımcı oluyor. Birbirinize karşı daha anlayışlı davranabilirsiniz. Bazı konularda sizinle aynı fikirde olmayan insanlara karşı sert çıkmaktansa, onların bakış açısını anlamaya çalışın.

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Aslan Burcu

Bu hafta sağlığınıza ve dış görünüşünüze odaklanabilirsiniz. Sabah yürüyüşleri yaparak güne zinde başlayabilirsiniz. Ayrıca, düzenli olarak spora gitmek daha sağlıklı hissetmenize yardımcı olur. Kendinizi ihmal etmeyin.

Uplifers önerisi:  Spor salonuna gitmek için elinizde yeterli imkanınız yoksa, evde kendi vücut ağırlığınızla yapabileceğiniz egzersizlere göz atın.

Başak Burcu

Gezegenlerin yer değiştirmesiyle aşk hayatınızda heyecanlı gelişmeler yaşanabilir. Uzun zamandır sakin giden hayatınız, sonunda canlanabilir. Fakat, siz yine de dikkatli olmaya ve düşünmeden hareket etmemeye özen gösterin.

Uplifers önerisi:  Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Terazi Burcu

Eviniz için çok uzun zamandır istediğiniz şeyi alabilirsiniz. Fakat bu size bir pahalıya mal olabilir. Sevdikleriniz için yılbaşı hediyesi seçerken, daha tutumlu olmaya dikkat edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak kendiniz hediyeler üretmeyi deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Yaratıcı olmak istiyorsanız, trend, tanımlama veya tarz gibi kalıpları önemsemeyin. Özel bir şeyler ortaya koymak ve herkesten farklı olmak istiyorsanız, kendinizi herhangi bir kalıba sokmaya çalışmayın. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Akrep Burcu

İstediğiniz bir şeyi elde etmek için pazarlık yapmayı deneyebilirsiniz. Bu pazarlık sırasında kendi kararlarınızdan vazgeçmeyin. Bu sürecin sonunda stresinizi atmak için bazı ekstra yöntemler deneyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Stres bir hastalık değildir. Stres seviyeniz çok yüksekse ya da çok uzun sürerse, hem fiziksel hem de zihinsel hastalıklara yakalanabilirsiniz. Zorluklar hayatın ayrılmaz bir parçasıdır. Maalesef ki onları durduramazsınız. Durdurabileceğiniz şey zorlukları karşılarken onlarla kurduğunuz ilişki şeklinizdir. “Stres seviyenizi optimum dengede tutmanın bir yolu: “RAIN” Yaklaşımı

Yay Burcu

İş yerinizde yoğun çalışmanızın geri dönüşünü alamadığınızı hissediyor olabilirsiniz. Kendinizi motive etmek ve yaptığınız işin karşılığını aldığınızı hissetmek için iş vereninizden zam isteyebilirsiniz. Hafta boyunca düşünüp, kafanızda bir konuşma planlayabilirsiniz. Finansal anlamda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Uplifers önerisi:  Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“

Oğlak Burcu

Bu hafta boyunca yaşanacak olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İsteklerinizi açıkça etrafınızdakilere belirtmekten çekinmeyin. Sıkıntılarınızı içinize atıp dert edinmektense, karşınızdakilerle açık açık konuşmayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu“

Kova Burcu

İş hayatınız çok yoğun olabilir. Özellikle son birkaç haftadır geç saatlere kadar çalışıyor olabilirsiniz. Eğer zaman bulabilirseniz işlerinizi bir kenara bırakıp kendinize zaman ayırın. Çevrenizdekilerle vakit geçirmek stresinizi azaltabilir ve ruhunuza iyi gelebilir.

Uplifers önerisi: Son zamanlarda kendinizi sürekli yorgun hissediyorsanız bunun iş yoğunluğu dışında da sebepleri olabilir; ¨Kendinizi sürekli yorgun hissetmenizin sebepleri ve çözüm önerileri¨

Balık Burcu

Arkadaşlarınıza bir davet verebilirsiniz. Bu daveti organize etmek için yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Önceliklerinizi belirleyin ve buna göre hareket etmeye çalışın. Yakın çevrenize zaman ayırıp onlarla vakit geçirmek güzel olabilir.

Uplifers önerisi:  İster kısıtlı imkanlarla kurulmuş olsun, ister binbir çeşitten oluşsun, sofralarda aileleri bir araya getiren bir büyü var. Beslenmekten çok daha fazlasını ifade eden yemekler, aynı zamanda aile bireylerini birbirine yaklaştırıyor, bağları güçlendiriyor. “Mutluluğa giden yol kalabalık sofralardan geçer: Ailenizle yemek yemeniz için 7 neden

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!