Günlük burç yorumları: 19 Aralık

Koç Burcu

İş yerinizde biriyle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Sabrınız biraz zorlanabilir. Yanlış anlamayı önlemek için olaylara duruşunuzu ve bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Sabırlı olmak ve olaylara karşı sakin durmak bu olay için iyi olabilir.

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz bu günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın“

Boğa Burcu

Hayata ve kendinize bakış açınız, yaşadığınız olayları şekillendirebilir. Kendinize güvenmek mutlu olmanızı kolaylaştırabilir. İstediklerinizi yapabileceğinize dair inançlı olursanız, başarılı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler“

İkizler Burcu

Gezegenlerin yer değiştirmesiyle, çevrenizdeki insanlarla aranızdaki bağlar kuvvetlenebilir. Profesyonel hayattan tanıdığınız birine karşı güveniniz artabilir. Bu kişiye güvenmek, beraber iş yapmanıza ve başarılı adımlar atmanıza ön ayak olabilir.

Uplifers önerisi:  Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Yengeç Burcu

Bir ilişki içindeyseniz, partnerinize karşı duygularınızın yoğunlaşacağı bir kaç gün yaşayabilirsiniz. Partnerinizle romantik kaçamaklar ve değişik aktiviteler yapabilirsiniz. Eğer bekarsanız, hafta sonu  yeni biriyle tanışabilir, bu kişiden çok etkilenebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları”

Aslan Burcu

İş yerinizde birinden çok etkilenebilirsiniz. Bu kişiyle yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. İş yerinizdeki bu heyecan, sizi daha çok çalışmanız için motive edebilir. Fakat, bu heyecana kendinizi fazla kaptırıp, önceliklerinizi unutturmasına izin vermeyin.

Uplifers önerisi:  Yaşadığınız ilişki iş yerinizden biriyle ise buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak; ¨İş yerinde aşk¨

Başak Burcu

Ailevi yapınızda değişiklikler yaşanabilir. Aile içinde yapılacak bazı konuşmalar, ilişkilerin güçlenmesine yardımcı olabilir. Konuşmadan önce düşünmeye ve karşınızdakilerin bakış açılarını anlamaya dikkat edin.

Uplifers önerisi:  Hayatınızda değerli olan insanlara onların ne kadar değerli olduklarını söylemeden ölüm döşeğinde olmak istemezsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili konularda özellikle hassasiyet göstermeniz sizin için faydalı olacaktır. ¨Ölmeden önce söylenmesi gereken 50 şey¨

Terazi Burcu

Partnerinizle veya ailenizle bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bu tartışma sizi çok etkileyebilir ve üzebilir. Sürekli olarak bunu düşünmektense, kendinize zamana ayırıp kafanızı dinlemek size iyi gelebilir. Kendinizi çok fazla suçlamamaya çalışın.

Uplifers önerisi:  Kendinizi daha iyi hissetmek, kafanızı boşaltmak ve düşüncelerinizi toparlayabilmek için, yürüyüş yapın. Yürümenin faydalarına göz atmak için; “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için: Yürüyüş“

Akrep Burcu

Partnerinizle aranızda romantik ve özel bir konuşma yaşanabilir. Bu konuşmayı çok uzun zamandır kafanızda kuruyor olabilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki ilişki ve bağ güçlenebilir. Gelecek planları yapmayı düşünebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evlenme kararı aldıysanız, ¨Hayır denemeyecek evlenme teklifleri¨ne göz atabilirsiniz. Büyük an için size fikir verebilir.

Yay Burcu

Her harcamanın ve yatırımın uzun vadeli olmasını istiyor olabilirsiniz. Sahip olduğunuz şeylere, çok değer veriyor olabilirsiniz. Bu özelliğiniz sayesinde, hayatta asıl önemli olan şeyleri fark etmiş olabilirsiniz. Finansal anlamda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Uplifers önerisi:  Aldığınız haberler üzerine eyleme geçmeden önce hayatınızla ilgili biraz düşünün. Temel değerlerinizi belirledikten sonra alacağınız kararların bu değerlere uygun olup olmadığını görebilirsiniz. ¨Temel değerler belirlemenin önemi ve yöntemi¨

Oğlak Burcu

Gezegenlerin yer değiştirmesiyle, sosyal hayatınıza yoğunlaşabilirsiniz. Şık ve güzel restoranlarda yemek yiyebilirsiniz. Partnerinizle romantik dakikalar geçirebilirsiniz. Bir süre sadece kendinize yoğunlaşmak, kendinizi iyi hissetmeniz için iyi bir adım olabilir.

Uplifers önerisi:  Kaliteli ve yeni açılan restoranları keşfetmek için “Explore up” bölümüzdeki “Nerede yemeli/Restoranlar” kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Kova Burcu

Enerjinizin ve özgüveninizin artışta olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak için can atabilirsiniz. Profesyonel hayatınızda işe yarayacak insanlarla bir araya gelebilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan bu büyük engeli aşabilmeniz için, başkalarının hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik.¨Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Balık Burcu

Sanatsal aktivitelerde bulunacağınız bir gün olabilir. Bir sergi açılısına veya bir defileye gidebilirsiniz. Sizle aynı görüşte olan insanlarla tanışmak, size iyi gelebilir. Bu tarz aktiviteleri, düzenli olarak yapmayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!