Günlük burç yorumları: 13 Mart

13 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
13 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu dönemde karşınıza, kişisel projelerinize ağırlık vermek ya da yeni ilişkilere yelken açmak için her zaman karşılaşamayacağınız fırsatlar çıkabilir.

Uplifers önerisi: Ufukta yeni bir ilişki görünüyorsa, baştan çıkarma sanatının inceliklerini öğrenmek isteyebilirsiniz; “Karşı konulmaz olmanın yolları

Boğa Burcu

Uzun süredir görüşmediğiniz bir arkadaşınızdan haber alabilirsiniz. İlişkiniz kaldığı yerden devam edecek.

Uplifers önerisi: Mutluluğun sırlarından biri, doğru insanlarla vakit geçirmektir. Geçmişten gelen bu kişiyle ilişkinizin kopmasının nedenlerini gözden geçirerek, adımlarınızı o yönde atın. Belki, görüşmüyor olmanızın bir nedeni vardır. “Hayatınızdan çıkarmanız gereken kişiler

İkizler Burcu

Kariyeriniz aydınlanmaya devam ediyor. Önceleri üzerinde durmadığınız bir planınız yeniden gündeme gelebilir.

Uplifers önerisi: Daha önceleri uygulamak için fırsat bulamadığınız ya da ertelediğiniz fikirleri, ihtiyacınız olan koşulları sağladığınızda yeniden gündeme getirmekten çekinmeyin.

Yengeç Burcu

Nisan’ın 20’sinden önce, yeni bir iş kurmak ya da profesyonel hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan fırsatları bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Karşınıza çıkan fırsatları, kendinizi hazır hissetmediğiniz bahanesiyle geri çevirmeyin. Güvenli bölgenizin dışına çıkmaktan korkmamak, sizi başarıya ulaştırabilir. “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Aslan  Burcu

Finansal konularda, yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Ancak öncesinde yarım bıraktığınız işleri tamamlamanız ve gerekli belgeleri düzenlemeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Sağlıklı ve yeni başlangıçlar yapabilmek için, geçmişinizdeki sorumluluklarınızdan kurtulup geleceğe yatırım yapmaya odaklanın.

Başak Burcu

Partnerinizle birlikte, ilişkinizde bir adım ilerleme kararı alabilirsiniz. Ciddi bir ilişkiniz varsa, bu gelişme sizi oldukça mutlu edebilir.

Uplifers önerisi: Sıra ilişkinizi resmiyete dökmeye geldiyse, sevdiğiniz kişiye evet demeden önce ilişkinizle ilgili gözden geçirmeniz gereken şeyler listesi; “Evlenmeden önce bilmeniz gereken 12 şey

Terazi Burcu

Yeni bir görev ya da yeni bir iş alabilirsiniz. Ancak öncesinde elinizdeki işleri bitirmeniz ya da özgeçmişinizi elden geçirmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Karşınıza ne zaman hangi fırsatın çıkacağı belli olmaz. Bugünün işini yarına bırakmayın, hazırlıksız yakalanmayın.

Akrep Burcu

Aşk sandığınızdan daha yakın. Yalnızsanız, sizi çok etkileyecek biriyle tanışmanız ya da eski sevgililerinizden biriyle yeniden görüşmeniz söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Eski sevgilinizle yeniden görüşmeyi düşünüyorsanız, konuyla ilgili uzman görüşlerine bir göz atın; “Eski sevgiliyle yeniden görüşmek normal mi?

Yay Burcu

Bugünlerde, aşk hayatınızı tekrar hareketlendirme şansını bulabilirsiniz. Yalnızsanız, birden fazla kişi sizinle ilgilenebilir.

Uplifers önerisi: Eğer sizle ilgilenen birden fazla kişi varsa, kendinize karşı, kimin sizi daha çok etkilediği konusunda dürüst olun. Herhangi birinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için; “Sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Oğlak Burcu

Ailenizle ilgili bir konuda ani ve düşüncesiz adımlar atabilirsiniz. Bu durum ortak bir karara varmanızı zorlaştırabilir.

Uplifers önerisi: Ani kararlar almadan önce, durumu gözden geçirmek ve karşınızdakilerin de söyleyeceklerini dinlemek; daha sağlıklı kararlar almanıza ve iletişiminizi güçlendirmenize yardımcı olacaktır. “Doğru şekilde iletişim kurmanın yolları

Kova Burcu

Kendinizi açıkça dile getirme ve karşınızdakilere hükmetme gücünüz, en etkili özellikleriniz gibi görünüyor. Nisan’ın 20’sine kadar, bu avantajınızı sürdürebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İletişim kurduğunuz konularda, karşınızdakinden istediğinizi alabilmek için, ikna yeteneğinizi de geliştirmeniz şart. Konuyla ilgili öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Balık Burcu

Balık burcundaki yeni ay, sizi olumlu etkilemeye devam ediyor. Kendinizi kişisel olarak geliştirebileceğiniz yeni projelerin önü açılabilir.

Uplifers önerisi: Daha verimli, başarılı ve mutlu bir hayat sürmek için, kendinizi sürekli geliştirin. Kendinize yapacağınız yatırım, size her zaman kazandırır. “Hayatınıza yatırım yapın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!