Günlük burç yorumları: 18 Kasım

Koç Burcu

Bugün daha verici olabilir ve insanlara yardım etmeyi ön plana koymayı düşünüyor olabilirsiniz. Tanımadığınız insanlara yardımcı olabilmek ve başkasının hayatında değişiklikler yaratabilmek size kendinizi iyi hissettirecektir.

Uplifers önerisi: Yeni projeler gerçekleştirdiğiniz bu dönemde, başkalarına yardım etmeyi de düşünebilirsiniz. İyilik yapabilen ve başkalarının hayatında küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler meydana getirebilen kişiler kendilerini daha işe yarar ve mutlu hissederler.¨Can yeleği içimizdedir: İyilik devrimine katılın.¨ 

Boğa Burcu

Bugünü partnerinizle ya da sizin için özel olan biriyle geçirmek sizi düşündüğünüzden daha mutlu ve enerjik kılabilir. Sevdiğiniz insanla kaliteli ve mutlu bir zaman geçirmek için küçük bir buluşma ayarlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨ 

İkizler Burcu

Duygularınızı ve düşüncelerinizi açıkça ifade etmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Kendinizi en iyi şekilde ifade etmenize ve sosyalleşmenize yardımcı olacak bir hobi edinmeniz size yardımcı olacaktır.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Yengeç Burcu

Bugün yaratıcılığınızın arttığı bir gün olacak.  Bu özelliğinizi eviniz ya da kendinizle ilgili yapmak istediğiniz bir değişiklik için kullanabilir, kendinizi için  ya da eviniz için güzel bir değişim programı planlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni bir yere taşınıyorsanız, ya da bulunduğunuz ev ile ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız, renklerin gücünü kullanın. ¨Evinizin her odası için farklı renk seçenekleri¨

Aslan Burcu

Bugünü sizin için özel olan biriyle geçirmek isteyebilirsiniz. Artan özgüveniniz ve cesaretiniz sayesinde ilginizi çeken insandan olumlu geri dönüşler almanız söz konusu olabilir. Bugün bu insanla bir araya gelebilmek için farklı buluşma planları yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨ 

Başak Burcu

Bu aralar duygusal açıdan hiç olmadığınız kadar yoğun anlar yaşayabilirsiniz. Duygu yoğunluğu yaşadığınız konuları çevrenizdekilerle paylaşmamanız, içinden çıkamayacağınız problemlerle tek başınıza mücadele etmenizi gerektirebilir ve bu durum sizin için ruhsal açıdan yıpratıcı sonuçlar doğurabilir.

Uplifers önerisi: Bazen, olaylar kontrolümüzden çıkar, duygusal dengemiz anlık değişkenlikler gösterir. Böyle durumlarda her şeyi yerli yerine oturtmak için yapacağımız küçük dokunuşlar yeniden dengemizi yakalamamızı sağlayabilir. Prof. Dr. Barton Goldsmith’in önerdiği günlük 10 ruhsal fitness egzersizine bir göz atabilirsiniz.

Terazi Burcu

Bugün partnerinizle ya da arkadaşlarınızla zaman geçirmek size kendinizi iyi hissettrebilir. Sosyal yönünüzü güçlendirmek istediğiniz zamanlar olması nedeniyle farklı gruplarla dışarı çıkabilir ya da arkadaşlarınızı evinize davet edebilirisniz.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızı evinize davet ederek mutfaktaki marifetlerinizi de gösterebilirsiniz. ¨Düşük kalorili kokteyller¨ile ¨sağlıklı aperatifler¨ hazırlayarak keyifli bir gece için hazırlık yapın.

Akrep Burcu

Bugün kariyeriniz konusunda olumlu gelişmelerin yaşanabileceği bir gün olacak. Kendinizi geliştirebileceğiniz eğitim fırsatları yakalayabilir ya da size kariyeriniz konusunda avantaj sağlayabilecek yeni insanlarla tanışsabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni fırsatlar keşfedebilmek, farklı seçeneklerinizi görebilmek ve fark yaratabilmek için, yaratıcılığınızı beslemekten çekinmeyin. “Mutluluk manifestosu“

Yay Burcu

Bugünü nasıl geçireceğinizle ilgili planlarınız henüz netlik kazanmamış olabilir ancak sosyal yönden aktif zaman geçireceksiniz. Gireceğiniz ortamlar ya da tanıyacağınız yeni kişiler, size farklı fırsatlar sunabilir.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Oğlak Burcu

Bugün özgüveninizin yüksek olduğu bir gün olacak. Yeni insanlarla tanışmak ve sosyal yönünüzü güçlendirmek için uygun bir gündesiniz. Konuşmayı planladığınız özel biri ya da özel bir konu varsa, bugün bu konu hakkında istediğiniz kişiyle konuşabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları”

Kova Burcu

Yenilenme, sağlık, spor gibi sürekli ertelediğiniz konular üzerine tekrar odaklanma ve harekete geçme zamanı geldi. Önümüzdeki haftadan itibaren içsel bir yolculuğa çıkmak isteyebilirsiniz. Kurtulmak istediğiniz alışkanlıklaırınızı bırakmak ve yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir zamandasınız.

Uplifers önerisi: Bazı alışkanlıklar kişisel hayatınızda ve kariyerinizde başarıya ulaşmanıza yardımcı olabileceği gibi; bazı alışkanlıklar da, sizi kötü etkileyerek, başarınıza ya da mutluluğunuza engel olabilir. Bu yüzden alışkanlık haline gelmiş, istenmeyen davranışlarınızdan kurtulmanızda fayda var.¨Kötü alışkanlıklardan kurtulma rehberi¨

Balık Burcu

Bugünü kendinizi geliştirebileceğiniz aktivitelere ayırabilir, modunuzu ve enerjinizi yükselteceğini düşüneceğiniz uğraşlarla meşgul olabilirsiniz. Dış görünüşünüzle ya da stilinizle ilgili değişiklikler yapmak istiyor olabilirsiniz. Bugün bu değişiklikler için uygun bir gün olacak.

Uplifers önerisi: Yeni sezona girerken, giyim ve stil önerileri sunduğumuz Style Up kategorisine göz atabilir, kombin önerilerinden ilham alabilirsiniz.

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!