Günlük burç yorumları: 14 Aralık

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, uzun zamandır içinize attığınız bir şeyler var. Söylemek istediklerinizi bir sebepten söylemiyor ve sessiz kalıyorsunuz. Ancak böyle devam ederseniz, yakın zamanda bir patlama yaşayabilirsiniz. Bir şeyleri içinize atmak yerine sakin ve doğru bir şekilde kendinizi ifade etmeniz yararınıza olacaktır.

Uplifers önerisi: Sebebi ne olursa olsun içimize attığımız duygular, bir şekilde kendine çıkış yolu bulmaya çalışır. En sağlıklısı, doğru bir biçimde duygularımızı ifade edebilmek. “Kendine rağmen susmak mı, konuşmak mı: Duyguları ifade etmek neden önemlidir?

Boğa Burcu

Sizde iyi hisler uyandırmayan bir hatırayı sık sık zihninizde canlandırıyor musunuz? Bazen en keyifli anlarınızda bile zihninizden geçenler canınızı sıkıyor olabilir. Siz de biliyorsunuz ki geçmişi değiştiremeyiz ama bugünümüzü şekillendirebiliriz. Geçmişin sizi ele geçirmesine izin vermeyin, kontrolü ele almanın zamanı geldi.

Uplifers önerisi: Yaşamda yeni bir sayfa açabilmek için geçmişin tozlu sayfalarını ait olduğu yerde, geçmişte bırakmak gerekir. “Geçmişi affedin, olumsuz duyguları serbest bırakın

İkizler Burcu

Sevgili İkizler, büyük umutlarla başladığınız bir işin sonuçlanması tahmininizden daha uzun sürebilir. Hayal kırıklığına uğradığınızı hissedebilirsiniz ancak iyimser tarafınızı devreye sokmanın tam zamanı. Umutlarınızın tükenmeye başladığını düşünürken hedeflediğiniz zafere ulaşacaksınız.

Uplifers önerisi: Koyduğunuz bir hedefi gerçekleştirmenin bir sırrı varsa, o sır zor dönemi atlatmakta gizli. “Hedeflerinizden vazgeçmek üzereyken hatırlamanız gereken 3 şey

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, endişeli ve stresli olmaktansa sakin ve rahat olmayı seçebilseydiniz, şüphesiz seçerdiniz. Ancak sorun şu ki, gündemdeki bir konu yüzünden oldukça gerginsiniz ve kendinizi en kötü sonuca hazırlamışsınız ancak sonuç tam tersi olabilir. İyi olana odaklanmaya çalışın.

Uplifers önerisi: Endişe duygusuyla başa çıkmak için Psikolog Rana Kutvan’ın önerilerine kulak verebilirsiniz. “Endişelerini kucaklayarak onları kontrol etmenin 5 yolu

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar, olayların kontrolünüzden çıktığını düşünebilir ve bu duruma öfkelenebilirsiniz. Öfkeyle hareket etmek yerine, önce sakin kalmanın yollarını arayın. Olaylara mantıklı bir şekilde bakmayı seçebilirsiniz. Ardından her şey kendiliğinden çözülecektir.

Uplifers önerisi: Öfke de tıpkı diğer tüm duygular gibi normal bir duygu. Ancak öfkenin bizi ele geçirdiği durumlarda, onu nasıl kontrol edeceğimizi öğrenmemiz gerekiyor. “Öfke kontrolü: 10 adımda öfkenizle barışmayı öğrenin

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, hayatınızda yanlış yaptığınız bir şeyin üzerinde fazla oyalanıyor olabilirsiniz. Zihninizin derinliklerinde geçmişe gidiyor ve neleri farklı yapmanız gerektiğini yeniden gözden geçiriyorsunuz. Aşırı düşünmekten yorgun düşebilirsiniz. Mükemmeliyetçi olabilirsiniz ancak elinizden gelenin en iyisini yapmanız yeterli. Kimse kusursuz değildir.

Uplifers önerisi: Hatalarımızla, kusurlarımızla, olduğumuz halimizle yeterli olduğumuzu fark ettiğimizde daha mutlu olmak mümkün. “Her şeyi kusursuz yapma baskısı: Mükemmeliyetçilik

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, normalde çok iyi anlaştığınız partnerinizle bugünlerde çatışıyor olabilirsiniz. İlişkinizdeki bazı dengeler bozulmuş olabilir. Soruna odaklanmak yerine çözüme odaklanarak harekete geçtiğinizde, taşlar zamanla yerine oturacaktır.

Uplifers önerisi: İlişkinizde eşit bir dinamiğin olmadığını fark ettiğinizde eşitliği yaratmak için vakit kaybetmeden harekete geçmeniz gerekir. “Romantik ilişkilerde eşitsizliği fark etmenize ve eşit bir dinamik yaratmanıza yardımcı olacak ipuçları

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler, iş yerinizde veya çalıştığınız bir projede kontrolü ele geçirmek için rakip olarak gördüğünüz biriyle mücadele ediyor olabilirsiniz. Gücü elinizde tutmak istiyorsunuz. Oysa el ele verdiğinizde daha güçlü olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Farklılıkların gücünden faydalanarak birlikte parlamak mümkün! “Takımdaşlık ve birlikte büyümek üzerine

Yay Burcu

Sevgili Yaylar, şu anda sizi duygusal olarak zorlayan bir şeyle uğraşıyor olabilirsiniz ancak bu durum geçici. Unutmayın, sizin bu hayatta büyük bir amacınız var ve bütün zorlanmalarınız bu amaca ulaşabilmek için. Bugün duymanız gereken hatırlatma bu olabilir.

Uplifers önerisi: Yaşam amacımızı keşfetmek, hayat yolculuğumuzu daha anlamlı kılar. “Yaşam amacını bulmak: Her güne umutla başlamak için insan neye ihtiyaç duyar?

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar, bugünlerde önünüze yeni bir fırsat çıkabilir. Şüpheci tavrınız, sizi bu fırsatı değerlendirmekten alıkoyabilir. Gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu düşünerek fırsatı reddetmeyi düşünebilirsiniz ancak aksine bu fırsat sizin için önemli bir dönüm noktası olacak. Şansınıza güvenin.

Uplifers önerisi: Siz de şanssız olduğunu düşünenlerden misiniz? Ancak şanslı olduğunuza inandığınızda şanslı olabilirsiniz. “Seni güçsüzleştiren düşünceden sıyrıl: Düşündüğün kadar şanslısın

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, bugünlerde canınızı yakan birine karşı hissettiğiniz intikam duygusu sizi ele geçirebilir. Buna izin vermeyin. Karmanın ne sakladığının cevabını asla bilemezsiniz. Siz içinizi ferah tutun ve kendi iyi karmanızı yaratın.

Uplifers önerisi: Günlük yaşantınızda ilham alabileceğiniz karma yasalarını sizin için derledik… “Karma’nın 10 yasası: İhtiyacınız olan ilham burada olabilir

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, genel olarak duygusal bir yapınız olsa da özellikle bugün çok daha duygusal ve hassas olabilirsiniz. Büyük kararlar almak, bir teklifi değerlendirmek veya önemli müzakerelere girmek için iyi bir zaman değil. Mümkünse bugünü sakin bir şekilde atlatmaya çalışın.

Uplifers önerisi: Birçoğumuz duygularımızı tetikleyen durumlarla karşı karşıya kaldığımızda rasyonel olmayan kararlar verebiliriz. Böyle zamanlarda nasıl sakin kalabileceğimizi bilerek doğru adımlar atmak mümkün. “Duygularınız tetiklendiğinde nasıl sakin kalabilirsiniz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!