Günlük burç yorumları: 10 Kasım

Koç Burcu

İçinizdeki o sıkıntının sebebini aslında siz de biliyorsunuz ama dile getirmekten korkuyorsunuz. Dürüstlük her zaman kazanır. Siz düşünerek kendinizi yıpratmayın. Dile dökmeye başladığınızda rahatladığınızı fark edeceksiniz.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi üzmek istemiyor olabilirsiniz ancak düşüncelerinizi dile getirmediğinizde üzülen taraf oluyorsunuz. Harekete geçmenin şimdi tam zamanı olabilir: “Konuşmaktan korkmayın: Sağlıklı iletişimin sırrı duyguları dile getirmek”

Boğa Burcu

Her şeyi kontrol etmek için kendinizi bu kadar zorlamamalısınız. Hem fiziksel hem zihinsel olarak yorulmuş olmanızın altındaki tek sebep kontrol dürtünüz. Biraz akışına bırakmayı öğrenmelisiniz.

Uplifers önerisi: Evet, zaman zaman çoğumuz her şeyin kontrolümüz altında olmasını istiyoruz ancak bunu yapmaya çalışırken de yıpranıyoruz. Akışa bırakmayı öğrenmek için: “Her şeyi kontrol etme isteğinden kurtulmak için öneriler”

İkizler Burcu

Israrcı olmanız zaman zaman sizi başarıya götürüyor olsa da bu kez durum biraz farklı. Etkinizin ve verimliliğinizin azalmasını istemiyorsanız ısrarcı tavrınızı biraz törpülemenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Alışkanlıklardan vazgeçmenin zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak bu hiç değiştiremeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Israrcı tavrınızı biraz geri planda tutmayı öğrenmelisiniz: “Alışkanlıklarınız sizi dönüştürür, siz de onları dönüştürebilirsiniz”

Yengeç Burcu

Bittiğini düşündüğünüz bir aşkın külleri yeniden alevlenmek üzere… Romantik mutluluklar çok yakında kapınızı çalacak, şimdiden kendinizi hazırlamak isteyebilirsiniz. Geçmişin üzüntüleri yerini kocaman bir gülümsemeye bırakacak.

Uplifers önerisi: Kafanızda geçmişe dair silmeyi istediğiniz birçok anı var ve bu yüzden adım atmaya korkuyorsunuz ama bilin ki aşk her zaman kapıyı iki kere çalmaz: “Eski ilişkilerden yeni umutlara bir yol uzanır mı?”

Aslan Burcu

Rekabetten hiç korkmayan yanınız nedense bu sefer çekingen davranıyor. Spot ışıklarının üzerinizde olacağı bir olay gerçekleşmek üzere, iş arkadaşlarınızın gözü üstünüzde ama korkmanıza hiç gerek yok.

Uplifers önerisi: Geçmiş başarılarınızı kendinize hatırlatarak özgüveninizi yükseltmek için birkaç öneriyi göz önünde bulundurabilirsiniz: “Özgüveninizi yükseltmek için her gün bunları yapmaya özen gösterin”

Başak Burcu

Seçim yapma zamanınız gelmiş de geçiyor. Bu kadar stres yaşamanıza gerek yok, aslında ne istediğinizi çok iyi biliyorsunuz. İçgüdülerinize güvenin, kalbinizin sesini dinleyin.

Uplifers önerisi: Bazen seçim yapmak, zor kararlar vermek sandığınızdan çok daha zormuş gibi gelebilir. Oysa ki içinize dönerek aradığınız tüm cevapları bulabilirsiniz: “İçimizdeki pusula: İçgüdü, kalp sesi, altıncı his”

Terazi Burcu

Çözemeyeceğinizi düşündüğünüz bir sorundan koşar adım uzaklaşmak istiyorsunuz, oysa ki kaçmak sadece sorunları erteler. Çözüm sandığınız kadar zor değil, sadece biraz durup düşünmeye ihtiyacınız var.

Uplifers önerisi: Kaçmak, sadece çözüm bulmanızı geciktirir. Sorunlarla yüzleşmeye başladığınızda çözümün aslında çok da zor olmadığını fark edeceksiniz: “Yüzleşmekten kaçtığın şey seni iyileştirir: Mutlu ve iyi olmak için yüzleş ve kabul et”

Akrep Burcu

Her zaman sevdiklerinizle aynı fikirde olamazsınız. Fikir çatışmasından hoşlanmıyor olsanız da zaman zaman kendi düşüncelerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Korkmadan özgür düşüncelerinizi sevdiklerinizle paylaşmayı öğrenmelisiniz.

Uplifers önerisi: Hepimiz birbirimizden farklıyız, düşüncelerimiz, tavırlarımız, inançlarımız çok çeşitli. O nedenle zaman zaman fikir ayrılıkları yaşayabiliriz. Bunun bir sorun olmadığının farkına varmalısınız: “Fikir çatışması neden gereklidir: Sağlıklı bir fikir çatışması için 8 tüyo”

Yay Burcu

Bugünlerde sosyal ilişkilerinizi ihmal etmiş olabilirsiniz. Özellikle ailenizden ve yakın arkadaşlarınızdan sitemkar tavırlara maruz kalabilirsiniz. Zamanınızı doğru yöneterek sevdiklerinizi aramak için fırsat yaratabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yanlarında çok daha iyi hissettiğimiz sevdiklerimize zaman ayırarak hem onları hem kendimizi mutlu edebiliriz. Zamansızlıktan şikayet etmeyin: “Çok isteyip de vakit bulamadığınız şeyleri gerçekleştirmenin sırrı”

Oğlak Burcu

Sağlığınızı ihmal ettiğiniz şu günlerde kendinizi iyi hissetmemenizin nedeni bağışıklığınızın zayıflaması olabilir. Hem bedeninize hem ruhunuza iyi gelecek, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak önerileri değerlendirmelisiniz.

Uplifers önerisi: Mevsim geçişlerine ayak uydurabilmek ve bağışıklığınızı koruyabilmek için: “Sonbaharda beslenme önerileri ile kendinize iyi bakın”

Kova Burcu

Düşüncenin gücünü unutmuş gibi davranıyorsunuz. Aklımızdan geçen olumsuz şeylerin başımıza gelmesini istemiyorsak düşüncelerimizi kontrol altında tutmalıyız. Karamsar modunuzdan çıkmak için biraz pembe gözlüklere ihtiyacınız var.

Uplifers önerisi: Sık sık “Aklıma gelen başıma geldi…” diyorsanız bunun sebebi düşüncelerinizin gücünü henüz keşfedememeniz olabilir: “Düşüncelerimiz gerçeklerimiz mi oluyor?”

Balık Burcu

Kimsenin akıl okuyucu olmadığını kendinize hatırlatmalısınız. Duygularınıza karşılık alabilmek için öncelikle onları ifade etmeniz gerekir. Korkmayın, hissettiklerinizin karşılığını görmeye başladığınızda her şey çok daha güzel olacak.

Uplifers önerisi: Anlaşılmak istiyorsanız önce kendinizi anlamalı sonra ifade etmekten korkmamalısınız: “Duyguları kucaklamak: İçinizdeki kelimeleri özgür bırakın”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!