Günlük burç yorumları: 21 Kasım

Koç Burcu

Bugün elinize bir yerden para geçebilir. Bu para planlarınızı harekete geçirmek için size ihtiyacınız olan isteği verebilir. Cesaretinizi göstermeye korkmayın.

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır.¨Engelleri aşmanın yolu: cesur olmak¨

Boğa Burcu

Bütçenize uygun tatil planları yapacağınız bir gün olabilir. Bu da motivasyonunuzu yükseltip iş yerinizde kendinizi göstermenize sebep olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni seyahat planları yapıyorsanız, Explore Up yazarlarımızdan Gökçen Gökyer’in sonbahar tatil önerilerine göz atabilirsiniz.

İkizler Burcu

Bugün yaptığınız işlerde fazla detaycı ve dikkatli davranabilirsiniz. Agresif tavrınız sebebiyle çevrenizdeki kişilerle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Yapıcı bir tavır izleminizde fayda olacaktır.

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. En iyiyi hedeflemek gerçekçi olmadığından çalışma motivasyonunu kırar. ¨Mükemmeliyetçilik hayatımızı nasıl etkiliyor?¨

Yengeç Burcu

İlişkinizde bir takım sorunlar olduğunu hissediyor olabilirsiniz. Eğer sorununuzu partnerizle paylaşırsanız, sıkınıtınıza yanıt bulacaksınız. Susmak yerine, iletişime geçmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Bir ilişkinin uzun ömürlü ve sağlıklı olabilmesi uygun bir şekilde iletişim kurma yolu ile mümkündür. ¨Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu¨

Aslan Burcu

Bugün istediklerinizi kolaylıkla elde edebilirsiniz. Eğer gerçekten inanırsanız ve isterseniz, istediklerinizi başarabilirsiniz. Oyalanmadan direk yapmak istediğiniz şeye odaklanmaya çalışın.

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz.

Başak Burcu

Sahip olduğunuz bir hobiyi profesyonel yaşantınıza taşıyacağınız bir gün olabilir. Düşüncelerinizi çevrenizdekilerle paylaşıp fikirlerini almakta fayda var.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Terazi Burcu

Finansal anlamda rahata girdiğiniz bir dönemdesiniz. Daha önceden evinizin dekorasyonunda yapmak istediğiniz herhangi bir değişikliği gerçekleştirebilir veya emlak sektöründe yatırım yapabilirsiniz. Eğer dikkatlice planlarsanız, her şey yolunda gidecektir.

Uplifers önerisi: Dekorasyon konusunda yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz ve evinizdeki kolonların yarattığı boşlukları, merdiven altlarını ya da dolap içlerini oldukça etkili şekilde değerlendirebilirsiniz.

Akrep Burcu

Satış becerilerinizi kullanacağınız bir gün olabilir. Dikkatli bir şekilde hazırlanırsanız, rakibinizi eleyip projenizle çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Yeni bir projeye başlarken, başarılı insanların farklı 12 davranışına göz atmayı unutmayın: ¨Başarılı insanların ortak özellikleri¨

Yay Burcu

Zorlandığınız noktalarda iş arkadaşlarınızla beyin fırtınası yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak olaylara farklı bir bakış açısından yaklaşmaya çalışırsanız başarılı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır.¨Engelleri aşmanın yolu: cesur olmak¨

Oğlak Burcu

Bugün iş hayatınızda büyük adımlar atacağınız bir gün olabilir. Her şeyi doğru planlarsanız, başkalarının beklentilerini de kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Yeni bir iş kurmak için harekete geçmiş, ancak iş planı çıkarmaktan adım atmaya başlayamamış olabilirsiniz. ¨Başladığınız her işi bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Kova Burcu

Bugün hafızanızı ve hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Bunları kullanarak bir süredir aklınızı kurcalayan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni şeyler öğrendiğiniz bu dönemde hafızanızı doğru kullanarak öğrenme sürecini hızlandırabilirsiniz. ¨Hafızanızı geliştirmenin yolları¨

Balık Burcu

Kısa bir iş gezisi söz konusu olabilir. Bu seyahate öncelikli işlerinizi tamamlayıp öyle gitmenizde fayda var. Her şeyi zamanında hallederseniz, başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Daha verimli bir iş hayatı kazanmanız için sunduğumuz önerilerde, Human Business Works CEO’su Chris Brogan’ın önerilerine dikkat verelim: Brogan’a göre, bu formülü bir hafta boyunca uygulamak, bir sonraki haftayı daha üretken geçirebilmeniz için yeterli. ¨Üretkenlik formülü¨

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!