Günlük burç yorumları: 25 Eylül

Koç Burcu

İşle ilgili konularda biraz daha organize ve planlı çalışmaya dikkat etmelisiniz. Çevrenizdeki kişilerle paylaşmak isteyeceğiniz yaratıcı fikirleriniz olabilir. Eski arkadaşlarınızın birinden beklemediğiniz bir haber duyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşabilmek için, hayatınızın her alanında dengeyi yakalamaya özen gösterin. Programlı ve planlı olduğunuz sürece, kendiniz için de zaman ayırın. “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey“

Boğa Burcu

Bazı özel sağlık problemleriniz nedeniyle bedensel ve ruhsal olarak daha sağlıklı bir yaşamı benimsemeyi odak noktanız haline getirebilrsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınızı keşfedebilmek için bir süreliğine yalnız kalabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bazen, olaylar kontrolümüzden çıkar, duygusal dengemiz anlık değişkenlikler gösterir. Böyle durumlarda her şeyi yerli yerine oturtmak için yapacağımız küçük dokunuşlar yeniden dengemizi yakalamamızı sağlayabilir. Prof. Dr. Barton Goldsmith’in önerdiği günlük 10 ruhsal fitness egzersizlerine bir göz atabilirsiniz.

İkizler Burcu

Bugün işyerinde durmak istemeyebilir, farklı yerlerde çalışmak ya da açık havada dolaşmak isteyebilirsiniz. İşlerinizi erken bitirip öğleden sonranızı kendinize ayırmak ve hafta sonuna güzel bir başlangıç yapmak, gelecek haftaya daha motive olmuş şekilde başlamanıza yardımcı olacaktır.

Uplifers önerisi: Kendinizi daha iyi hissetmek, kafanızı boşaltmak ve düşüncelerinizi toparlayabilmek için, yürüyüş yapın. Yürümenin faydalarına göz atmak için; “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için: Yürüyüş“

Yengeç Burcu

Uzun zamandır üzerinde çalışmakta olduğunuz bir projenin geri bildirimlerini bu aralar alabilirsiniz. Alacağınız pozitif yorumlar ve başarılı sonuçlar size kendinizi iyi hissettirecek ve özgüveninizin artmasına yardımcı olacak.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır.¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

Aslan Burcu

Bugün, iş ortamınızda ya da bir arkadaşınız aracılığıyla, sizin için özel olacak biriyle tanışabilirsiniz. Hislerinizin güçlendiğini hissedecek ve uzun zamandır hissetmediğiniz duyguların açığa çıkmasına şahit olacaksınız. Bu fırsatı kaçırmamak için karşınızdaki insana karşı mümkün olabildiğince açık olmalısınız.

Uplifers önerisi:  Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları”

Başak Burcu

Kendi işinizi yapmak istiyor ancak bunun için gerekli kaynakları bulamıyor olabilirsiniz. Bu günlerde size destek olabilecek bir yakınınızın ortaya çıkması ve size girişiminizde destek olması söz konusu olabilir. Bu kişiden profesyonel anlamda yararlanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatımız iniş ve çıkışlarla doludur. Önemli olan bu anları doğru değerlendirmek ve ani kararlar vermeden doğru adımlar atabilmektir. Zor zamanlarınızda kendinize doğru soruları sormanız için; ¨Zor zamanlar kılavuzu¨

Terazi Burcu

Karşınıza çok istediğiniz bir alanda çalışmanızı sağlayacak iş fırsatları çıkabilir. Sevdiğiniz işi yapmaya başlamanızla birlikte başarınızda ve performansınızda farkedilebilir bir değişim gerçekleşecek.

Uplifers önerisi: Keyifli bir döneme girerken, 15 dakikada mutlu olmanızı sağlayacak kısa filmlere de bir göz atın!

Akrep Burcu

Evinizle ilgili değişim planları yapıyorsanız, haftasonu bunun için ideal bir zaman olabilir. Evinizi baştan aşağı değiştirmek için yeterli birikiminiz olsa da, elinizdeki malzemeleri kullanarak çok daha özgün ve yaratıcı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Yay Burcu

Bugünlerde hislerinizi karşınızdaki insanlarla paylaşmak konusunda hiç bir zorluk yaşamıyorsunuz. Bu nedenle karşınıza çıkan ve hoşlandığınız birisiyle romantik bir yakınlaşma yaşamanız ve duygularınızı açıkça ifade etmeniz söz konusu olabilir. Mantığınızla hareket ederek dengeyi bulmaya çalışmalınız.

Uplifers önerisi: Bazı psikologlara göre bilişsel önyargılarımız, özellikle tehlikeli durumlarda, edindiğimiz bilgileri daha etkin şekilde işlememize yardımcı oluyor. Ancak bu durum, hata yapmamıza engel olamıyor. ¨Mantığımıza engel olan bilişsel yanılgılar¨

Oğlak Burcu

Bu aralar işyerinde size çekici gelen ve etkilendiğiniz biri olabilir. Harekete geçmekten ve duygularınızı açıklamaktan korkuyor olabilirsiniz ancak duygularınız karşılıklı olabilir. Bu kişiye duygularınızı belli etmek için biraz çaba göstermelisiniz.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız ilişki iş yerinizden biriyle ise buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak; ¨İş yerinde aşk¨

Kova Burcu

Bugün her zamankinden daha yaratıcı ve üretken olduğunuz bir gün olacak. Fikirlerinizi bir araya toplayarak üzerinde çalıştığınız projelerde kullanmanız, size başarılı sonuçlar elde etmeniz konusunda yardımcı olacaktır.

Uplifers önerisi: Yaratıcı olmak istiyorsanız, trend, tanımlama veya tarz gibi kalıpları önemsemeyin. Özel bir şeyler ortaya koymak ve herkesten farklı olmak istiyorsanız, kendinizi herhangi bir kalıba sokmaya çalışmayın. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Balık Burcu

Partnerinizin ya da sizin kafanızda, romantik bir gece geçirme düşüncesi olabilir. Uzun zamandır birlikte olsanız bile birbirinize yapacağınız sürprizler sizi oldukça şaşırtacak ve ilişkinizin güçlenmesini sağlayacak.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı“

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!