Yaşamınıza renk katmak için: 2017 yılının en çok okunan Uplifers “Style Up” yazıları

Mutlu ve iyi hissetmek için temel ihtiyaçlarımızın yanı sıra, hayatımızı renklendirmeye de ihtiyacımız var. Kişisel bakım, moda, stil, makyaj ve dekorasyon ise ilham almak ve hayatımızı güzelleştirmek için okumayı ve keşfetmeyi en çok sevdiğimiz konular…

2017 yılında Uplifers takipçilerinin en çok okuduğu ve sevdikleriyle en çok paylaştığı “Style Up” kategorisinden ilham veren yazıları aşağıda bulabilirsiniz. 

Görsellere tıklayarak ilgili yazılara ulaşabilirsiniz. 

Stil sahibi, enerjik, samimi: Rachel Araz’ın günlük hayatına ve moda anlayışına dair her şey

Moda dünyasında ve sosyal medyada aktifliğiyle öne çıkan Rachel Araz’ı, Instagram üzerinden yaptığı stil önerileriyle, moda zevkiyle ve YouTube‘daki “Do It Yourself” videolarıyla tanıyor ve severek takip ediyoruz. Rachel’in günlük yaşamına, stil sırlarına ve alışveriş alışkanlıklarına dair samimi cevapları ise bu yazıda!

Ruhunuza iyi gelecek gardırop temizliği ve dolabınızdan çıkarmanız gereken 5 kıyafet

Hayat zaten yeterince zorken kendi ruh halinizi olumsuz etkileyebilecek her şeyi hayatınızdan çıkarmaya gayret edin. En azından konfor alanlarınızda kendinizi çok daha iyi ve huzurlu hissedebilmelisiniz. İşte hayatınızı daha mutlu bir hale getirmeniz için dolabınızdan çıkarmanız gereken kıyafetler!

Stiliyle ön plana çıkan öz güvenli kadınların 7 ortak özelliği

Bir odaya girdiğinde bakışları üzerine çeken ya da giydiği her kıyafeti kendine yakıştıran kadınları düşünün… Stil sahibi olarak tanımladığımız kişiler tam da bu kadınlar.

Buzdolabınızda bulunan malzemelerle yapabileceğiniz doğal maskeler

Siz de mutfağınıza yapacağınız ufak bir yolculukla cildinize uygun maskeyi yapabilir, doğanın yararlarından faydalanabilirsiniz.

Vücut bakımı için kullanabileceğiniz 10 doğal malzeme

Bu yazıda, doğal karışımlarla cildimize uygulayabileceğimiz bakım kürleri için piyasada kolayca temin edebileceğiniz temel malzemeleri bulabilirsiniz.

Coco Chanel’in tüm kadınlara ilham verecek sözleri

Moda çevreleri onun bilgeliğine o kadar çok başvurmuş ki, kendi aralarında “Coco olsa ne derdi” cümlesinin kısaltmasını (WWCS) bile yapmışlar. Biz de Uplifers olarak Coco Chanel’in en dikkat çekici sözlerini bir araya getirdik.

Spordan sonra iyi görünmenizi sağlayacak 6 zahmetsiz ve pratik öneri

Spor sonrası bakım planınızda yapacağınız küçük değişikliklerle çabasız bir şekilde iyi görünmeniz mümkün. İşte spordan sonra sağlıklı bir cilt ve güzel görünen saçlar için pratik öneriler.

Sanat akımlarını ev dekorasyonunuza yansıtmak için 6 renkli öneri

Sanatın kişisel alanlarda kullanımı, sahip olduğunuz alanı çok daha özel bir hale getirebilir ve zenginleştirebilir. İşte günlük yaşam alanınızı sanatla zenginleştirmenizi sağlayacak dekorasyon örnekleri…

Bakımlı olmak aslında çok kolay: Bedeninize saygı duyduğunuzu göstermenin 6 yolu

Nelere dikkat edersek vaktimizin ve bütçemizin mevcut dağılımını sarsmadan, daha bakımlı ve özenli olabilir; kendi bedenimize iyi davranır ve daha güzel, daha dinç gözükebiliriz? İşte bu soruların cevabı niteliğinde 6 önemli öneri.

Duvarlar dile geliyor: Her daim modunuzu yüksek tutacak “mindful” dekorasyon önerileri

Günümüzde iç mekan dekorasyonunda en çok dikkat edilen şeylerden biri duvarlara asılan tablolar. Kafelerde, restoranlarda, mağazalarda ve evlerde duvarlara bir hikaye ve bir anlam katmak yaşam alanlarını derinleştirir. Siz de sabahları sizi “iyi hissettiren” duvarlara uyanmak istemez miydiniz?

 

İlginizi çekebilir:
2017 yılının en çok okunan Uplifers yazıları
2017 yılının en çok okunan Uplifers “Feel Up” yazıları
2017 yılının en çok okunan Uplifers “Live Up” yazıları

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!