Günlük burç yorumları: 13 Aralık

Koç Burcu

Yurtdışı seyahat planları yapıyor olabilirsiniz. Planlarınızın üzerinde zaman harcayıp, eğlenceli ve kültürel bir gezi önerisiyle partnerinizin karşısına çıkabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Boğa Burcu

Ailenizin maddi durumu veya kendi yatırımlarınızla alakalı bir sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sinirlerinizi kontrol etmeye çalışarak, sorunun kaynağını sakince aramanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Eğer ailenizde sorun yaşadığınız kişi anneniz ise; ¨annenizle daha sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarına¨ göz atabilirsiniz.

İkizler Burcu

Hafta sonunu sevdiklerinizle eğlenceli aktiviteler yaparak geçirebilirsiniz. Yüksek enerjinizi ve olumlu bakış açınızı hafta boyunca korumaya çalışabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Keyifli bir döneme girerken, 15 dakikada mutlu olmanızı sağlayacak animasyon filmlere de bir göz atın!

Yengeç Burcu

Finansal anlamda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla çalışırsanız, yaratıcı planlar ortaya çıkabilir. Düzenli ve dikkatli ilerlerseniz başarılı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Aslan Burcu

Özgüveninizin ve ikna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Bir davete katılabilir veya evinize arkadaşlarınızı çağırabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Sevdiklerinizle bir araya gelmek için, evinizde küçük bir parti düzenleyin. Lezzetli kokteyl tarifleri için; “Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyller“

Başak Burcu

Sosyal aktivitelerden kısıp, kendinize zaman ayırabilirsiniz. Hobilerinize yoğunlaşıp, kafanızı dağıtabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Terazi Burcu

Kariyerinizde başarıya ulaşacağınız bir hafta olabilir. Gönüllü bir projeye katılabilirsiniz. Bu projede yardım toplamak için bir davet düzenleyebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Başarıya ulaşabilmek için, hayatınızın her alanında dengeyi yakalamaya özen gösterin. Programlı ve planlı olduğunuz sürece, kendiniz için de zaman ayırın. “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey“

Akrep Burcu

Size destek olacak ve akıl verecek biriyle bir toplantı yapabilirsiniz. Kendisinin, önerileri ve bilgeliği sizi etkileyebilir. Konuşmalarınızdan öğrendiklerinizi kariyerinize uygularsanız başarılı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır.¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

Yay Burcu

Hayalinizi gerçekleştirmek yolunda bir adım atabilirsiniz. Mantığınızdan çok, sezgilerinizle hareket ederseniz, mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir.¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨ 

Oğlak Burcu

Kişisel bakımınıza ve tarzınıza özen göstereceğiniz bir gün olabilir. Kendinizi daha özgüvenli hissedebilir, yeni biriyle tanışabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Kış ayları geldikçe cildimiz kurumaya ve cansız gözükmeye başlayabilir. Cildi düzenli olarak nemli tutmak ve cildin üzerindeki ölü hücreyi temizlemek için düzenli olarak bakım yapmak için ”Scrub tarifi: Kış ayları için ideal limon ve zencefil karışımı” tarifine göz atabilirsiniz.

Kova Burcu

Kendinizi geliştireceğiniz bir gün olabilir. Bir arkadaşınızla özel bir şey paylaşabilirsiniz. Bu durum arkadaşlığınızı daha da güçlendirebilir. Gelecek ile ilgili planlar yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken hayatımızdaki en önemli şeyin diğer insanlarla olan ilişkilerimiz olduğu kanısına varıyor. ¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Balık Burcu

Yakın bir arkadaşınıza destek olabilirsiniz. Desteğiniz ona kendini iyi hissettirebilir. İş hayatınızda çok yoğun olabilirsiniz. Mümkün olduğunda, stresinizi azaltmak için dinlenmeye özen gösterin.

Uplifers önerisi:  İş ortamı stresin ortaya çıkmasına elverişli bir ortamdır. İş yerindeki stres faktörlerini ortadan kaldırmak için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun önerileri; ¨İş yerinde stresle nasıl başa çıkılır?¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!