Aslan burcu kadını hakkında bilinmesi gerekenler

Tutkulu, başarılı ve çekici… Aslan burcu kadınını anlatan belki de ilk üç sıfat olabilir. Her zaman kendilerine güvenli kadınlardır. Her şeyin en iyisi ve en kusursuzu olsun diye düşünen mükemmeliyetçi kişilerdir. Aynı zamanda çok gururlu kadınlardır ve hiçbir şey gururlarının önüne geçemez. Ateşli ve tutkulu olmaları hayallerine de yansır, onları gerçekleştirmek için azimle çalışırlar.

Muhteşem enerjisiyle Madonna da Aslan kadını…

Biraz zor bir kişiliğe sahip olan Aslan kadınlarına kolay kolay yaklaşmak biraz cesaret ister. Biraz kibirli kadınlardır. Bunda da haklıdırlar çünkü her alanda kendisini takdir etmeyi bilen kişilerdir. Ne istediğinin farkında olan ve bunun için azimle çalışan Aslan kadınları ihtiraslı ve gösterişli de olabilirler.

Merkezde olmayı seven kadınlar oldukları için etrafındaki insanların dikkatini çekmeyi sever ve ister. Ön planda olmak isteyişlerini ise doğallıklarına borçludurlar. Yapmacık davranışlar hiç onlara göre değildir. İçlerinden nasıl geliyorsa öyle davranmalarının sebebi dürüst olmalarıdır. Ve bu onlar için her şeyden daha değerlidir.

Grup: Ateş
Gezegen: Güneş
Renk: Koyu sarı, altın rengi, turuncu, kehribar
Uğurlu Taş: Sarı safir
Şanslı Sayı: 1-4
Şanslı Gün: Pazar

Aslan burcu fiziksel özellikleri olarak genellikle, tıpkı bir Aslan yelesi gibi gür saçlara sahiptir. İlk bakışta bu kalın telli ve gür saçları göze çarpar. Saç ve cilt renkleri genellikle açık tonlarda olur. Çok dikkat çekici ve etkileyici gözlere sahiptirler.

En ünlü Aslan kadınları; ; Zuhal Olcay, Coco Chanel, Mata Hari, Madonna, Jennifer Lopez, Jennifer Lawrence, Sandra Bullock.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!