8 Nisan 2024 Güneş Tutulması: Aslanlar ve yükselen Aslanlar

Yurt dışı seyahat alanında ve aynı zamanda eğitim, dil öğrenme, akademik konular, inançlar, sorgulamalar, seyahat, uluslararası konular, varsa yurtdışı projeleriniz, hukuksal konularınız, ruhunuzun büyüme isteği ve yüksek benliğinizin aydınlanması, bilgelik konularında, belki de uzun zamandır aradığınız gerçeği bulmak için yaşayacaksınız bu güneş tutulmasını. Koç burcundaki güneş tutulması, başlatamadığınız konuları başlatmak için size oldukça cesaret ve girişim isteği verecek. Belki yayınlanmakta olan kitabınız ile ilgili basın yayın gibi konular gündeminizde olabilir. Belki yakın çevreden aldığınız bilgiler size yetmeyecek, bilgi için uzaklara gitmek isteyeceksiniz, kim bilir. Bu süreçte yakın çevreniz, komşularınız, kardeşleriniz, akrabalarınız, yakın gördüğünüz kim varsa bu başlangıçlarınıza dahil olmak üzere… Burada bir tamamlanma söz konusu olacak.

Kariyer ve iş alanında

Kariyer ve iş alanlarında şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Burada bir büyüme, genişleme söz konusu. Toplum önündeki duruşunuz konusunda hiç beklenmedik fırsatlar yakalarken, sıra dışı ve farklı oluşunuz size şans getirebilir.

Ortak gelir ve miras konusunda bir kısıtlanma söz konusu, birtakım evraksal işlemler gündeminizde olabilir. Ortak para, miras, mal paylaşımına giden yolda birtakım zorlu süreçlerden geçebilirsiniz. Burada işlemler konusunda daha disiplinli ve görev bilincinde hareket ederseniz bu alanı biraz sağaltabilirsiniz. Varsa eşiniz, onunla ilgili ortak gelirde sıkıntı çıkabilir veya eşinizin miras gibi ortak konuları gündeminize yerleşebilir. Burada finansal açıdan Satürn’ün bir sınavı olduğundan sabır göstererek hareket etmeli ve sorumluluk almalı, uzlaşma yoluna gitmelisiniz.

Nisan ayı önemli!

Merkür retro olacağından dolayı, iletişimde yanlış anlaşılmalara, eskiden kalan projelere, birtakım düzeltilmesi gereken konulara, evraksal işlemlere dikkat! Tekrar tekrar gözden geçirmelisiniz. Aynı zamanda sosyal çevrede iletişime dayalı birtakım gündemleriniz olabilir. Yakın çevreniz, sosyal çevreniz, kardeşleriniz, akrabalarınız konusunda iletişim sorunları olacağından, doğru dinlediğinizden, doğru düşündüğünüzden emin olmalı, aktarım konusunda daha özenli olmalısınız ve süreci en iyi şekilde yönetmelisiniz. Önemli girişimlerinizi 27 Nisan sonrasına ertelemenizde yarar var.

Genel olarak seyahatler, gezerek keşfetmek, ruhun büyümesi, aydınlanması ve kendi gerçeğinizi bulmak, basın yayın gibi alanlarda girişimleriniz, ortak gelirlerde görev bilinci ile hareket etmeniz, kariyer iş yaşamınızda fırsatlar ve şans sizinle olacak. Sevgili Aslanlar ve yükselen Aslanlar, Koç burcundaki güneş tutulmasının sizlere güzellikler getirmesini diliyorum. Sevgilerimle…

Güneş tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam