Günlük burç yorumları: 12 Aralık

Koç Burcu

Gezegenlerin yeniden yerleşmesi aşk hayatınızı alevlendirebilir. Tatil planları yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Arkadaşlarınız tarafından çok güzel vakit geçireceğiniz bir etkinliğe davet edilebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni seyahat planları yapıyorsanız, Explore Up yazarlarımızdan Gökçen Gökyer‘in sonbahar tatil önerilerine göz atabilirsiniz. 

Boğa Burcu

Emlak yatırımı yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bu yatırımı dikkatlice gözden geçirmenizde fayda var. Detaylı bir plan yaparsanız, başarılı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

İkizler Burcu

Aileniz size bir sürpriz planlıyor olabilir. Partnerinizle romantik bir hafta sonu geçirebilirsiniz. İş hayatınızdaki sorunları bir kenara bırakarak, kendinize odaklanmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Kendinizi daha iyi hissetmek, kafanızı boşaltmak ve düşüncelerinizi toparlayabilmek için, yürüyüş yapın. Yürümenin faydalarına göz atmak için; “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için: Yürüyüş“

Yengeç Burcu

Gezegenlerin yer değiştirmesi sağlığınızı olumlu yönde etkileyebilir. İş ortamında enerjinizi yüksek tutmanızda fayda var. Sizden daha yüksek mevkiideki biri tarafından fark edilebilir, onu etkileyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sağlıklı olabilmek için, iyi beslenmeye ve düzenli olarak spor yapmaya özen gösterin. Daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için, “Live up” kategorimizdeki önerilerimize bir göz atın.

Aslan Burcu

Duygularınızı içinize atıyor olabilirsiniz. Cesaretinizi toplayıp, karşınızdaki insana nasıl hissettiğinizi söylemek size kendinizi daha iyi hissettirebilir.

Uplifers önerisi:  Kişinin yaşadığı duyguların sonuçlarını kontrol edebilmesi için, önce duygularını fark etmesi ve bunları nasıl ifade edeceğini bilmesi gerekir. Aksi takdirde duygularımız bizi kontrol edecektir. ¨Duyguları tanımanın ve iafe edebilmenin önemi¨

Başak Burcu

Sessizliğe ve huzura ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Hafta sonu için yakın bir yerlere gidip, kafanızı dağıtabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızla giderseniz, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatınızda huzur arıyorsanız, öncelikle kendinizi dinlemelisiniz. ¨Zen huzuruna ulaşmak için altın kurallar¨

Terazi Burcu

Gezegenlerin yer değiştirmesiyle yaratıcılığınız ön plana çıkabilir. Yeni bir hobi keşfedebilir, bir kursa yazılabilirsiniz. Aktivitelere katılmak, kendinizi iyi hissettirebilir.

Uplifers önerisi:  Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Akrep Burcu

Çevrenizde olan olayları dikkatlice izlemenizde fayda var. Fikirlerinizi değiştirirecek bir kitap, makale veya reklamla karşılaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni kitaplar keşfedebilmek ve motivasyonunuzu artırmak için ”Feel Up” yazarlarımızdan Gökçe Devecioğlu‘nun kitap önerilerine göz atabilirsiniz.

Yay Burcu

Olaylara karşı daha optimist yaklaşabilirsiniz. Yurtdışı seyahat planları karşınıza çıkabilir. Elinizdeki fırsatları değerlendirmeye çalışın.

Uplifers önerisi:  Okyanus aşırı seyahatleriniz için Explore Up yazarımız Irmak Yazım’ın Karayipler ve Hindistan turlarını okumadan hazırlık yapmış sayılmazsınız. 

Oğlak Burcu

Özgüveninizin yüksek olduğu bir gün yaşayabilirsiniz. Bu özgüveni kariyerinizde yükselmek ve çevrenizdekileri etkilemek için kullanabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan bu büyük engeli aşabilmeniz için, başkalarının hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik.¨Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Kova Burcu

İş odaklı bir teklif hazırlayabilirsiniz. Dikkatlice ve detaylı bir teklif hazırlarsanız, müşterilerinizin ilgisini çekebilirsiniz. Yakın çevrenizden biri sizi kariyer çevrenizden biriyle tanıştırabilir.

Uplifers önerisi:  Daha verimli bir iş hayatı kazanmanız için sunduğumuz önerilerde, Human Business Works CEO’su Chris Brogan’ın önerilerine dikkat verelim: Brogan’a göre, bu formülü bir hafta boyunca uygulamak, bir sonraki haftayı daha üretken geçirebilmeniz için yeterli. ¨Üretkenlik formülü¨

Balık Burcu

İş yerinizde yoğun çalışacağınız bir gün olabilir. Yeni projeler ve teklifler hazırlayabilirsiniz. Fikirlerinizi ve kararlarınızı açık bir şekilde çevrenizdekilere dile getirmenizde fayda var.

Uplifers önerisi:  Son zamanlarda kendinizi sürekli yorgun hissediyorsanız bunun iş yoğunluğu dışında da sebepleri olabilir; ¨Kendinizi sürekli yorgun hissetmenizin sebepleri ve çözüm önerileri¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!