Günlük burç yorumları: 19 Aralık

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, sezgileriniz bugün çok güçlü. Karar vermeniz gereken bir konuda mantığınızla ilerlemek isteyebilirsiniz ancak sezgilerinize mutlaka kulak vermelisiniz. Her ikisini sentezleyerek doğru seçimler yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sezgilerinizin gücünden yararlanmak için sezgi türlerine daha yakından bakmaya ne dersiniz? “Sezgilerinizi ne kadar dinliyorsunuz: 4 sezgi türünü tanıyın

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, yakın zamanda çevrenize bir şeyleri kanıtlama şansınız olabilir. Etrafınızdakilerin bilmediği, sizin de sergilemediğiniz bir yeteneğinizi ortaya koyacaksınız. Cesur olun ve ışığınızın göz kamaştırmasına izin verin.

Uplifers önerisi: Yeteneğinizi geliştirmek için onu fark etmeniz ve onun bir yetenek olduğunu kabul etmeniz, özgüveninizi ve o işte devam etme motivasyonunuzu arttıracak. “Yetenek nasıl geliştirilir?

İkizler Burcu

Sevgili İkizler, bugün duyduklarınıza, size söylenenlere hemen inanmayın. Sorgulayıcı tarafınızı devreye sokmanız iyi olabilir. İş çevrenizde sizi kıskanan biri olabilir ve kıskandığı için hoşunuza gitmeyen şeyler anlatabilir. Bu olasılığı hesaba katarsanız, bunu açıkça göreceksiniz.

Uplifers önerisi: İş hayatında sizi kıskananlardan yakınıyorsanız; Uplifers olarak bir araya getirdiğimiz önerilere göz atabilirsiniz. “İş yerinde kıskançlık: Nedenleri ve çözüm önerileri

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, zaman zaman sosyalleşme konusunda zorlandığınızı hissediyorsunuz. Ancak bugün, her zamankinden daha dışa dönük hissediyor olabilirsiniz. Bu durumu değerlendirin ve sosyal ortamlara girmekten çekinmeyin. Yeni ve kalıcı arkadaşlıklara adım atabilirsiniz. Bunun için harika bir zaman.

Uplifers önerisi: Emekli bir FBI ajanı olan Dr. Jack Schafer’dan arkadaşlığın formülünü öğrenmeye ne dersiniz? “Yeni girdiğiniz bir ortamda arkadaşlık kurabilmenin formülü

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar, plan yapmanın tam zamanı! Kısa vadeli bir planınız size büyük ve heyecan verici bir sonuç getirebilir. Planlarınızı gerçekleştirmek için iyi bir strateji geliştirmek ve bilgi sahibi biriyle görüşmek katkı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: İyi bir planlama yapmak için ihtiyacınız olan pek çok bilgiyi bu yazıda bulabilirsiniz. “Orgazmik yaşam rehberi 5: Etkin planlama nasıl yapılır?

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, başarılı olma arzunuz çok yüksek ve bunun için çok çabalıyorsunuz. Başarıya emin adımlarla yürüdüğünüz yolda önünüze çıkan engellerin sizi durdurmasına izin vermeyin. Başarınızı kutlayacağınız günler çok yakında!

Uplifers önerisi: Hedeflerinin peşinden koşan herkesin buluştuğu ortak bir payda var; başarıya giden yolda zorluklara göğüs germek. “Başarıya ulaşmak için mutlaka uygulamanız gereken 30 şey

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, yakın zamanda iş ortamında sunduğunuz bir fikir herkesi şaşırtmış olabilir. Biraz çılgınca bir fikir olabilir ama bu fikri ortaya atarak herkese ilham vermiş olabilirsiniz. Verdiğiniz bu ilham sayesinde harika sonuçlar elde edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hem ilham almanın hem de ilham vermenin püf noktalarını öğrenmeye ne dersiniz? “İş yerimizde ilham verici bir ortam elde etmek için ne yapabiliriz?

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler, geleceğiniz için üzerinde çalıştığınız bir plan henüz o kadar heyecan verici olmayabilir. Ancak şu anda hedefinizle ilgili çok önemli bir temel oluşturma sürecindesiniz. Bu aşamada sıkılmadan çalışırsanız, inşa ettiğiniz şey kalıcı olacak. Bu aşamayı geçtikten sonra neler başarabileceğinizi hayal ederek kendinizi motive edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Zaman zaman ihtiyacımız olan motivasyonu bulmakta zorlanırız. Böyle zamanlarda motivasyonu artırmaya yardımcı tekniklerden faydalanmak mümkün. “Enerjinizin tükendiğini hissettiğinizde tekrar motive olmak için yapmanız gerekenler

Yay Burcu

Sevgili Yaylar, yaratıcı bir beyin fırtınası sırasında tasarladığınız güzel bir planınız var. Ancak hayata geçirmek için yapılması gerekenleri sürekli erteliyor olabilir misiniz? Planınızda nelerin geliştirilebileceğini görmek için bugün biraz zaman ayırın ve daha fazla beklemeyin.

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için önce inanmak daha sonra da doğru araştırmalar ile planlamalar yaparak bilinçli adımlar atmak gerekiyor. Uplifers olarak başladığınız her işi bitirmenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik. “Başladığınız her işi bitirmenize yardımcı olacak ipuçları

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar, bugünlerde çok fazla çalışıyorsunuz ve stres altındasınız. Biraz olsun dinlemeye ve mola vermeye ihtiyacınız var. Stresinizi azaltmanıza yardımcı olacak aktivitelere zaman ayırmak iyi gelebilir.

Uplifers önerisi: Stresle baş edebilmenin, kontrol edemediğimiz durumlar karşısında stres tepkimizi nasıl yönetebileceğimizin ve stresin ‘kronik hale gelmesini’ nasıl önleyebileceğimizin yollarını çok iyi araştırmamız ve yaşamımıza nasıl entegre edebileceğimizi öğrenmemiz gerekiyor. “Stres yönetimi: Kronik stresle başa çıkmanızı sağlayacak 20 stres yönetimi tekniği

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, birlikte çalışmak zorunda olduğunuz birinin yeni fikirlere açık olmaması oldukça sinir bozucu olabilir, özellikle de yaratıcı zihniniz çok daha iyi fikirler üretirken. Çok yakında, fikirlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir ortam yakalayacaksınız. İkna yeteneğinizi kullanın.

Uplifers önerisi: Etrafınızdakileri ikna etmeniz gerektiğinde yazımızdaki önerilerden faydalanabilirsiniz. “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, bugünlerde her neyle ilgileniyorsanız detaylarda kaybolmuş olabilirsiniz. Özellikle de olumsuz detayları gözünüzde çok büyütüyorsunuz ve bu durum keyfinizi kaçırıyor. Büyük resme odaklanmaya çalışın.

Uplifers önerisi: Büyük resmi gördüğümüzde, o resmin içinde sadece olumsuz olanları değil olumluları da fark edebilir, bu sayede bakış açımızı daha pozitif bir yere taşıyabiliriz. “Yaşadığınız her anın tadını çıkarmanın sırrı: Büyük resme odaklanmak

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!